marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Junngeas Do niczego, grzyby są strasznie specyficzne, o ile jeszcze zwykłe pieczarki zjem tak takie leśne grzyby to meh xD
0
@koziar Oj tak, potrafi zryc beret, dodatkowo jest zwyczajnie obrzydliwa
2
@FC1899Barca Od dzisiaj młody chłopak w świetnej formie wyglada na 30 lat. La rambla bawi i uczy xd
0
@Krzychu1010 W żadną grę online nie zagrasz bez najnowszych aktualizacji
1
@koziar No patrz, u mnie przeszło xD
1
@damian16161212 Czyli mamy go nie sprowadzać, bo inni piłkarze również mają potencjał? xD
9
@BarcaInfo Taka juz cena sławy
3
@Teletubis Pewno, że tak. Swoj chlop.
0
@patry295 Ja zaraz świątecznie odpalę sobie Goticzka albo Age Of Empires 2, święta u mnie to growe sentymenty xD
0
@speed1 Messi sam chciał odejść, więc powinno zostać mu to umożliwione.
Rozegranie bardzo dobrego meczu przez Leo to zupełnie inna sprawa, nie rozumiem Twojego toku myślenia
12
@MesQueUnClub96 Tak w sumie można powiedzieć o wszystkim, co przechodziło ewolucję na przestrzeni lat xD
0
@RomanHoffer Grinch: świąt nie będzie to top 1 a nie jakieś nudne keviny xD
2
@cat_r37 Otóz to, a młodzik nie może destabilizować całej drabinki płacowej bo już jest łasy na pieniądze xD
2
@cat_r37 Imo Bartomeu wybroniłby się z niedawania większego hajsu Kubo
1
@barcowy1899 Ja również
1
@Vhaeraun No oprócz remake jedynki zyskujesz jeszcze remastery pozostałych dwóch części więc formalnie zyskujesz
0
@banann16 katowane do dzisiaj, a pilkarski poker to majstersztyk w tematyce piłkarskiej
1
@KapiFCB Mala poprawka, jedynka to remake, pozostałe dwie części to rematster
1
@LionelM95 Samodzielnie dawałem radę xDD
1
@Jacu327 Złamane nadgarstki, miesiac chodziłem jak robo cop xD
16
@msmsms A niech se każdy robi co chce, strasznie to przeżywacie xD
1
@MSN30 Pewnie kiedy pieniadze z gta online zaczną się kończyć dostaniemy zapowiedz xD
1
@Rust_Cohle Hur dur chwalisz się nie piciem w wigilie
1
@tadzik447 a to już klasyka gatunku, szkoda strzępić xD
0
@tadzik447 No to wiadomo, ze jak się postarasz to wyślesz dobrze napisana wiadomość, ale mi się tam po pijaku nigdy nie chciało bawić w takie rzeczy i szły różne szlaczki czasami xD
2
@tadzik447 No to juz zależy czy jesteś wstawiony, wypiłeś kielona czy nayebales się jak świnia, jak to drugie to nie ma szans a jak jest inaczej to winszuję umiejętności xD
0
@Transu96 Otóż to, ja pamiętam swoje wiadomości na messengerze kiedy byłem pijany, nic się zrozumieć nie dało a tutaj proszę - znaki interpunkcyjne, trafiają w literki, ładna polszczyzna. Takie to fejki ;v
3
@Chakalaka Ojoj, przeczuwam dymy
1
@Encore Iniesty, Xaviego, Messiego - przepiękne pokolenie piłkarzy mieliśmy. Fajnie, że mogliśmy ich wszystkich razem oglądać
0
@patry295 Nope, po prostu chcę sobie posłuchać muzyczki na dobranoc, a spotifaj imo jest dużo przystępniejszy od jutuba, dodatkowo tam reklam nie mam xD