La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1733 Culés

43

Ale wymęczyła przerwa reprezentacyjna. Dobrze, że jutro już normalne mecze.

4

@sebasek99 Ty tu o przerwie reprezentacyjnej, a ile czau minęło od ostatniego konkursu skoków narciarskich?

konto usunięte

1

@tadzik447 Tylko 254 dni od kwalifikacji PŚ w Trondheim.

1

@pawelfcb2010 A ten tu u góry narzeka na dwutygodniową przerwę :P

0

@tadzik447 2 tygodnie bez klubowej piłki >>> chociażby i 3 lata bez skoków :V

0

@marcin62Ta, jasne.

konto usunięte

2

@marcin62 Tyle, że tu nie chodzi o piłkę czy o skoki.

Dla kogoś kto interesuje się sportami zimowymi to taka dwutygodniowa przerwa wydaje się śmieszna.

Wyobraź sobie, że co roku musiałbyś czekać na kolejny ligowy mecz Barcelony około 8 miesięcy.

0

@pawelfcb2010 Ja to rozumiem, powyższy komentarz z lekkim przekąsem napisałem

0

@tadzik447 Dla mnie mogą już nigdy nie skakać ;p

0

@sebasek99 Dla mnie mogą już nigdy nie grać w piłkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?