marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VOne no wiadomo, że na Cyberpunka trza czekać
22
@Encore Po prostu niektórym empatii brakuje
2
@DonMatteo901 Niektórzy ludzie to ładnie mają nasrane we łbach, masakra
34
A szkoda, chętnie bym zobaczył jak taki Ramos wyjaśnia pajaca
2
@MESSIah16 Nie umieszczenie Ronaldo i Messiego w tym zespole wszechczasów byłoby skandalem wręcz, obowiązkowo się tam znajdą.
16
@justfootball to je chyba pierwsze zdjęcie tutaj gdzie nawet spoko wygląda xd
1
@masa11 ale wy wszystko podpinacie pod to hasełko więcej niż klub xd
0
@MesQueUnClub_87 nie no, w dniu wolnym normalnie mogę kimac do 10-11, tylko jak popije to cyk, 6 rano xD
7
@damian16161212 temu trzeba palić maszty 5g, nie będą nas kontrolować swoimi nadajnikami
0
@TheNekro94 To było błagalne wołanie do Gabriela o chwilę drzemki
8
Jezusie, czemu zawsze jak popije to mój organizmzm budzi się o tak masakrycznych porach i nie chce dalej lecieć w kime, masakra. :X
0
@marcin000019 jak się nie śmiejesz to nie wstawiaj "xDD" które sugeruje, że info Cie rozbawiło, kek.
0
@Encore oj tak, ocenianie dembele po takiej przerwie to bezsens
0
@BloodCreekk oby poza klubem
2
@ObywatelPL przykre, że państwo zapewnia takie warunki, że ludzie muszą kombinować żeby biznes utrzymać
6
@vota racja, w fitness clubie chociaż formę zrobisz :v
1
@michaleu stop toksycznym relacja, tylko triss
0
@Aleks27 Chyba fora pomyliłeś z tym komentarzem xD
15
Nas na Depaya nie stać, mam uwierzyć że nowy zarząd magicznie wygeneruje ogromne pieniążki i sprzątnie francuza Realowi? xD
Te populizmy to już nawet śmieszne nie są
0
@capoN Jak kariera zawodnika to jedynie w NSS, ile bym dał żeby jakaś firma z dużym budżetem przeniosła gierkę do 2020, z współczesnymi możliwościami
0
@BarcaInfo Gorzej niż Firpo by nie zagrał, a kilka baniek by zostało w kieszeni.
0
@Tomo1989 No tak, moje zaspane 2 szare komórki nie ogarnęły xd
1
@Tomo1989 Haaland i Sancho zmiotą konkurencję z planszy
0
@Progressive tylko, że Lewandowski teraz miał swój szczyt
2
@msmsms Różnica jest taka, że w kościele siedzi ich beton wyborczy, na siłowni z wyborcami pewnie jest gorzej :p
10
@VamosRakieta Ponad 600 bramek załadował, kozak
9
@fcbarcafan19 Jak wszystko, gdyby przeciętny kowalski dalej się przejmował, że jakaś firma zgarnia jego dane to powinien mieszkać w jaskini na Kamczatce bez żadnej technologii xD
0
@Nazio87 BeKa jAk RzEkA
0
@shinthps jak 18 to solenizant mógłby polać, a nie jakaś tiki taka
0
@adam1337__ mi się bardziej z świętami kojarzy :p