5

Bo ludzie bardzo chętnie zaglądają innym do życia i próbują je układać jak widać. Skoro coś nikomu nie robi krzywdy, a kogoś może uszczęśliwić to dlaczego to ma być niedostępne?

2

@justfootball Pięknie wyjaśnił Ronaldo

1

@Szakalaka12369 Tylko jeden oczadział xD
Poza tym tutaj juz nawet nie rozchodzi się o kwestie jakiegoś honoru, nas na niego po prostu nie stać, chociażby @LuisSalvano góry przenosił

13

@BorzyKrzys Lewaczka, feministka i ateistka
Twitterowe szproty jak zwykle w najwyższej formie xD

0

@Kajtek77 Bo EA jeszcze nie wykminiło jak to obficie spieniężyć

141

@LuisSalvano Oho, zaczynamy xD

1

@Fawrf Nawet siedzi, ale czekając 2 lata chyba zbudowały mi się za duże oczekiwania.

No i brakuje jakiegoś mocnego bengiera

1

@SiSenior To już chyba wole Ester oglądać poraz tysięczny :c

2

@masq zalety? Pięknie brzmi na papierze nawet xD

1

@Janas11224 klasyka, 10h w edytorze postaci a potem oglądanie jej przez większość gry z perspektywy pierwszoosobowej xD

0

@chudymc Jedynie te duże, jak monstery xD

3

@ranger3120 Varane był topka obrońców, niestety syty kocur się z niego zrobił

28

@Jakchcesz no to jest ewidetnie mój przypadek

0

@PrinceDamon Myślę, ze jednak więcej razy Neymar wracał do Barcelony :V

1

@Kusco15 Oczywiście, że nikt nie chce obniżać swojego standardu życia.
Aczkolwiek wielu Polaków by się pokroić dała za taki dochód, 6 tysięcy (a daje sobie rękę uciąć, że Wałęsa ma więcej pieniędzy niż podaje do opinii publicznej) miesięcznie wciąż zapewnia stabilne i godne życie, więc takie publiczne płakanie jest zwyczajnie żałosne

15

@Kusco15 Ależ przepiękna bezczelność

6

@MesQueUnClub96 Ciężko żeby nie był jak robią jakąś śmieszną ilość testów xD
aczkolwiek jest to taktyka zacna

45

No i Ivan zepsuł narrację dziennikarzy, jednak nie ma nienawiści między nimi, to co następne? Jaki konflikt wymyślą dziennikarze, żeby zadowolić społeczeństwo które ma parcie na ploteczki?

0

https://www.facebook.com/327923660644548/posts/2806909169412639/
Potężny polski husarz przeprowadził szarżę na oddzial wroga XD

1

Ale zem się zdziwił, wszystkie sklepy w galerii zamknięte praktycznie a empik jeszcze się trzyma przed rządowymi mackami

1

@draxidox ciebie nie trzeba motywować żebyś chodził do sklepu w tych godzinach co powinieneś chodzić xd

0

@Kuczek Spokojnie, to jakiś błąd od Sony bo też to dzisiaj dostałem

1

@IronSanHybrid Masakra jakaś, ale takie wypadki wynikają głównie z braku wyobrazni i traktowania broni jako zabawki, no głupki. Ten raper spokojnie mógłby zastąpić prawdziwa broń atrapa i nikt by się nie zorientował no ale juz nie byłoby takiej gangsterki i "autentyczności" w wersach

0

@AlexDark00 A żebym ja to wiedział, może jakiś rodzaj chwalenia się czy coś xD

6

"Raper Lil Loaded podczas kręcenia ujęć do nowego klipu przez przypadek oddał strzał z naładowanej broni, którą wymachiwał do kamery.
Kula trafiła jego przyjaciela - Savage Boosie.

Boosie nie żyje.
19 letni raper został zatrzymany."

Amerykańscy raperzy to stan umysłu

2

@Artsssfc Jednak jest różnica między dostaniem newsem w głowę, a kamieniem xD

11

@NeroTFP Jak w 4 słowach zgasić peta xD

0

@DonMatteo901 To jest gracz Gothica po prostu

0

@AlexDark00 Super anarchia xD

0

@sidzej no i wszystko jasne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?