0

@DonMatteo901 (L) w nicku tłumaczy wszystko, ból tyłeczka xd

3

@Janiama Każde dziecko ma prawo do życia, ale tylko do czasu porodu. Potem Ci wszyscy mądralińscy mają głęboko w 4 literach co się będzie działo z dzieckiem czy też matka/ojcem.
To jest przerażające co te dziady wyprawiają z moim krajem od kilku lat.

1

@Bartunek Jak na święta to trzeba więcej płodów, bo jak to tak - barszczyk tylko z dwoma uszkami?

1

@Bartunek ewentualnie odkurzacz i drut. W ogniu domowego ogniska możliwości aborcyjne są praktycznie nieskończone, każdy da sobie radę

2

@macio_944 oni tam wszyscy za grosz wstydu nie mają XD

2

@KSSniper @Chaoss dobra znalazłem, dziękować panowie xd

1

Na PS4 nie ma przeglądarki, czy ja już ślepy jestem? xD

2

@Encore niektórzy ludzie potrafią innym do łóżek zaglądać, a co dopiero nie mieszać się przy tak kontrowersyjnym temacie xd

20

@ArdoFCB XDD
Inaczej twojej głupoty się nie da skomentować, przykro mi

11

@Mysliwy Wstyd można czuć za to komu powierzyliśmy stery naszemu statku jako naród, a nie za bycie Polakiem

5

@Survier O Cie panie, co trzeba mieć w glowie żeby użyć takiego porównania

13

A niech nas wywala z UE, może to coś nauczy ten średniowieczny kraj

4

@Homeopata8989 Skoro Bartomeu wycierał sobie twarz kontraktem przy odejściu Leo to ten też może

1

Ojoj, chyba jakieś choróbsko mnie zbiera, ciekawe czy przywitałem covida u siebie

0

@psotnik internet Explorer wleciał za mocno?

0

Ale to Detroit ma specyficzne sterowanie, czasami trzeba machać padem na jakieś 20 cm xd

0

@AmigoBlancos Nikt tutaj się nie denerwuje :>

0

@matirix20 gdyby go to trochę nie ruszyło to by siedział cicho i liczył pieniążki, coś na rzeczy musi być

5

@clyde Obawiam się, że szambo w pewnych kibicowskich środowiskach jest nieuniknione

0

@tobiasson92 my chociaż mamy śmieszki jak słuchamy naszych polityków, biedaki

6

Mesut Özil: "Nie jest mi łatwo pisać to do fanów Arsenalu, dla których grałem przez ostatnie lata. Jestem naprawdę głęboko rozczarowany faktem, że nie zostałem zgłoszony do gry w Premier League w tym sezonie. Podpisując nowy kontrakt w 2018 roku, zobowiązałem się do lojalności i wierności klubowi, który kocham i jest mi przykro, że nie zostało to odwzajemnione. Jak właśnie się dowiedziałem, w dzisiejszych czasach trudno o lojalność. Z tygodnia na tydzień starałem się myśleć, że wkrótce wrócę do składu. Dlatego do tej pory milczałem. Przed ligową przerwą spowodowaną wirusem byłem zadowolony z rozwoju pod okiem naszego nowego trenera Mikela Artety, byliśmy na dobrej drodze i powiedziałbym, że moje występy były na naprawdę dobrym poziomie. Ale potem wszystko się zmieniło... Co jeszcze mogę powiedzieć? Londyn nadal jest moim domem, nadal mam wielu przyjaciół w zespole i czuję silną więź z fanami Arsenalu. Bez względu na wszystko będę walczył o swoją szansę i nie pozwolę, aby mój 8. sezon w Arsenalu zakończył się w ten sposób. Będę nadał trenować najlepiej, jak potrafię i gdzie tylko będzie to możliwe, będę używał swojego głosu przeciwko nieludzkości i niesprawedliwości."

Szkoda chłopa

3

@Janiama jakby doszlo do takiej sytuacji to wątpię żeby to obchodziło Bartomeu, zrzuci kolejne problemy na nowy zarząd

2

@GIGAKOKS obowiązki nas ograniczają w naszej pasji

1

@Rust_Cohle że niektórym się jeszcze chce xd

1

@Hosh Adam Małysz mógłby się schować do jaskini gdyby Koronawirus skakał w jego czasach :V

0

@Messiah10 Linku nie mam, ale z tego co widziałem internetowe mordeczki w nocy zebrały już 70k, wiec udało się kwotę z nadwyżką uzbierać

0

@Fabik87 szkoda, że u tego do somsiada źle się dzieje

11

@Pffcb przyszłość chyba chciałeś rzec

1

@GIGAKOKS
Tylko noc, noc, noc, płoną światła ramp,
nocny reflektor teren przeczesuje,
owo światło to jak ja dobrze znam,
nigdy nie gaśnie ktoś zawsze obserwuje.

2

@Transu96 A zasadził ktoś, kiedyś panu kopa w dupę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?