11

"a ja zawsze stawałem na wysokości zadania w tym, czego potrzebował klub."

To poleciał grubo, gdyby stawał na wysokości zadania to spokojnie mógłby tutaj jeszcze z 2 lata pograć

0

@Wilczeq #TeamHagrid i nawet z tym nie handlujcie

2

@koksik2700 Jak kanapowe granie to jakaś starsza fifka Ci w zupełności wystarczy, płacić 230 złotych za nowe koszulki i zaktualizowane składy w Twoim przypadku to raczej przesada xD

0

@NemeZis93 Wikisłownik mówi, że odnośnie człeka oznacza to, że jest krzepki i zdrowy

ewentualnie nasz Deścik jest chlebem, wtedy jest nieświeży

5

@justfootball to się nazywa aktorka, a nie jakaś przester

8

@NGTRX Ależ cringe mnie przeszył

0

@BarcaInfo Rozumiem, że od piłkarza można więcej wymagać, ale powinno to mieć związek z jego potencjałem i umiejętnościami a nie z tym, że Bartomeu sypnął grube miliony. Wywieranie takiej presji z powodu kwoty wydanej na piłkarza jest zbyteczne i głupie

2

@betonito Grosik to trochę taka gwiazda z przymusu, bo nikogo lepszego nie mamy

6

@kuz A to nie mogą wziąć 100k i zgadać się po tym programie? xD

0

2

@MesQueUnClub96 Dwa inne, ale ludzie często z nich korzystają jakby znaczyły to samo

0

@cules_ Wódka ostatnio sporadycznie wlatuje, piwo zresztą tak samo ale jeszcze do niedawana byłem strasznym piwoszem :D

3

@VamosRakieta Jasne, jasne - po prostu szukasz tego jedynego pornuska :v

23

@VamosRakieta Ile kart w tle :O

36

Zero jakiejkolwiek godności

1

@Chinaski Oficjalni chuligani Jezusa Chrystusa

2

@macio_944 Jeszcze w piątunio harry na tvn

5

@macio_944 Jedyne słuszne skomentowanie tych pisowskich durni równa się z perm banem, szkoda strzępić

6

@avanes 70 milionów? Ja tylko przypomnę, że 2 miliardy złociszy zasiliły pisiorską maszynę propagandową :V

0

@Chakalaka ała, moje serduszko:(

0

@MESSIah16 Na pewno ma na to papiery

10

Dyplomatyczna wypowiedź, żeby nie podpaść w reprezentacji ani w klubie xD

0

@NeroTFP o Boże, przecież ta parka to jeden z największych raków w polskim internecie, uh

7

0

@Drozdu7 Młody jest, jeszcze się nauczy, że piłeczkę ładnie należy oddać do amigosa

1

@badej60 Jeszcze z 6 aktualizacji i wyjdzie ostateczny gampley

0

@cinero1996 Chytry dwa razy traci

11

Gdyby było mniej głosów to demokracja już by nie funkcjonowała? xD

0

@mr_robot Fati sporo zaniża średnią jakby nie patrzeć xD

0

@TheNekro94 Sam zamysł nie był taki zły, mogło to wyglądać trochę lepiej gdyby serial miał jeszcze 1-2 sezony, no ale komuś śpieszno było na samolot o nazwie Star Wars

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?