marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Daro-GucioFcB przyjdzie nowy trener, dostanie okrągłe 0 euro na transfery i nic się nie zmieni
5
@BarcaInfo Nie jest źle, patrząc na ten covidowy sezon to dobrze, że nie połamał się do końca sezonu
1
@Barca1992 Grając z najlepszymi sam stajesz się lepszy, ale aż taki regres to bardziej wina tego, że Busi jest strasznie archaiczny. Pilka nożna poszła do przodu, Busi został w poprzedniej erze, dodatkowo niefajnie się zestarzał piłkarsko
2
Panowie, jeszcze 4 dni. Czekano większe niż na święta i prezenty za dzieciaka xD
1
@Dynak Nieironicznie Koeman out? Szybko xD
2
@Kamiloza91 No mnie trochę ruszy, ale lepiej Atletico niż Real xD
1
@Pilka_jest_okragla No i co, farmer wyjaśnia Kumana a tak go tutaj szkalowaliście, niewdzięcznicy
0
@Kamiloza91 Mają szanse, kto wie
0
@damian16161212 Gdyby wygranie wszystkiego było takie proste xD
1
Andrzeju, nie denerwuj się, to się wyklepie
0
@Triv44 Można ładnie poprosić, żeby się położyli murawie. Barcelona może leżaczki ogarnąć
2
@kuz Bo tutaj wszyscy chcą młodych i ambitnych w składzie, ale sprzedawaliby ich po pierwszym błędzie/słabszym spotkaniu :p
La Rambla nie słynie z cierpliwości do piłkarzy
7
@AlexDark00 Będę się dziwil, bo nienormalnym jest gnębienie kogokolwiek z powodu jego domu. Nie kupuje takiego usprawiedliwienia społeczeństwa, nieważne czy to dwóch ojców, matka lekkich obyczajów czy ojciec alkoholik.
8
@AlexDark00 Czyli obwiniamy rodziny, za znęcanie się psychiczne nad dziećmi przez rówieśników i otoczenie. Spoko xD
6
@AlexDark00 Dzieci w tym przypadku krzywdzi nietolerancyjne społeczeństwo, daje sobie rękę uciąć, że gdyby skończyły się durne docinki od rówieśników to magicznym sposobem wskaźnik samobojstw w takich rodzinach poleciałby w dół
0
@maniak33333 Bielsko-Biała
4
@Fawrf Imo półeczka niżej niż Evil Things i strasznie krótkie (dodatkowo jeszcze krótsze, bo imo Szpaka trzeba wyciąć)
1
@ronni37 Pyszne? Ja robię najlepsze :V
3
@NaFazieHitman Spokojnie towarzyszu, ja znam umiar - ostatnio tak się chłop porobił, że musiałem go do domu odprowadzać, ale tak to dobry chłopak jest.
@IronSanHybrid Dziękować :D
20
Ile bym dał żeby zobaczyć takiego Puiqa w 5 spotkaniach podrząd w wyjściowej 11..
71
No i fajno, prawdopodobnie znalazłem pracę i to w swoim zawodzie (cukiernik) - mam nadzieję, że to nie tylko epizodówka na święta i zagoszczę na dłużej xD
0
@michal26 Polityk może być sobie zabawny, nie musi być jak łodyga ściętej kukurydzy, aczkolwiek moim zdaniem Korwin jest bardziej żenujący
0
@4drian0 Przynajmniej widać, że się nie obijali xD
0
Grudzień, święta coraz bliżej. Można zwykły alkoholizm przemienić w klimatyczne picie alkoholu. Juz nikt was nie będzie szkalowal za bycie alkusami
3
Komentarz usunięty
1
@IronSanHybrid No w sensie, że nikt już nie ma obsesji na jej punkcie i pojawia się na LR z umiarem, źle napisałem zdanie xd
5
@IronSanHybrid Dobrze, że chociaż z umiarem ja wrzucasz ;v
0
Łaaawka, traaawka. Imo przepięknie Szpaku nutkę Guziorowi xDD
0
No i Pleśń od Matiego już lata, zaraz sobie przesłuchamy co tam świnia z Afryki zrobiła
0
@4drian0 Wiedzmin 3 jak wychodził to tez miał bug na bugu, nie jest to całkowicie do wyeliminowania przed premiera tak dużego projektu i wątpię żeby Redzi zbijali baki podczas przesuwania premiery, więc zapewne Day one patch rozwiąże część problemów