marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@tommyVERceti przecież to był żart xDD
5
@Janas11224 Ja wciąż pamiętam, ba nawet czekam z nutka nadzieji na wichry zimy XD
0
@tristan87 przecież ma rację, trochę śmiechu przy niej niektorzy zapewnie mieli xD
6
@DaPi Wirus jest, maseczki minimalizują w jakimś stopniu ryzyko zarażenia się. Prawda najprawdziwsza, ale za tą obłudę która sączy się z ust naszych ukochanych polityków wszyscy powinni zostać mocno rozliczeni przez ludzi.
79
Ale mnie drażni to pieprznie w telewizji o maseczkach, grożą mandatami, podają statystyki ile ich już wypisali, policja ma bardziej tego przestrzegać a przy wyborach to lamusy japa dupa cicho, wirus nie istnieje, robimy wiec wyborczy, maseczki są zbyteczne i La zabawa trwa w najlepsze. Gardzę
2
@Damian11 Nowy zarząd automatycznie skróci ich kontrakty?
1
@Transu96 wotum nieufności jest przereklamowane, zrobimy ankietę i wydamy oficjalne oświadczenie
12
Ciekawe co niektórzy tutaj zrobią jak jakiś przeciętny piłkarz dostanie 10 po Messim kiedyś, statystyka samobójców powędruje w zastraszającym tempie w górę :V
1
@czółkovsky No niestety dychy po Messim jeszcze nie zgarnął :/
4
@kubasa Przecież zawsze zostaje Ci główna, nie musisz zaglądać na LR ^^
2
@FCB24 Przecież Digne w Barcelonie "grał" porównywalnie co Firpo xD
Ale ciężko czegoś wymagać od piłkarza który wchodzi na boisko raz na ruski rok, tak naprawde Firpo i Digne nie dostali szansy i zaufania
1
@horang Do odejścia Neymara nie było aż tak źle, wtedy się zaczęły jakieś dziwne ruchy z strony zarządu
1
@Damian11 Jak widać kogoś zainteresowało, więc nie wypowiadaj się za wszystkich :p
@Krzychu1010 i gratulacje, szybciutko coś ci to poszło xd
1
@LuisSalvano Lepiej się czyta takie fakenewsy (jakby większość tych rzeczy od dziennikarzy nie było fejkiem xDD) niż te durne ploteczki rodem z pudelka piłkarskiego
0
@Rewolucja123 Jakby się nie sprawdził to nie muszą go wykupywać, dlatego nie chcą takiej opcji xD
2
@DanielOOL Tak samo jak się napić wódeczki w weekend mając w portfelu 3 złote, wszystko da się zrobić
27
@Hubso Niezłe cięcie kosztów, budżet podreperowany zapewne o grube miliony :V
0
@LucaBrasi Niech się lepiej pochwalą zbrojami Nilfgaardu, mam nadzieję że coś z nimi zrobili
7
@kuz Skąd wiesz co uważa Dembele?
A z chorobą to również jest uwaga, uwaga - plotka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Pogba Co nie zmienia faktu, że lekarza da się oszukać :V
2
@Roobo Ojezu, aż mi obiad zbrzydł XD
35
@ObywatelPL A potem piąteczki i przytulasy przy cieszynkach xD
Piłka nożna to obecnie wyższy poziom abstrakcji
2
@Drzakubs A gdzie się podziało jego twitterowa perełka 'Można. Gdyby to było złe to Bóg by inaczej świat stworzył." - przy prawku i makijażu to nie obowiązuje? xD
4
@dorkizos A ja wolałem pierwsze części filmów, reszta też fajna ale pierwsza i druga część miały taki zacny bajkowy klimacik
8
@Janiama Harry chociaż skręca na miotle w obu kierunkach
1
@mr_robot Jego wypowiedzi aż miło się czyta, od Lucho nie mieliśmy takiego kozaka na konferencjach xD
0
@kkbarca Jakbyś jeszcze nie wiedział to łap - Coutinho :D
0
@Godlo Przecież dzisiaj większość go chwali za bieganie własnie xD
2
@AmigoBlancos Prędzej na poważnego przeciwnika w LM - Real obecnie nie jest żadną weryfikacją :V