0

@HERORICH2 Poszedłby gdzieś indziej, bardzo mała szansa, że tylko Atletico złożyło mu ofertę xD

1

@justfootball Sika na nich

5

@Encore Valverde swoje zrobił, ładnie ogarnął syf po odejściu Neymara i imo zrobił cuda patrząc na to co miał, idealnie się spisał w tym stanie przejściowym w którym była Barcelona ale odszedł trochę za późno. Patrząc na okoliczności w jednym środowisku kibicowskim trochę przeceniony w drugim trochę niedoceniony xD

3

@Coutinho007 Tak czy siak jest to jeden mecz od pierwszej minuty, chłopak 20 lat, przeskakuje z słabej ligi do jednej z TOPowych w Europie, często jest rzucany na głęboką wodę (wchodzi na ogony, często przy niekorzystnym lub wątpliwym wyniku) a niektórzy już tutaj cudów oczekują

0

@bobobob22 Otoz drogi waćpanie, nie poznaje dziewczyn, dziewczyny to zlo

3

@kingorbit Tak, tak. Jeszcze by dołożył 3 asysty nie kopałby się po czole przez 70% meczu

5

@michal26 Pewnie poszło trochę jedynek za nazwisko i się zaniżyła ocena xD

2

@Kielakowy Normalnie, miłości klubowej się nie wybiera :v

10

@IronSanHybrid Duda obali prezydenturę Bidena, spokojnie

1

@tommyVERceti mass effect

1

A wiec jednak EA poszło na łatwiznę(a to zaskoczenie xd) i pierwsza część ME dostanie tylko remaster xD

0

@cat_r37 Czyli wychodzimy na mecz w 15?

3

@DanielOOL De Jong obecnie gra gorzej od Busiego i jakoś takich komentarzy nie ma, kiedy w końcu skończycie marudzić za nazwisko

1

@norbi77 Zauważ, że AC:V wychodzi również na PS4 więc cięcia graficzne są zrozumiałe. DS wychodzi tylko na PS5 więc może pokazać potencjał nowej konsoli.
A tak to na pokazanie pełnej mocy konsoli będzie trzeba poczekać trochę, ps4 też największe wyciskacze z konsoli dostało bliżej końca generacji

2

@DonMatteo901 kwestie kibicowskie raczej na to nie wpływają a oparcie drużyny na jednym zawodniku xd

0

@Gh0st Osobiście liczę na podobny zabieg jak z mafia, remake pierwszej części i remastery 2 i 3, ale wiedząc do kogo należy Biowarwe mogę się spodziewać zgliczowanej trylogii z podbita rozdzielczością i tyle, jedyna nadzieja w tym, że EA po swoich star warsach poszło po rozum do głowy i nie będą chcieli zerować na sentymentach graczy a dostarcza solidny produkt xd

1

Dzisiaj N7, ciekawe czy EA w końcu potwierdzi glos dziennikarzy i usłyszymy o odświeżonej trylogii Mass Effect. Mam nadzieję, że Biowarwe wraz z EA tego nie zepsują, bo hype już mam potownywalny na tego na cyberpunka xD

0



Ależ mi to wpada w ucho, Karolek obecnie w gugu jest większym kocurem niż szpaku xD

6

@IronSanHybrid No i ma rację chłopak, co się przemęczać będzie

0

@justfootball Trochę już zbrzydła :V

0

@badej60 Z jednej strony zazdroszczę, że masz jeszcze ten dodatek przed sobą, a z drugiej współczuję bo za jakiś czas zapewne będziesz czuł gigantyczną pustkę xD

2

@macio_944 No marketingowo to miażdżą co tylko mogą, mam nadzieję ze sama gra też zmiażdży xD

4

@justfootball pewnie, ze za

1

@Thomas99PL Przecież Ameryka już jest za Chinami xD

8

Kwestia czasu i Pedri tam zawita

14

@adi89rg O Cię panie..

2

@fcbarcafan19 Dobrze, ze ea to spieprzy koncertowo znając życie bo znowu zostawiłbym w bf 1000h życia jak przy 3 i 4 xd

3

Kurka wodna, wiedziałem żeby nie odpalać left 4 dead 2, ta gra jest uzależniająca xd

1

@clyde


Oj, są ciary za każdym razem gdy ogrywam ME3 - najlepsza trylogia ever.

5

@dv7wisnia Czasami wypadałoby się zastanowić 5 razy, zanim zacznie się mielic ozorem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?