3

@KamilZ Bo robi po prostu zwykły kicz, stąd bierze się krytyka.

0

@Kettger Jak pachnie spłuczka?

3

@Suzu A Martinez to już się stał światowej klasy grajkiem, który gwarantuje 30 bramek w sezonie, czy wciąż jest po jednym przeciętnym/dobrym sezonie? Coś mnie ominęło? :D

1

@FC1899Barca Ciekawe czy, a raczej kiedy EA wprowadzi karty 100+ xD

1

@shinthps Jakby nie patrzeć internet już jest częścią życia, nie powinno się ich oddzielać

0

@marcin62 Konsekwenty* co mi tutaj za pijackie szlaczki wlatuja

@Rewolucja123 No to oby tak, bo nie zgłoszenie kogoś kto rzuca mięsem i się blazni swoim agresorem na całą stronę byłoby śmieszne w porównaniu z tym co zapewne zgłaszasz xd

0

@Rewolucja123 A byłeś konwrwkenty i go zgłosiłeś? :v

9

@Encore Zmarnowanym talentem, idealny przykład, że główka nie nadążała

1

@DaPi Niby trenują sztuki walki, a nawet na zwykłego chłopaka musieli się w grupie rzucić, ścierwa bez honoru

2

@daniel32778 W radiu to jeszcze małe piwo, gorzej jak ci się przypomni, że kiedyś była jakaś fajna piosenka, chcesz ja przesłuchać ale za cholere nic więcej nie pamiętasz xd

1

@kamilop To nie fifa, tutaj w jednym okienku nie wymienia się większości podstawowej 11 :V

5

@Adamski69 Wymiana modelu na młodszy :v

0

@myscooter Z tego co wiem te karty nie są dostępne w oficjalnej dystrybucji, więc wartość kolekcjonerska może podbić cenę, musiałbyś sobie porównać z innymi aukcjami :D

4

@zagi31 Ja to się dziwię, że jeszcze ktoś pokłada wiarę w wypocinach dziennikarzy, lepiej po prostu czekać cierpliwie na oficjalne informacje.

2

@kamilos1214 oj stary, sam obecnie jestem już ponad miesiąc w takim dołku, rozumiem twój ból.

1

@reloaded Mój telefon z hartowanym szkiełkiem swego czasu zabiła dopiero rzeka, po prostu zdarza się. To tak jakby narzekać, że grabki są kijowe bo na nie staniesz i uderzą Cię w głowe

2

@MrShakira Umtiti ostatni raz zdrowy byl jakoś w 2018 xd

0

@Janiama To już jest typowy internetowy problem w dialogach, często zwyczajnie zza ekranu ciężko odczytać właściwy ton wypowiedzi, stąd zdarzają się takie drobne nieporozumienia, czasami trzeba kilka razy przemyśleć zanim się coś napisze, żeby właśnie zastanowić się jaki może być tego odbiór i ewentualnie coś zmienić w samej wypowiedzi, ale żeby został zachowany jej kształt. Wrażenie arogancji znika, a Ty wciąż bronisz swojego zdania, nie sprawiając wrażenia jakbyś się "wywyższał" nad innymi użytkownikami. Najważniejsze to złapać odpowiedni vibe i się za bardzo tym nie przejmować, bo to tylko internetowe forum do dyskusji, świata tutaj nie zmieniamy, ale możemy przyjemnie spędzić czas rozmawiając i wymieniając się poglądami.

0

@BorzyKrzys Najczęściej wieczorem, kiedy już leżysz w łóżku i nie masz się czym zająć to durne refleksje potrafią tak przygnębić człowieka

1

@Janiama Ja tam nic do Ciebie nie mam, Twoje wywody odnośnie piłkarskiego świata nawet się ciekawie czytało, czasami można było tylko odnieść wrażenie, że kierujesz się nutką arogancji w swoich wypowiedziach, ale tak to luźniutko :D


0

@clyde La Ramblowy Voldemort xD

0

@RomanHoffer Kante już nie jest takim typowym przecinakiem, przeszedł lekka ewolucje - faktycznie gatunek na wymarciu :D

0

@pax Może masz racje i nieświadomie zrobiłem niskiej jakości skok na atencję :D
Aczkolwiek nie to miałem na myśli, po prostu @Janiama pierwszy mi przyszedł na myśl, bo najczęściej był pod tym względem atakowany

2

@LucaBrasi O Victorio, moja victorio
Dlaczego mam Cię tylko w snach

Na zawsze legenda, ogromny sentyment z dzieciństwa

1

@BulaKG Futu.re

1

@pax Przecież i tak się udziela, więc nie odszedł. Nie popadajmy w paranoję, gdyby to była prowokacja to poleciałbym raczej grubiej, a nie takim durno-żartobliwym tonem

0

@MaziFCB Szczerze wątpię żeby ktoś tego nieironicznie słuchał

Chociaż kto wie, w komentarzach jednak zbyt dużego hejtu nie ma

34

Eden w Chelsea, gdzie miał swój prime był z 2 klasy niżej od Messiego, a co dopiero teraz xD

2

@matirix20 Spokojnie, to pół żartem było pisane

1

@badej60 Wręcz wyborny :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?