7

@tommyVERceti przecież to był żart xDD

5

@Janas11224 Ja wciąż pamiętam, ba nawet czekam z nutka nadzieji na wichry zimy XD

0

@tristan87 przecież ma rację, trochę śmiechu przy niej niektorzy zapewnie mieli xD

6

@DaPi Wirus jest, maseczki minimalizują w jakimś stopniu ryzyko zarażenia się. Prawda najprawdziwsza, ale za tą obłudę która sączy się z ust naszych ukochanych polityków wszyscy powinni zostać mocno rozliczeni przez ludzi.

79

Ale mnie drażni to pieprznie w telewizji o maseczkach, grożą mandatami, podają statystyki ile ich już wypisali, policja ma bardziej tego przestrzegać a przy wyborach to lamusy japa dupa cicho, wirus nie istnieje, robimy wiec wyborczy, maseczki są zbyteczne i La zabawa trwa w najlepsze. Gardzę


2

@Damian11 Nowy zarząd automatycznie skróci ich kontrakty?

1

@Transu96 wotum nieufności jest przereklamowane, zrobimy ankietę i wydamy oficjalne oświadczenie

12

Ciekawe co niektórzy tutaj zrobią jak jakiś przeciętny piłkarz dostanie 10 po Messim kiedyś, statystyka samobójców powędruje w zastraszającym tempie w górę :V

1

@czółkovsky No niestety dychy po Messim jeszcze nie zgarnął :/

4

@kubasa Przecież zawsze zostaje Ci główna, nie musisz zaglądać na LR ^^

2

@FCB24 Przecież Digne w Barcelonie "grał" porównywalnie co Firpo xD
Ale ciężko czegoś wymagać od piłkarza który wchodzi na boisko raz na ruski rok, tak naprawde Firpo i Digne nie dostali szansy i zaufania

1

@horang Do odejścia Neymara nie było aż tak źle, wtedy się zaczęły jakieś dziwne ruchy z strony zarządu

1

@Damian11 Jak widać kogoś zainteresowało, więc nie wypowiadaj się za wszystkich :p

@Krzychu1010 i gratulacje, szybciutko coś ci to poszło xd

1

@LuisSalvano Lepiej się czyta takie fakenewsy (jakby większość tych rzeczy od dziennikarzy nie było fejkiem xDD) niż te durne ploteczki rodem z pudelka piłkarskiego

0

@Rewolucja123 Jakby się nie sprawdził to nie muszą go wykupywać, dlatego nie chcą takiej opcji xD

2

@DanielOOL Tak samo jak się napić wódeczki w weekend mając w portfelu 3 złote, wszystko da się zrobić

27

@Hubso Niezłe cięcie kosztów, budżet podreperowany zapewne o grube miliony :V

0

@LucaBrasi Niech się lepiej pochwalą zbrojami Nilfgaardu, mam nadzieję że coś z nimi zrobili

7

@kuz Skąd wiesz co uważa Dembele?
A z chorobą to również jest uwaga, uwaga - plotka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Pogba Co nie zmienia faktu, że lekarza da się oszukać :V

2

@Roobo Ojezu, aż mi obiad zbrzydł XD

35

@ObywatelPL A potem piąteczki i przytulasy przy cieszynkach xD
Piłka nożna to obecnie wyższy poziom abstrakcji

2

@Drzakubs A gdzie się podziało jego twitterowa perełka 'Można. Gdyby to było złe to Bóg by inaczej świat stworzył." - przy prawku i makijażu to nie obowiązuje? xD

4

@dorkizos A ja wolałem pierwsze części filmów, reszta też fajna ale pierwsza i druga część miały taki zacny bajkowy klimacik

8

@Janiama Harry chociaż skręca na miotle w obu kierunkach

1

@mr_robot Jego wypowiedzi aż miło się czyta, od Lucho nie mieliśmy takiego kozaka na konferencjach xD

0

@kkbarca Jakbyś jeszcze nie wiedział to łap - Coutinho :D

0

@Godlo Przecież dzisiaj większość go chwali za bieganie własnie xD

2

@AmigoBlancos Prędzej na poważnego przeciwnika w LM - Real obecnie nie jest żadną weryfikacją :V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?