0

@matirix20 Troche fest. Chyba każdy za dzieciaka lub nawet później mial grę ktora fatalnie działała ale nerdzilo się ostro xd

14

https://zapodaj.net/images/a54d04aa0e0cf.jpg

Kiedyś to było, nie to co teraz xd

1

@NaFazieHitman Wersje pudełkową normalnie można kupić

3

@kamilop No i jeszcze nie można zapominać o Pedrim, który bardzo dobrze czuje się na "10"

1

@JohnA Nic by się nie stało gdyby tego questa nie bylo w grze, ale imo bardzo pasuje takie wariactwo do tego świata.

8

@VamosRakieta Dzien później:
Jedz, bo się zmarnuje xD

0

@4drian0 no i jeszcze dwa duże patche maja być w okolicy stycznia i lutego

3

@kacperek2005letsgo Chciałbym żeby w Barcelonie ktoś tak umiał dokładać stopę jak Lewy xd

9

@LuisSalvano Z tego co zauważyłem, to Ciebie nawet wielu "gospodarzy" nie szanuje, więc dlaczego ktoś "w gościach" miałby to robić? xD

0

@FCB24 No ale to otoczka medialna wokół Lewego jest irytujaca, na którą Lewy nie ma wpływu xd

1

@Rewolucja123 To drugie, juz wiem ze przejdę cybera kilka razy spędzając tam kilkaset godzin jak w Wiedzminie xD

0

@szymonekk Shakes % Fidget, kupe lat tam spędziłem xd

1

@FCB24 Ale dlaczego? Co ten chlop takiego złego robil, ze zapracowal na Twoja nienawiść?

1

@Jakchcesz No coś w tym też jest, nie wiem jak to tam wyglądało od strony finansowej, ale odsunięcie premiery na stara generacje konsol to strzał w stopę pod względem pieniędzy. Imo zamiast bawić się w te przesuwanie premiery o kilka miesięcy po kilka razy, powinni od razu wcepiac premierę na luty 2021 i na spokojnie wydać ukończony produkt. Myślę, że takie opóźnienie premiery nie odbilo by się bardziej na cyberze niż wypuszczenie niedokończonego produktu

1

@Jakchcesz Imo premiera Cybera na tyle platform przerosła redow, a kolejna przesuwanie premiery wywolalaby gigantyczna burze wśród inwestorów i w spolecznosci graczy. Teraz to juz trudno, trzeba czekać na patche i wtedy ocenić

1

@chosenone Dobra fabuła, ładna grafika na mocniejszym sprzęcie (plus twoim zdaniem na xboxie) ciekawe postacie. Pomijając stan techniczny i ewidentnie niedokończone pomysły Redow to co Twoim zdaniem powinna mieć jeszcze gra RPG żeby być na szczycie?

Przypomnę, że ostatnia gra Redow do której powinno się porównywać Cybera - Wiedzmin również nie oferował zbyt dużej ilości interakcji z światem, ot questy poboczne (genialne, ale w cyberze tez nie są zle) i gniazda potworów, tyle. Porównanie Cybera do gta to w ogóle jakas abstrakcja imo, bo to zupełnie różne gry

0

@matirix20 Takie stabilne 3/10

0

@barcelonaLM No tego to ja już nie zweryfikuję xD aczkolwiek no ciężko się czepiać, kolesiostwo w takich rankingach to norma i tyle

11

@culesjasiules Całokształtem kariery oczywiście, że nie dojdzie ale w pojedynczym sezonie jak ten to się zbliżył (podobna sytuacja co z Suarezem kiedy bodajże wykręcił 59 bramek w sezonie)

2

@barcelonaLM Rigcz rok temu, nie wyklucza braku rigczu w tym roku

27

Alez mi Ronaldo zaimponował swoimi głosami, widać że chlop obiektywnie się kierował, a nie jak niektórzy głosowali na swoich przyszłych ziomeczkow zapewne :p

3

@Tomo1989 No któżby inny, szok i niedowierzanie xD

0

@Azi Zawsze się trochę przekupuje xD
@FafitFCB Herby się liczą, bo nie ma czego do gara włożyć panie

1

Dobra pany, zaczynamy zabawę. Co jesteście w stanie mi zaoferować za mój głos? :V

3

@jakub1906 No jednak jakaś logika w tym jest, kolejne rozczarowanie w LM w projekcie szejków, więc Mbappe może chcieć uciekać do innego projektu

1

@FCB24 Ale wygraliśmy wiec po co gdybać. Chlop poszedł wślizgiem, zle siadło na stopie i uderzył w stronę bramkarza, no pech

0

@BarcaInfo Piękne poświęcenie

5

Trochę taka wymuszona ta szansa, ale lepszy rydz niż nic

2

@blaugrana1980 Jak worek ziemniaków xD Haaland nie bez powodu przeszedł do bvb a nie do jakiegoś giganta

0

@kacperek2005letsgo polaka rodaka, najlepszego piłkarza na świecie obecnie tak szaklowac? Pan to wstydu nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?