marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kamil92 Sam osobiście korzystam z Expansion od Seagate, 2 TB
Jak mnie pamięć nie myli to kosztuje coś około 300 zl
3
@Salwik92 Mnie
0
@ShawnC Tylko kto poważny da 100 milionów za gościa który 3 ostatnie lata był stałym bywalcem szpitali?
1
@Pawlak1992 On już tam dawno jest :v
0
@BarcaInfo Trochę śmieszne, wpierw Suarez miał zwolnić miejsce dla Depaya i transfer był już przyklepany według tych sportowych pudelków, a teraz magicznie po plotkach o transferze Dembele pojawia się info, że musi odejść żeby klub sprowadził "9" - totalnie nieprzemyślana fabryka plotek już nawet nie wie co nawija tylko produkuje ploteczki hurtowo ale to w sumie żadna nowość
1
@tristan87 To jeszcze gorzej w sumie xD
0
A wszyscy tak narzekali na lekcje w TVP, jak widać zdarzały się też wartościowe perełki. :v
0
@SelloutCrowd Imo nie zabija się kury która znosi złote jajka (Gta online) a sama 6 już pewnie jest przygotowywana i pewnie za kilka lat(?) spowoduje u mnie taki sam szczękoopad jak Red Dead Redemption 2.
Na gry Rockstara warto czekać.
1
@Szicek10 Trzymasz poziom byczku
0
@gumaz No zdrowie jako tako jeszcze jest, więc z 2-3 punkty mogę sobie przyznać
0
@BoRoWieC U nas piłkarze pierwsi pisali pożegnania, a dopiero potem szło info o transferze. Zapewne tutaj będzie podobnie - Dest pierwszy się przywita z Barcelona xD
3
@jordus100 A ja tam bez kawy sobie dnia nie wyobrażam, ot - co człowiek to podejście :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@fart Kiedyś się na niej musiałem znaleźć :V
2
@Witam To chyba o @Rewolucja123 :D
Z dystansem, to tylko żarcik
0
@Ghotti Tak się robi dobry PR, ale szanuje w sumie xD
2
@Bobo25 To Ty nie wiesz, że wirus po 22 odpoczywa i odwiedza różnorakie bary i restauracje żeby jakiegoś bronka wypić i się najeść?
3
@Rokita koszulki klubów
0
@szymon6847 Tobido mial również pecha, że trafił na wypożyczenie akurat do Schalke
0
@Janek_7 Powinieneś się trochę dokształcić o "normalności w przyrodzie" zanim oddasz swój głos bo w tym momencie szerzysz zwykle kłamstwo i niewiedzę.
I już odcinając się od Boga to zwykła ludzka moralność nakazuje nie zaglądać innym ludziom do łóżka bo nie robią nikomu tym krzywdy, nieważne czy to chłop z chłopem, chłop z kobietą czy kobieta z kobietą, żyj i daj żyć innym :v
2
@NeroTFP Masz już jednego dzieciaka i problemy finansowe? Strzel sobie jeszcze dwójkę, to na pewno pomoże.
12
@LuisSalvano A Real przypadkiem nie zablokował jego transferu do Chin? Swego czasu było trochę plotek o takim transferze. Dodatkowo też mówiło się o jakimiś konflikcie z Zidanem, który jawnie powiedział że ma nadzieję na odejście Bale.
Tak naprawdę to cholera wie co tam się wydarzyło między piłkarzem a klubem, zapewne obie strony nie są bez winy
22
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/120454334_787696148691654_6567354227664708178_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=825194&_nc_ohc=gzt6qcbuessAX-lioKP&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&tp=6&oh=a82a7663444eff45f82b53ab333d4019&oe=5F988B70
Ależ on miał przepotężnie wywalone na Real, mam nadzieję że w PL wróci chociaż namiastka starego Bale
0
@333tricampeones333 Przez te 3 lata trochę się nasze finanse jak widać zmieniły + Wirus który też się odbił na finansach
0
@vangoor To jest oczywista oczywistość, bardzo ciężko - szczególnie od razu jest zastąpić TOPowych zawodników na swoich pozycjach ale to nie zmienia faktu, że prędzej czy później cykl zawodnika musi dobiec końca, szczególnie jeżeli obniża swój poziom sportowy jak Suarez czy Alves pod koniec przygody w Barcelonie.
0
@Janas11224 Zamiast krwi powinno być pieniążków :V
1
@Transu96 Perfekcyjne wyjaśnienie, można zamknąć dyskusje xD
3
@Yosemite Zlatan ich zaraził swoją mentalnością, innej odpowiedzi na dobrą grę Milanu nie widzę xD
2
@Jordi10 Na La Rambli czepiali się o cieszynke Messiego, więc w Hiszpanii mogą się czepiać o sposób gratulowania. Podobny poziom absurdu xD
1
@333tricampeones333 Odkąd pamiętam to tak zaliczają asysty xd