marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Bo ludzie bardzo chętnie zaglądają innym do życia i próbują je układać jak widać. Skoro coś nikomu nie robi krzywdy, a kogoś może uszczęśliwić to dlaczego to ma być niedostępne?
2
@justfootball Pięknie wyjaśnił Ronaldo
1
@Szakalaka12369 Tylko jeden oczadział xD
Poza tym tutaj juz nawet nie rozchodzi się o kwestie jakiegoś honoru, nas na niego po prostu nie stać, chociażby @LuisSalvano góry przenosił
13
@BorzyKrzys Lewaczka, feministka i ateistka
Twitterowe szproty jak zwykle w najwyższej formie xD
0
@Kajtek77 Bo EA jeszcze nie wykminiło jak to obficie spieniężyć
141
@LuisSalvano Oho, zaczynamy xD
1
@Fawrf Nawet siedzi, ale czekając 2 lata chyba zbudowały mi się za duże oczekiwania.
No i brakuje jakiegoś mocnego bengiera
1
@SiSenior To już chyba wole Ester oglądać poraz tysięczny :c
2
@masq zalety? Pięknie brzmi na papierze nawet xD
1
@Janas11224 klasyka, 10h w edytorze postaci a potem oglądanie jej przez większość gry z perspektywy pierwszoosobowej xD
0
@chudymc Jedynie te duże, jak monstery xD
3
@ranger3120 Varane był topka obrońców, niestety syty kocur się z niego zrobił
28
@Jakchcesz no to jest ewidetnie mój przypadek
0
@PrinceDamon Myślę, ze jednak więcej razy Neymar wracał do Barcelony :V
1
@Kusco15 Oczywiście, że nikt nie chce obniżać swojego standardu życia.
Aczkolwiek wielu Polaków by się pokroić dała za taki dochód, 6 tysięcy (a daje sobie rękę uciąć, że Wałęsa ma więcej pieniędzy niż podaje do opinii publicznej) miesięcznie wciąż zapewnia stabilne i godne życie, więc takie publiczne płakanie jest zwyczajnie żałosne
15
@Kusco15 Ależ przepiękna bezczelność
6
@MesQueUnClub96 Ciężko żeby nie był jak robią jakąś śmieszną ilość testów xD
aczkolwiek jest to taktyka zacna
45
No i Ivan zepsuł narrację dziennikarzy, jednak nie ma nienawiści między nimi, to co następne? Jaki konflikt wymyślą dziennikarze, żeby zadowolić społeczeństwo które ma parcie na ploteczki?
0
https://www.facebook.com/327923660644548/posts/2806909169412639/
Potężny polski husarz przeprowadził szarżę na oddzial wroga XD
1
Ale zem się zdziwił, wszystkie sklepy w galerii zamknięte praktycznie a empik jeszcze się trzyma przed rządowymi mackami
1
@draxidox ciebie nie trzeba motywować żebyś chodził do sklepu w tych godzinach co powinieneś chodzić xd
0
@Kuczek Spokojnie, to jakiś błąd od Sony bo też to dzisiaj dostałem
1
@IronSanHybrid Masakra jakaś, ale takie wypadki wynikają głównie z braku wyobrazni i traktowania broni jako zabawki, no głupki. Ten raper spokojnie mógłby zastąpić prawdziwa broń atrapa i nikt by się nie zorientował no ale juz nie byłoby takiej gangsterki i "autentyczności" w wersach
0
@AlexDark00 A żebym ja to wiedział, może jakiś rodzaj chwalenia się czy coś xD
6
"Raper Lil Loaded podczas kręcenia ujęć do nowego klipu przez przypadek oddał strzał z naładowanej broni, którą wymachiwał do kamery.
Kula trafiła jego przyjaciela - Savage Boosie.
Boosie nie żyje.
19 letni raper został zatrzymany."
Amerykańscy raperzy to stan umysłu
2
@Artsssfc Jednak jest różnica między dostaniem newsem w głowę, a kamieniem xD
11
@NeroTFP Jak w 4 słowach zgasić peta xD
0
@DonMatteo901 To jest gracz Gothica po prostu
0
@AlexDark00 Super anarchia xD
0
@sidzej no i wszystko jasne