marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mr_robot Rudy, nie idź tą drogą xD
Zaraz będą gadki jak za Mou, a to terminarz a tamto, siamto
2
@Lucassito Najgorszy Real w historii?
A to już zapomniałeś, że my jesteśmy w przebudowie, drużyna dopiero się zgrywa pod wodzą nowego trenera? Wstydu sobie chłopie oszczędź
0
@Encore Roberto już dawał sobie radę z Vinim
1
@PolskiBarcelonista10 Fatiego, ale najlepiej żeby Leo też coś ukąsił
0
@panczo Hype na El Clasico spadł równomiernie z poziomiem który prezentują obie drużyny. Jak już będzie mecz to będzie lepiej
1
@geass No ja już zauważyłem, że Origin wyjątkowo mnie nie lubi. Jedyny launcher który sprawia mi tonę problemów. xD
5
@DonMatteo901 Ile bym dał żeby Polacy skończyli uważać za jakikolwiek argument "a za PO.." przecież to jest totalne oderwanie od rzeczywistości, gadanie dla samego gadania.
PS. wzorowa riposta Rycha, propsy.
1
@geass Panie, tak nisko nie upadłem żeby w Futa grać :V Od wczoraj próbuje uruchomić origina żeby sobie mass effecta odpalić ale się nie da bo cala apka stoi nawet w offline
dobra, łaskawca od siedmiu boleści postanowił się uruchomić normalnie XD
0
"Serwery Origin są chwilowo niedostępne" Naprawdę? Od wczoraj nic z tą pseudo aplikacją nie zrobili? XDD
0
@MesQueUnClub_87 Dembele to może być trochę inna sprawa, po tylu kontuzjach i roku bez gry nie chcą go od razu rzucać na głęboką wodę przy takim sezonie
2
Wyścig do żabki uważam za wygrany, sztynks
13
@DonAndrzejos przehajpowany grajek
0
@msmsms głupio byłoby z piłkarza za 120 milionów i z taką pensja zrobić rezerwowego xd
2
@clyde jak dobrze, że jak ja się narabie sporadycznie to od razu lecę w kime a nie szukam dymów na mieście xd
6
Jezus Maria, jak ja nienawidzę tego Origina. Pozwólcie przenieść wszystko na steam i nara z tą średniowieczna aplikacja
0
@Chakalaka jesteś ostatnia osobą od której spodziewałem się postu w takim stylu xd
59
https://zapodaj.net/images/c8a95153cd647.jpg
Smiechlem xD
0
@HighestInTheRoom Nie XD
8
@mat32 Dlaczego Kaczyński wypowiada się o tym jak powinna wyglądać rodzina skoro jest starcem mieszkającym z kotem? :V
4
@sebasek99 Jak tylko w sklepach? La Rambli nam jeszcze nie zamknęli
8
@Janiama donejty niech sobie zrobią jak u strimerów
13
@Barcelismo Takie przekazy to ja szanuję - prosty, krótki i łatwy do zrozumienia.
2
@Zoker Jakoś nie widzę tutaj zdziwienia formalną ilością przypadków
3
@FC1899Barca Panowie, coś coś się popsuło i wirus jednak nie postanowił się wycofać xD
5
@SonBarcaGoku Ale wiesz, że nie daje Ci to 100% pewności? Zabezpieczenia też zawodzą. Już nawet nie wspominając o dzieciach z gwałtu, nieuleczalnie chorych płodach..
0
@DonMatteo901 (L) w nicku tłumaczy wszystko, ból tyłeczka xd
3
@Janiama Każde dziecko ma prawo do życia, ale tylko do czasu porodu. Potem Ci wszyscy mądralińscy mają głęboko w 4 literach co się będzie działo z dzieckiem czy też matka/ojcem.
To jest przerażające co te dziady wyprawiają z moim krajem od kilku lat.
1
@Bartunek Jak na święta to trzeba więcej płodów, bo jak to tak - barszczyk tylko z dwoma uszkami?
1
@Bartunek ewentualnie odkurzacz i drut. W ogniu domowego ogniska możliwości aborcyjne są praktycznie nieskończone, każdy da sobie radę
2
@macio_944 oni tam wszyscy za grosz wstydu nie mają XD