1

@VOne no wiadomo, że na Cyberpunka trza czekać

22

@Encore Po prostu niektórym empatii brakuje

2

@DonMatteo901 Niektórzy ludzie to ładnie mają nasrane we łbach, masakra

34

A szkoda, chętnie bym zobaczył jak taki Ramos wyjaśnia pajaca

2

@MESSIah16 Nie umieszczenie Ronaldo i Messiego w tym zespole wszechczasów byłoby skandalem wręcz, obowiązkowo się tam znajdą.

16

@justfootball to je chyba pierwsze zdjęcie tutaj gdzie nawet spoko wygląda xd

1

@masa11 ale wy wszystko podpinacie pod to hasełko więcej niż klub xd

0

@MesQueUnClub_87 nie no, w dniu wolnym normalnie mogę kimac do 10-11, tylko jak popije to cyk, 6 rano xD

7

@damian16161212 temu trzeba palić maszty 5g, nie będą nas kontrolować swoimi nadajnikami

0

@TheNekro94 To było błagalne wołanie do Gabriela o chwilę drzemki

8

Jezusie, czemu zawsze jak popije to mój organizmzm budzi się o tak masakrycznych porach i nie chce dalej lecieć w kime, masakra. :X

0

@marcin000019 jak się nie śmiejesz to nie wstawiaj "xDD" które sugeruje, że info Cie rozbawiło, kek.

0

@Encore oj tak, ocenianie dembele po takiej przerwie to bezsens

0

@BloodCreekk oby poza klubem

2

@ObywatelPL przykre, że państwo zapewnia takie warunki, że ludzie muszą kombinować żeby biznes utrzymać

6

@vota racja, w fitness clubie chociaż formę zrobisz :v

1

@michaleu stop toksycznym relacja, tylko triss

0

@Aleks27 Chyba fora pomyliłeś z tym komentarzem xD

15

Nas na Depaya nie stać, mam uwierzyć że nowy zarząd magicznie wygeneruje ogromne pieniążki i sprzątnie francuza Realowi? xD
Te populizmy to już nawet śmieszne nie są

0

@capoN Jak kariera zawodnika to jedynie w NSS, ile bym dał żeby jakaś firma z dużym budżetem przeniosła gierkę do 2020, z współczesnymi możliwościami

0

@BarcaInfo Gorzej niż Firpo by nie zagrał, a kilka baniek by zostało w kieszeni.

0

@Tomo1989 No tak, moje zaspane 2 szare komórki nie ogarnęły xd

1

@Tomo1989 Haaland i Sancho zmiotą konkurencję z planszy

0

@Progressive tylko, że Lewandowski teraz miał swój szczyt

2

@msmsms Różnica jest taka, że w kościele siedzi ich beton wyborczy, na siłowni z wyborcami pewnie jest gorzej :p

10

@VamosRakieta Ponad 600 bramek załadował, kozak

9

@fcbarcafan19 Jak wszystko, gdyby przeciętny kowalski dalej się przejmował, że jakaś firma zgarnia jego dane to powinien mieszkać w jaskini na Kamczatce bez żadnej technologii xD

0

@Nazio87 BeKa jAk RzEkA

0

@shinthps jak 18 to solenizant mógłby polać, a nie jakaś tiki taka

0

@adam1337__ mi się bardziej z świętami kojarzy :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?