marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20 Troche fest. Chyba każdy za dzieciaka lub nawet później mial grę ktora fatalnie działała ale nerdzilo się ostro xd
14
https://zapodaj.net/images/a54d04aa0e0cf.jpg
Kiedyś to było, nie to co teraz xd
1
@NaFazieHitman Wersje pudełkową normalnie można kupić
3
@kamilop No i jeszcze nie można zapominać o Pedrim, który bardzo dobrze czuje się na "10"
1
@JohnA Nic by się nie stało gdyby tego questa nie bylo w grze, ale imo bardzo pasuje takie wariactwo do tego świata.
8
@VamosRakieta Dzien później:
Jedz, bo się zmarnuje xD
0
@4drian0 no i jeszcze dwa duże patche maja być w okolicy stycznia i lutego
3
@kacperek2005letsgo Chciałbym żeby w Barcelonie ktoś tak umiał dokładać stopę jak Lewy xd
9
@LuisSalvano Z tego co zauważyłem, to Ciebie nawet wielu "gospodarzy" nie szanuje, więc dlaczego ktoś "w gościach" miałby to robić? xD
0
@FCB24 No ale to otoczka medialna wokół Lewego jest irytujaca, na którą Lewy nie ma wpływu xd
1
@Rewolucja123 To drugie, juz wiem ze przejdę cybera kilka razy spędzając tam kilkaset godzin jak w Wiedzminie xD
0
@szymonekk Shakes % Fidget, kupe lat tam spędziłem xd
1
@FCB24 Ale dlaczego? Co ten chlop takiego złego robil, ze zapracowal na Twoja nienawiść?
1
@Jakchcesz No coś w tym też jest, nie wiem jak to tam wyglądało od strony finansowej, ale odsunięcie premiery na stara generacje konsol to strzał w stopę pod względem pieniędzy. Imo zamiast bawić się w te przesuwanie premiery o kilka miesięcy po kilka razy, powinni od razu wcepiac premierę na luty 2021 i na spokojnie wydać ukończony produkt. Myślę, że takie opóźnienie premiery nie odbilo by się bardziej na cyberze niż wypuszczenie niedokończonego produktu
1
@Jakchcesz Imo premiera Cybera na tyle platform przerosła redow, a kolejna przesuwanie premiery wywolalaby gigantyczna burze wśród inwestorów i w spolecznosci graczy. Teraz to juz trudno, trzeba czekać na patche i wtedy ocenić
1
@chosenone Dobra fabuła, ładna grafika na mocniejszym sprzęcie (plus twoim zdaniem na xboxie) ciekawe postacie. Pomijając stan techniczny i ewidentnie niedokończone pomysły Redow to co Twoim zdaniem powinna mieć jeszcze gra RPG żeby być na szczycie?
Przypomnę, że ostatnia gra Redow do której powinno się porównywać Cybera - Wiedzmin również nie oferował zbyt dużej ilości interakcji z światem, ot questy poboczne (genialne, ale w cyberze tez nie są zle) i gniazda potworów, tyle. Porównanie Cybera do gta to w ogóle jakas abstrakcja imo, bo to zupełnie różne gry
0
@matirix20 Takie stabilne 3/10
0
@barcelonaLM No tego to ja już nie zweryfikuję xD aczkolwiek no ciężko się czepiać, kolesiostwo w takich rankingach to norma i tyle
11
@culesjasiules Całokształtem kariery oczywiście, że nie dojdzie ale w pojedynczym sezonie jak ten to się zbliżył (podobna sytuacja co z Suarezem kiedy bodajże wykręcił 59 bramek w sezonie)
2
@barcelonaLM Rigcz rok temu, nie wyklucza braku rigczu w tym roku
27
Alez mi Ronaldo zaimponował swoimi głosami, widać że chlop obiektywnie się kierował, a nie jak niektórzy głosowali na swoich przyszłych ziomeczkow zapewne :p
3
@Tomo1989 No któżby inny, szok i niedowierzanie xD
0
@Azi Zawsze się trochę przekupuje xD
@FafitFCB Herby się liczą, bo nie ma czego do gara włożyć panie
1
Dobra pany, zaczynamy zabawę. Co jesteście w stanie mi zaoferować za mój głos? :V
3
@jakub1906 No jednak jakaś logika w tym jest, kolejne rozczarowanie w LM w projekcie szejków, więc Mbappe może chcieć uciekać do innego projektu
1
@FCB24 Ale wygraliśmy wiec po co gdybać. Chlop poszedł wślizgiem, zle siadło na stopie i uderzył w stronę bramkarza, no pech
0
@BarcaInfo Piękne poświęcenie
5
Trochę taka wymuszona ta szansa, ale lepszy rydz niż nic
2
@blaugrana1980 Jak worek ziemniaków xD Haaland nie bez powodu przeszedł do bvb a nie do jakiegoś giganta
0
@kacperek2005letsgo polaka rodaka, najlepszego piłkarza na świecie obecnie tak szaklowac? Pan to wstydu nie ma