0

@Vebrol no wiadomo jak to wygląda w rzeczywistości, ale na papierze kreują się sportowo

2

@jeyx77x Jak rozsądnie wywnioskowałeś, że Sancho jest lepszy od Daviesa?

0

@BarcaInfo imo jednak Daviesa dałbym nad Fatiego

0

@DonMatteo901 ojoj, nie było tematu xD

1

@NeroTFP Nie ma za co, towarzyszu :D
Aczkolwiek nie zazdroszczę, pamiętam że zazwyczaj moje rozkminy odnośnie cofania się w czasie i próba wyobrażenia sobie tego z możliwymi "konsekwencjami" (chociażby alternatywne linie czasowe) kończyły się tylko wielkim przepaleniem zwojów, za duża rozkmina xD

0

@Pogba Co to za weekend, jak za 2 minuty juz sobota a potem tylko 24h dzielą nas od niedzieli a potem to już wiadomo co :x

12

@FC1899Barca Gdybyśmy mogli się cofać w czasie z obecną wiedzą to każdy z nas by już na pieniądzach spał xD

0

@MESSIah16 Nie wiem jak to wygląda od strony prawnej (chociaż znając czarne scenariusze życia walną jakieś nadużycie praw do samoobrony xD)

Ale imo dobrze chłop zrobił, cwaniaczek dostał w japę a tak to mógłby znaleźć słabszą ofiarę i już by tak wesoło nie było

0

@pawelfcb2010 Ja to rozumiem, powyższy komentarz z lekkim przekąsem napisałem

1

@monsterrize Zatrudnij się w jakieś gazetce sportowej, z takimi możliwościami co do wyciągania teorii spiskowych z niczego masz prace jak nic xD

0

@tadzik447 2 tygodnie bez klubowej piłki >>> chociażby i 3 lata bez skoków :V

0

@DonMatteo901 Chyba każdy kto się interesuje piłką już słyszał o Mbappe xD

1

@Salchent Wciąż nas nie stać xD

4

@NeroTFP XDD
Pewnie w końcu osiągnęli ten sukces w Chinach, stąd takie przyrosty

6

@itmustbejoke Ignorowanie użytkownika to po prostu test silnej woli, moderacja dba o nasze samodoskonalenie

2

@LukaszFan Cierpliwość się skończyła, nikt nie będzie się prosil pisowców na kolanach

0

@AdiKingu96 Dokładnie, jak można tak wyrażać swoje zdanie które jest sprzeczne z Twoim, skandaliczne zachowanie

0

@PawkoFCB Odcinając się od poziomu samego dubbingu, to mi po prostu za cholerę nie pasuje do tego świata xD

1

@TheGoldenEleven Reprezentacja ma pierwszeństwo

1

@tadzik447 Jezeli to prawda to aż mi się szkoda dziewczyny zrobiło xD

1

@HERORICH2 nie, nie
Na la rambli jest starym dziadem z wysokimi zarobkami, a nie legenda

3

@itmustbejoke Teraz to nic tylko czekać aż zacznie Cie łamać w plecach, najlepszego xd

0

@BARCA_FOR_EVER
1. Bonson
2.Eripe
3.Slon
I może 4, ale to już tak na siłę i z sentymentu do jego starszych rzeczy - Quebo

0

@AdiKingu96 Ty zes chyba gumisie przedawkowal xD


0

@neeed ale swoje zrobil, kilka bramek strzelił. Oczekiwania od kibiców co do niego na pewno były malutkie

1

@Jakchcesz Temu kobieta powinna inwestować w chłopa, ktory nie roztrwoni pieniedzy
@clyde jak cos to wiesz ;v

0

@Kwasiak98 De Jongowi to obecnie bliżej do tej "wypalonej" wersji Rakiticia, no ale zobaczymy

2

@Zip Gedziula, Słoń, Guzior - no końcówka roku to imo ogień w najczystszej postaci w kwestii polskiego rapu xD

0

@LuisSalvano No pieprznął głupotę, ale z tego co pamiętam przeprosił za te słowa

4

Dzisiaj takie rapowe temaciki się przewijają to się wam pożalę, że sentymentalne serduszko mi pękło jak zobaczyłem nowości od Kaliego, przecież ta nowa płyta z Majorem to imo taki gniot się zapowiada, że szok. Dużo bym dał, żeby Kali wrzucił jakiś mocny, emocjonalny materiał w stylu Sentymentalnie czy też Gdy zgaśnie słońce, stoczył się chlop :V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?