- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1675 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1675 Culés
2
https://x.com/engineers_feed/status/1329884054645248000
Pamiętam jak w roku 2010 naśmiewałem się z ludzi którzy " kupują wirtualny nic nie znaczący pieniądz " ... czytając artykuł dotyczący Bitcoina...
Gdybym mógł się cofnąć o te 10 lat... ;|
5
@FC1899Barca Tak można powiedzieć o dowolnej kwestii.. A dlaczego nie kupiłem akcji CDP przed Wiedźminem 3. A dlaczego nie kupiłem akcji Amazona albo Google... Szkoda, że nie mówi się o tych wszystkich ludziach którzy pokupowali jakieś randomowe super okazje i skończyli pod mostem.
12
@FC1899Barca Gdybyśmy mogli się cofać w czasie z obecną wiedzą to każdy z nas by już na pieniądzach spał xD
2
@marcin62 To jest tak bardzo ciekawa kwestia, ale jednocześnie sprzeczna ze sobą. Czy gdybyśmy mogli cofać się w czasie, to świat by istniał? Mowa o osobach, które chcą czegoś, co wzajemnie jest dla siebie sprzeczne.
Kurde, dałeś mi rozkminę na noc.
1
@NeroTFP Nie ma za co, towarzyszu :D
Aczkolwiek nie zazdroszczę, pamiętam że zazwyczaj moje rozkminy odnośnie cofania się w czasie i próba wyobrażenia sobie tego z możliwymi "konsekwencjami" (chociażby alternatywne linie czasowe) kończyły się tylko wielkim przepaleniem zwojów, za duża rozkmina xD
1
@FC1899Barca Heh ja się z kumplem zakładałem o przysłowiowe piwko, bo powiedziałem mu w kwietniu, że Bitcoin obecnie stoi około 8500$, a do końca roku będzie kosztować 15000$ lub więcej. No nie zostało to potraktowane poważnie, a wręcz mnie znajomy wyśmiał że "gdzie 15tys, kryzys będzie, Bitcoin spadnie". Idę napisać, że może być Książęce pszeniczne.
P.S. Nie inwestuje w nic, więc nie kupiłem, jedynie interesuje się tym, ale czas chyba przejść do czynów, bo byłbym zdecydowanie do przodu w wielu inwestycjach. Nie to co w bukmacherce, której odwieczna pieśń brzmi "Smutne granie u bukmachera, raz zabiera raz zabiera".