marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Szpenser 33 lata, rok kontraktu, pandemia która wszystkim się odbiła na portfelach i Messi miałby pobić rekord transferowy? Też powinieneś zejść na ziemię :v
13
@nuter27 Olaboga, co tutaj się czasami wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie xd
14
@Comentateiro A jak krzyżaków krecil w 1410, jeszcze grywał wtedy u Jagiello, kosmiczny potencjał
1
@VamosGirl Pewnie, że tak
2
@Comentateiro Zawsze możesz usunąć konto, będzie szybciej
12
@FCMichalo Nie od dzisiaj wiadomo, że przepaść finansowa między PL a La Liga jest ogromna
0
@Bobo25 Tarczowanie to trening ciosów z ziomkiem co nosi takie "tarcze" na łapach, a co to za typ to nie wiem
3
@BarcaInfo Mistrzowie XD
3
@Barca1992 Niech sobie zarabiają chłopaki, czasami takie prymitywne rzeczy w życiu też są potrzebne xD
1
To jest piękne podsumowanie FAME MMA - reszta tych błaznów chociaż w miarę przygotowana jest xDD ale propsik dla dziennikarza, zgasił go jak peta pod koniec
4
@Hubso Przecież piłkarz to worek ziemniaków, nie ma nic do gadania
3
Przepiękny cover XDDD
0
@Tuc Czuć pasje i jak na początki jest całkiem git, trzymam kciuki żebyś też ukąsił swój kawałek tortu w branży!
@Lingvo18 Chudy chłopak też spoko, ale jednak podjazdu do w.w płyt nie ma imo, może to z powodu sentymentu.
0
@MikusBarca Sentymentalnie i Gdy zgaśnie słońce to moim zdaniem opus magnum w jego karierze, potem mi zbrzydł kiedy tłukł cały czas o zielsku
0
@FATIlity31 Oj, mam podobny problem szczególnie z nową szkoła raperów - większość wypadło z kserokopiarki xD
0
Ależ Kali z "Sentymentalnie" czy też z "Gdy zgaśnie słońce" to był ogień, macie jakiś swoich muzyków których już nie słuchacie regularnie, ale co jakiś czas wracacie z sentymentu do starszych rzeczy? Czasami warto zrobić sobie sentymentalną podróż do przeszłości D:
0
@SuperPatsonFCB Na obecną chwile to pozbycie się Arthura było bardzo dobrym ruchem xD
0
@VENOMStyle Tak czy siak, patrząc na naszą drabinkę płacową i zasługi Leo to 10 baniek rocznie źle by wyglądało.
I jakby nie patrzeć pomimo wieku to wciąż jest nasza główna armata w ataku.
0
@VENOMStyle XDDDD La Kompromitacja waćpanie, Dembele na start dostał 10 baniek, a chłopak co pyka tutaj w piłke z 15 lat, został top 1 zasłużył na 10 baniek bo tak xD
2
No najwyższa pora żeby definitywnie ukrócić ten cyrk z Neymarem xD
7
@BarcaInfo Przerażające, że piłkarz musi takiego gówno-newsa prostować.
Ludzie w dobie mediów już w ogóle z mózgów przestali korzystać
0
@cules100pro Możliwe, ale nakładasz durne ograniczenie na kadrę.
Być może kiedyś nasz Fati będzie śmigał z 10 na plecach, kto wie
2
@chudymc jak pod zwykłymi zdjęciami ma około 20 serduszek, pod zdjęciem gdzie prezentuje piersi około 900
Na złe zdjęcie patrzysz, tam masz jeszcze jedno osobne xd
0
@chudymc zdjęcie z piersiami wykręciło lepsze statystyki niż normalne
0
@cules100pro Jakoś bezpośrednio na fb się to nie sprawdza, skąd wniosek że tutaj by się sprawdziło
0
@natanvip walnij klina i będzie git
0
@justfootball Osobiście bym nie chciał, wole się oddać dla tej jednej, jedynej niż dzielić swoją uwagę na dwie kobiety
1
@Kondziubarca Jest pewna malutka różnica w tych sytuacjach, Ronaldo odchodził po wzniesieniu 3 pucharu ligi mistrzów z zzrzedu, Leo po 3 kompromitujących porażkach xd
6
@Mr.Monteg Nie ma co rozważać, idź do specjalisty zanim całkiem Ci psychika nie siadzie
2
@VamosGirl Kolega chyba w alternatywnej rzeczywistości żyje