marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co chłop w pierwszych sekundach podsumował graczy xDD
0
@ProMILs O, działa. Dzięki wielkie xD
0
@ObiektywnyKibic121 Może chodzi o to, że wolą oddać piłkę przeciwnikowi a sami nastawiają się na kontry?
130
@parpe Nie ma nic dziwnego ani śmiesznego w obawie przed szczepionka robiona na szybko xD Ile tak srednio robi się szczepionkę? 10 lat?
1
@Maximus2 Muzyka gorąca jak podzespoły mojej konsoli po odpaleniu CP :P
0
@TheNekro94 CP może być obecnie wyznacznikiem, bo @bolinho89 ma zamiar w niego zagrać, ale to nie oznacza, że kupuje go tylko dla CP i potem sprzeda xD
0
@Janas11224 mam tylko coś takiego i żadnego odnośnika dalej
https://zapodaj.net/images/241f37a8460c8.jpg
1
Niektórzy tutaj narzekali na wielkość Warzone, a tutaj wjeżdża nowy MoH na rynek, który będzie wymagał 340 gb na rozpakowanie i instalację a po zainstalowaniu będzie ważył 170 gb xD Skok jakościowy gier chyba lekko nieproporcjonalny co do zajmowanego miejsca, czyżby się nam twórcy rozleniwili z kompresowaniem plików? xD
0
@matirix20 Jak zagram i potem jakieś okoliczności sprawią, ze przez tydzień dwa, ewentualnie miesiac nie zagram to zatęsknie pewnie xD
1
@Janas11224 Nie ogarniam, klikam nakarm psa w kategoriach i co dalej? Bo ja tam żadnego baneru ani wyboru psiaka nie widzę xDD
0
@patry295 Wiem, wiem to był żarcik xD
0
"Rośnie liczba osób, które zachorowały na tajemniczą chorobę w Indiach. Na ten moment mowa o 546 hospitalizowanych i 1 zgonie, wielu już opuściło szpitale. Do zachorowań dochodzi w stanie Andhra Pradesh. Choroba wywołuje między innymi nudności, omdlenia, napady padaczkowe.
Według wstępnych ustaleń, do zachorowań doprowadziła obecność ołowiu i niklu w wodzie pitnej oraz mleku." Via kiks
No to co, 2021 co za inbe na skalę światową rozkręcisz? xd
2
@insp1re Lawina odpowiedzi to tam małe piwko, tylko atencje od gorących dyskusji można łyknąć, herby znikają - chleba nie ma za co kupić, to jest dopiero dramat
0
@marcin000019 Fajne masz marzenia, ale na obecna chwile wszystko wskazuje, ze nasi obrońcy dostana po prostu kolejnego wylewu
1
@grejtxkrzychu Przepiękną fryzurkę sobie wyhodował xDD
4
@VeB 1899 Zmiana meczu to była czysta formalność imo, przecież wiadomo że chcieli pokazać Bayern tylko dlatego, że była minimalna szansa, że Lewy zagra xD
0
@Kleps0n Racja, lepiej mądrze stać kiedy piłkarz z przeciwnej drużyny biegnie sobie z 2-3 metry od Leo, zapomniałem xD
8
Real z Borussia jednak na TVP xD
0
@przemek14qwe Tak, tak i trzecia rzecz to różnie, niektórzy by się cieszyli gdyby zostało wychowane przez rodziców homoseksualnych a niektóre dzieciaki, szczególnie te starsze mogłyby mieć z tym problem imo
22
@BarcaInfo Ale jednak dużo by się dało, żeby zobaczyć Leo w takim pressingu i dodatkowo reakcje na niepowodzenie xd
42
Internetowe wojny starszych ludzi to złoto w najczystszej postaci xD
https://zapodaj.net/images/3d7ea55b1b6af.jpg
1
@Jakchcesz My juz mamy dlc :p
3
@PrinceDamon Nie zapominaj o czipach! Armia kontrolowanych mutantów na usługach Gatesa
0
@BARCA_FOR_EVER Az mnie kusi żeby tutaj ustawić sobie potężna flagę xD
0
@Jakchcesz Duzo tych pseudo aferek jest mocno kontrowersyjnych czego duże marki nie lubią, no cholera wie tak naprawdę xd
23
Patrząc na sytuację Vardiego z choragiewka w barwach potężnej tęczy to ludzie dopracowali sobie do perfekcji dopisywanie własnej tezy pasującej pod dane wydarzenie i uznawanie tego za prawdę najprawdziwsza xD
Chlop skosił choragiewke, nie odniósł się do tego (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo) a duza część komentarzy w sieci z jakimi się spotkałem na ten temat to zachwyt jaki to Vardy nie jest super, bo anty-lgbt i niszczyć flagi xDD
8
@BigVu Jakby nie patrzeć jest to niszczenie chorągiewki, w każdej lidze by dostal jakaś karę za to, zapewne finansowa a nie zawieszenie
2
@NaFazieHitman Wiadomo, ze jest to bardzo prawdopodobne przy tym jak niektórzy jutuberzy lakna atencji i nieważne jak, ważne ze mówią ale do końca na obecna chwile nie wiadomo, chłop kiedyś scamował dzieci na pieniądze więc jest jakieś prawdopodobieństwo, że mu całkowicie sufit na łeb spadł
1
@MesQueUnClub96 Za bardzo nie wiem, bo mi się tylko info przewinęło, że różne dziewczyny które miały kontakt z kamerzysta zdobyły się na odwagę no i poważne oskarżenia na typa leca
0
Ależ drama na jutubie, ja aż tam częściej muszę zaglądać. Ukryty patostreamer Kamerzysta oskarżany o pedofilie