0

@mr_robot Rudy, nie idź tą drogą xD
Zaraz będą gadki jak za Mou, a to terminarz a tamto, siamto

2

@Lucassito Najgorszy Real w historii?
A to już zapomniałeś, że my jesteśmy w przebudowie, drużyna dopiero się zgrywa pod wodzą nowego trenera? Wstydu sobie chłopie oszczędź

0

@Encore Roberto już dawał sobie radę z Vinim

1

@PolskiBarcelonista10 Fatiego, ale najlepiej żeby Leo też coś ukąsił

0

@panczo Hype na El Clasico spadł równomiernie z poziomiem który prezentują obie drużyny. Jak już będzie mecz to będzie lepiej

1

@geass No ja już zauważyłem, że Origin wyjątkowo mnie nie lubi. Jedyny launcher który sprawia mi tonę problemów. xD

5

@DonMatteo901 Ile bym dał żeby Polacy skończyli uważać za jakikolwiek argument "a za PO.." przecież to jest totalne oderwanie od rzeczywistości, gadanie dla samego gadania.


PS. wzorowa riposta Rycha, propsy.

1

@geass Panie, tak nisko nie upadłem żeby w Futa grać :V Od wczoraj próbuje uruchomić origina żeby sobie mass effecta odpalić ale się nie da bo cala apka stoi nawet w offline

dobra, łaskawca od siedmiu boleści postanowił się uruchomić normalnie XD

0

"Serwery Origin są chwilowo niedostępne" Naprawdę? Od wczoraj nic z tą pseudo aplikacją nie zrobili? XDD

0

@MesQueUnClub_87 Dembele to może być trochę inna sprawa, po tylu kontuzjach i roku bez gry nie chcą go od razu rzucać na głęboką wodę przy takim sezonie

2

Wyścig do żabki uważam za wygrany, sztynks

13

@DonAndrzejos przehajpowany grajek

0

@msmsms głupio byłoby z piłkarza za 120 milionów i z taką pensja zrobić rezerwowego xd

2

@clyde jak dobrze, że jak ja się narabie sporadycznie to od razu lecę w kime a nie szukam dymów na mieście xd

6

Jezus Maria, jak ja nienawidzę tego Origina. Pozwólcie przenieść wszystko na steam i nara z tą średniowieczna aplikacja

0

@Chakalaka jesteś ostatnia osobą od której spodziewałem się postu w takim stylu xd

59

0

8

@mat32 Dlaczego Kaczyński wypowiada się o tym jak powinna wyglądać rodzina skoro jest starcem mieszkającym z kotem? :V

4

@sebasek99 Jak tylko w sklepach? La Rambli nam jeszcze nie zamknęli

8

@Janiama donejty niech sobie zrobią jak u strimerów

13

@Barcelismo Takie przekazy to ja szanuję - prosty, krótki i łatwy do zrozumienia.

2

@Zoker Jakoś nie widzę tutaj zdziwienia formalną ilością przypadków

3

@FC1899Barca Panowie, coś coś się popsuło i wirus jednak nie postanowił się wycofać xD

5

@SonBarcaGoku Ale wiesz, że nie daje Ci to 100% pewności? Zabezpieczenia też zawodzą. Już nawet nie wspominając o dzieciach z gwałtu, nieuleczalnie chorych płodach..

0

@DonMatteo901 (L) w nicku tłumaczy wszystko, ból tyłeczka xd

3

@Janiama Każde dziecko ma prawo do życia, ale tylko do czasu porodu. Potem Ci wszyscy mądralińscy mają głęboko w 4 literach co się będzie działo z dzieckiem czy też matka/ojcem.
To jest przerażające co te dziady wyprawiają z moim krajem od kilku lat.

1

@Bartunek Jak na święta to trzeba więcej płodów, bo jak to tak - barszczyk tylko z dwoma uszkami?

1

@Bartunek ewentualnie odkurzacz i drut. W ogniu domowego ogniska możliwości aborcyjne są praktycznie nieskończone, każdy da sobie radę

2

@macio_944 oni tam wszyscy za grosz wstydu nie mają XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?