marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 (L) w nicku tłumaczy wszystko, ból tyłeczka xd
3
@Janiama Każde dziecko ma prawo do życia, ale tylko do czasu porodu. Potem Ci wszyscy mądralińscy mają głęboko w 4 literach co się będzie działo z dzieckiem czy też matka/ojcem.
To jest przerażające co te dziady wyprawiają z moim krajem od kilku lat.
1
@Bartunek Jak na święta to trzeba więcej płodów, bo jak to tak - barszczyk tylko z dwoma uszkami?
1
@Bartunek ewentualnie odkurzacz i drut. W ogniu domowego ogniska możliwości aborcyjne są praktycznie nieskończone, każdy da sobie radę
2
@macio_944 oni tam wszyscy za grosz wstydu nie mają XD
2
@KSSniper @Chaoss dobra znalazłem, dziękować panowie xd
1
Na PS4 nie ma przeglądarki, czy ja już ślepy jestem? xD
2
@Encore niektórzy ludzie potrafią innym do łóżek zaglądać, a co dopiero nie mieszać się przy tak kontrowersyjnym temacie xd
20
@ArdoFCB XDD
Inaczej twojej głupoty się nie da skomentować, przykro mi
11
@Mysliwy Wstyd można czuć za to komu powierzyliśmy stery naszemu statku jako naród, a nie za bycie Polakiem
5
@Survier O Cie panie, co trzeba mieć w glowie żeby użyć takiego porównania
13
A niech nas wywala z UE, może to coś nauczy ten średniowieczny kraj
4
@Homeopata8989 Skoro Bartomeu wycierał sobie twarz kontraktem przy odejściu Leo to ten też może
1
Ojoj, chyba jakieś choróbsko mnie zbiera, ciekawe czy przywitałem covida u siebie
0
@psotnik internet Explorer wleciał za mocno?
0
Ale to Detroit ma specyficzne sterowanie, czasami trzeba machać padem na jakieś 20 cm xd
0
@AmigoBlancos Nikt tutaj się nie denerwuje :>
0
@matirix20 gdyby go to trochę nie ruszyło to by siedział cicho i liczył pieniążki, coś na rzeczy musi być
5
@clyde Obawiam się, że szambo w pewnych kibicowskich środowiskach jest nieuniknione
0
@tobiasson92 my chociaż mamy śmieszki jak słuchamy naszych polityków, biedaki
6
Mesut Özil: "Nie jest mi łatwo pisać to do fanów Arsenalu, dla których grałem przez ostatnie lata. Jestem naprawdę głęboko rozczarowany faktem, że nie zostałem zgłoszony do gry w Premier League w tym sezonie. Podpisując nowy kontrakt w 2018 roku, zobowiązałem się do lojalności i wierności klubowi, który kocham i jest mi przykro, że nie zostało to odwzajemnione. Jak właśnie się dowiedziałem, w dzisiejszych czasach trudno o lojalność. Z tygodnia na tydzień starałem się myśleć, że wkrótce wrócę do składu. Dlatego do tej pory milczałem. Przed ligową przerwą spowodowaną wirusem byłem zadowolony z rozwoju pod okiem naszego nowego trenera Mikela Artety, byliśmy na dobrej drodze i powiedziałbym, że moje występy były na naprawdę dobrym poziomie. Ale potem wszystko się zmieniło... Co jeszcze mogę powiedzieć? Londyn nadal jest moim domem, nadal mam wielu przyjaciół w zespole i czuję silną więź z fanami Arsenalu. Bez względu na wszystko będę walczył o swoją szansę i nie pozwolę, aby mój 8. sezon w Arsenalu zakończył się w ten sposób. Będę nadał trenować najlepiej, jak potrafię i gdzie tylko będzie to możliwe, będę używał swojego głosu przeciwko nieludzkości i niesprawedliwości."
Szkoda chłopa
3
@Janiama jakby doszlo do takiej sytuacji to wątpię żeby to obchodziło Bartomeu, zrzuci kolejne problemy na nowy zarząd
2
@GIGAKOKS obowiązki nas ograniczają w naszej pasji
1
@Rust_Cohle że niektórym się jeszcze chce xd
1
@Hosh Adam Małysz mógłby się schować do jaskini gdyby Koronawirus skakał w jego czasach :V
0
@Messiah10 Linku nie mam, ale z tego co widziałem internetowe mordeczki w nocy zebrały już 70k, wiec udało się kwotę z nadwyżką uzbierać
0
@Fabik87 szkoda, że u tego do somsiada źle się dzieje
11
@Pffcb przyszłość chyba chciałeś rzec
1
@GIGAKOKS
Tylko noc, noc, noc, płoną światła ramp,
nocny reflektor teren przeczesuje,
owo światło to jak ja dobrze znam,
nigdy nie gaśnie ktoś zawsze obserwuje.
2
@Transu96 A zasadził ktoś, kiedyś panu kopa w dupę?