0

@Daro-GucioFcB przyjdzie nowy trener, dostanie okrągłe 0 euro na transfery i nic się nie zmieni

5

@BarcaInfo Nie jest źle, patrząc na ten covidowy sezon to dobrze, że nie połamał się do końca sezonu

1

@Barca1992 Grając z najlepszymi sam stajesz się lepszy, ale aż taki regres to bardziej wina tego, że Busi jest strasznie archaiczny. Pilka nożna poszła do przodu, Busi został w poprzedniej erze, dodatkowo niefajnie się zestarzał piłkarsko

2

Panowie, jeszcze 4 dni. Czekano większe niż na święta i prezenty za dzieciaka xD

1

@Dynak Nieironicznie Koeman out? Szybko xD

2

@Kamiloza91 No mnie trochę ruszy, ale lepiej Atletico niż Real xD

1

@Pilka_jest_okragla No i co, farmer wyjaśnia Kumana a tak go tutaj szkalowaliście, niewdzięcznicy

0

@Kamiloza91 Mają szanse, kto wie

0

@damian16161212 Gdyby wygranie wszystkiego było takie proste xD

1

Andrzeju, nie denerwuj się, to się wyklepie

0

@Triv44 Można ładnie poprosić, żeby się położyli murawie. Barcelona może leżaczki ogarnąć

2

@kuz Bo tutaj wszyscy chcą młodych i ambitnych w składzie, ale sprzedawaliby ich po pierwszym błędzie/słabszym spotkaniu :p
La Rambla nie słynie z cierpliwości do piłkarzy

7

@AlexDark00 Będę się dziwil, bo nienormalnym jest gnębienie kogokolwiek z powodu jego domu. Nie kupuje takiego usprawiedliwienia społeczeństwa, nieważne czy to dwóch ojców, matka lekkich obyczajów czy ojciec alkoholik.

8

@AlexDark00 Czyli obwiniamy rodziny, za znęcanie się psychiczne nad dziećmi przez rówieśników i otoczenie. Spoko xD

6

@AlexDark00 Dzieci w tym przypadku krzywdzi nietolerancyjne społeczeństwo, daje sobie rękę uciąć, że gdyby skończyły się durne docinki od rówieśników to magicznym sposobem wskaźnik samobojstw w takich rodzinach poleciałby w dół

0

@maniak33333 Bielsko-Biała

4

@Fawrf Imo półeczka niżej niż Evil Things i strasznie krótkie (dodatkowo jeszcze krótsze, bo imo Szpaka trzeba wyciąć)

1

@ronni37 Pyszne? Ja robię najlepsze :V

3

@NaFazieHitman Spokojnie towarzyszu, ja znam umiar - ostatnio tak się chłop porobił, że musiałem go do domu odprowadzać, ale tak to dobry chłopak jest.
@IronSanHybrid Dziękować :D

20

Ile bym dał żeby zobaczyć takiego Puiqa w 5 spotkaniach podrząd w wyjściowej 11..

71

No i fajno, prawdopodobnie znalazłem pracę i to w swoim zawodzie (cukiernik) - mam nadzieję, że to nie tylko epizodówka na święta i zagoszczę na dłużej xD

0

@michal26 Polityk może być sobie zabawny, nie musi być jak łodyga ściętej kukurydzy, aczkolwiek moim zdaniem Korwin jest bardziej żenujący

0

@4drian0 Przynajmniej widać, że się nie obijali xD

0

Grudzień, święta coraz bliżej. Można zwykły alkoholizm przemienić w klimatyczne picie alkoholu. Juz nikt was nie będzie szkalowal za bycie alkusami

3

Komentarz usunięty

1

@IronSanHybrid No w sensie, że nikt już nie ma obsesji na jej punkcie i pojawia się na LR z umiarem, źle napisałem zdanie xd

5

@IronSanHybrid Dobrze, że chociaż z umiarem ja wrzucasz ;v

0

Łaaawka, traaawka. Imo przepięknie Szpaku nutkę Guziorowi xDD

0

No i Pleśń od Matiego już lata, zaraz sobie przesłuchamy co tam świnia z Afryki zrobiła

0

@4drian0 Wiedzmin 3 jak wychodził to tez miał bug na bugu, nie jest to całkowicie do wyeliminowania przed premiera tak dużego projektu i wątpię żeby Redzi zbijali baki podczas przesuwania premiery, więc zapewne Day one patch rozwiąże część problemów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?