marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vebrol no wiadomo jak to wygląda w rzeczywistości, ale na papierze kreują się sportowo
2
@jeyx77x Jak rozsądnie wywnioskowałeś, że Sancho jest lepszy od Daviesa?
0
@BarcaInfo imo jednak Daviesa dałbym nad Fatiego
0
@DonMatteo901 ojoj, nie było tematu xD
1
@NeroTFP Nie ma za co, towarzyszu :D
Aczkolwiek nie zazdroszczę, pamiętam że zazwyczaj moje rozkminy odnośnie cofania się w czasie i próba wyobrażenia sobie tego z możliwymi "konsekwencjami" (chociażby alternatywne linie czasowe) kończyły się tylko wielkim przepaleniem zwojów, za duża rozkmina xD
0
@Pogba Co to za weekend, jak za 2 minuty juz sobota a potem tylko 24h dzielą nas od niedzieli a potem to już wiadomo co :x
12
@FC1899Barca Gdybyśmy mogli się cofać w czasie z obecną wiedzą to każdy z nas by już na pieniądzach spał xD
0
@MESSIah16 Nie wiem jak to wygląda od strony prawnej (chociaż znając czarne scenariusze życia walną jakieś nadużycie praw do samoobrony xD)
Ale imo dobrze chłop zrobił, cwaniaczek dostał w japę a tak to mógłby znaleźć słabszą ofiarę i już by tak wesoło nie było
0
@pawelfcb2010 Ja to rozumiem, powyższy komentarz z lekkim przekąsem napisałem
1
@monsterrize Zatrudnij się w jakieś gazetce sportowej, z takimi możliwościami co do wyciągania teorii spiskowych z niczego masz prace jak nic xD
0
@tadzik447 2 tygodnie bez klubowej piłki >>> chociażby i 3 lata bez skoków :V
0
@DonMatteo901 Chyba każdy kto się interesuje piłką już słyszał o Mbappe xD
1
@Salchent Wciąż nas nie stać xD
4
@NeroTFP XDD
Pewnie w końcu osiągnęli ten sukces w Chinach, stąd takie przyrosty
6
@itmustbejoke Ignorowanie użytkownika to po prostu test silnej woli, moderacja dba o nasze samodoskonalenie
2
@LukaszFan Cierpliwość się skończyła, nikt nie będzie się prosil pisowców na kolanach
0
@AdiKingu96 Dokładnie, jak można tak wyrażać swoje zdanie które jest sprzeczne z Twoim, skandaliczne zachowanie
0
@PawkoFCB Odcinając się od poziomu samego dubbingu, to mi po prostu za cholerę nie pasuje do tego świata xD
1
@TheGoldenEleven Reprezentacja ma pierwszeństwo
1
@tadzik447 Jezeli to prawda to aż mi się szkoda dziewczyny zrobiło xD
1
@HERORICH2 nie, nie
Na la rambli jest starym dziadem z wysokimi zarobkami, a nie legenda
3
@itmustbejoke Teraz to nic tylko czekać aż zacznie Cie łamać w plecach, najlepszego xd
0
@BARCA_FOR_EVER
1. Bonson
2.Eripe
3.Slon
I może 4, ale to już tak na siłę i z sentymentu do jego starszych rzeczy - Quebo
0
@AdiKingu96 Ty zes chyba gumisie przedawkowal xD
0
@neeed ale swoje zrobil, kilka bramek strzelił. Oczekiwania od kibiców co do niego na pewno były malutkie
1
@Jakchcesz Temu kobieta powinna inwestować w chłopa, ktory nie roztrwoni pieniedzy
@clyde jak cos to wiesz ;v
0
@Kwasiak98 De Jongowi to obecnie bliżej do tej "wypalonej" wersji Rakiticia, no ale zobaczymy
2
@Zip Gedziula, Słoń, Guzior - no końcówka roku to imo ogień w najczystszej postaci w kwestii polskiego rapu xD
0
@LuisSalvano No pieprznął głupotę, ale z tego co pamiętam przeprosił za te słowa
4
Dzisiaj takie rapowe temaciki się przewijają to się wam pożalę, że sentymentalne serduszko mi pękło jak zobaczyłem nowości od Kaliego, przecież ta nowa płyta z Majorem to imo taki gniot się zapowiada, że szok. Dużo bym dał, żeby Kali wrzucił jakiś mocny, emocjonalny materiał w stylu Sentymentalnie czy też Gdy zgaśnie słońce, stoczył się chlop :V