marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chakalaka Bravo sport
0
@Rewolucja123 Szeryfie, Ty się już uspokój, to ewidentnie tylko żarcik
0
@Progressive Pewnie kolejny geniusz który uważa, że jakiekolwiek sztuczki to upokorzenie rywala i nie powinny mieć miejsca w piłce nożnej xD
4
Zapowiada się kolejny sezon z cyklu "La Liga parzy" - czyli robić wszystko, żeby nie zgarnąć majstra :v
4
@Criss18Barca Było praktycznie to samo, tylko nie było tak samo widoczne
2
@Hubso Jak się ogląda tylko Suareza na 9 to tak jest :v
0
@forest A pieniążki lecą na konto, żyć nie umierać
8
Parafrazując mema:
Znajdź sobie kobietę która będzie w Ciebie wierzyła tak jak Font w Xaviego :v
0
@Ghotti Koeman poprawia w znacznym stopniu styl gry, udaje mu się nawet osiągnąć jakieś trofea.
A tu cyk, przychodzi pan Font i pyta Xaviego co zrobic z obecnym trenerem xD
Mam nadzieję, że Font ostatecznie się pogrąży tymi wypowiedziami, strasznie nieprofesjonalnie się wypowiada i bije od niego zwykły fanatyzm
30
I już mamy napastnika za Suareza, gabaryty podobne nawet
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/119906031_3367243330034416_3287774340444069629_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=825194&_nc_ohc=Ym3UyUk67lUAX8R5a__&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&tp=6&oh=b17b9c234b0dd67c999e85b81e1a0f9f&oe=5F8A859A
2
@kuz Kompletna, ale bez transferów może być ciężko, po odejściu Cou, Perisicia stracili swój duży atut, porządna glebie składu
0
Pograłem sobie kilka godzinek w to tlou 2 i na obecną chwilę wątek Abby prezentuje się dużo lepiej niż fragment z Ellie, coś chyba źle poszło xD
1
@clyde Abby z The Las Of Us 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@IronSanHybrid Jak zwykle świetna robota :D
1
@Bamboleo Bury Zenek wleciał za mocno
2
@Joe_Pesci Jedyne słuszne rozwinięcie tego skrótu xD
1
@Comentateiro Danie szans młodym, przyjemniejsza dla oka gra.
Na trofea jakoś za bardzo nie liczę, aczkolwiek krajowy dublet jest w zasięgu
0
@Agent005 Przecież nie odwołają zarządu w kilka dni, transfery spokojnie mogą być pod tym względem przynajmniej xD
1
@adi7adi8 Jak ich balowanie polega na rozdawaniu gier to niech melanżują do końca ;v
0
@Woland10 Epic, ta platforma do gier co jakiś czas rozdaje gry za darmo. Teraz padło na FM
0
@Joe_Pesci Tak to już jest kiedy jest 120 milionów na "PR transfer" Griezmanna na którego już 2 trenerów nie miało pomysłu, potem trzeba kombinować żeby znaleźć trochę pieniążków kiedy już pozwoli się trenerowi realizować swoją wizję
0
@Thomas99PL Fałszywa 9 często wycofuje się do rozegrania, gra bardziej cofnięty. Klasyczna 9 trzyma się bardziej pola karnego rywala
4
@Thomas99PL Klasyczna 9
2
@NeroTFP To te słynne chipy w mózgu, dziennikarze już testują od kilku lat :v
1
@joloskyy NSS wyżej niż cokolwiek, kupę czasu się przy tej gierce spędziło :D
1
@robsesh Wdzięczność nie wdzięczność, kontrakt to kontrakt. Nieważne czy to Leo Messi czy Setién, umowy trzeba respektować. Szczególnie przy takiej potężnej marce jak Barcelona, przecież my już mamy tak zszarpany PR, że to szok.
0
@robsesh A jednak zapowiada się na to, że Bartomeu okazał się większym "wieśniakiem" bo prawdopodobnie nie respektuje umów :V
1
@joloskyy Jak ktoś grał kiedyś w gry typu New Star Soccer na telefonie to dopiero podczłowiek musi być
1
@Encore Na początku nawet okej ale tyle razy mi się przewinął w radiu, że zdążył zbrzydnąć xD
0
@ranger3120 Finlandia była we mnie, ale to raczej Ci nie pomoże