marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
"a ja zawsze stawałem na wysokości zadania w tym, czego potrzebował klub."
To poleciał grubo, gdyby stawał na wysokości zadania to spokojnie mógłby tutaj jeszcze z 2 lata pograć
0
@Wilczeq #TeamHagrid i nawet z tym nie handlujcie
2
@koksik2700 Jak kanapowe granie to jakaś starsza fifka Ci w zupełności wystarczy, płacić 230 złotych za nowe koszulki i zaktualizowane składy w Twoim przypadku to raczej przesada xD
0
@NemeZis93 Wikisłownik mówi, że odnośnie człeka oznacza to, że jest krzepki i zdrowy
ewentualnie nasz Deścik jest chlebem, wtedy jest nieświeży
5
@justfootball to się nazywa aktorka, a nie jakaś przester
8
@NGTRX Ależ cringe mnie przeszył
0
@BarcaInfo Rozumiem, że od piłkarza można więcej wymagać, ale powinno to mieć związek z jego potencjałem i umiejętnościami a nie z tym, że Bartomeu sypnął grube miliony. Wywieranie takiej presji z powodu kwoty wydanej na piłkarza jest zbyteczne i głupie
2
@betonito Grosik to trochę taka gwiazda z przymusu, bo nikogo lepszego nie mamy
6
@kuz A to nie mogą wziąć 100k i zgadać się po tym programie? xD
0
@FATIlity31 kizo
2
@MesQueUnClub96 Dwa inne, ale ludzie często z nich korzystają jakby znaczyły to samo
0
@cules_ Wódka ostatnio sporadycznie wlatuje, piwo zresztą tak samo ale jeszcze do niedawana byłem strasznym piwoszem :D
3
@VamosRakieta Jasne, jasne - po prostu szukasz tego jedynego pornuska :v
23
@VamosRakieta Ile kart w tle :O
36
Zero jakiejkolwiek godności
1
@Chinaski Oficjalni chuligani Jezusa Chrystusa
2
@macio_944 Jeszcze w piątunio harry na tvn
5
@macio_944 Jedyne słuszne skomentowanie tych pisowskich durni równa się z perm banem, szkoda strzępić
6
@avanes 70 milionów? Ja tylko przypomnę, że 2 miliardy złociszy zasiliły pisiorską maszynę propagandową :V
0
@Chakalaka ała, moje serduszko:(
0
@MESSIah16 Na pewno ma na to papiery
10
Dyplomatyczna wypowiedź, żeby nie podpaść w reprezentacji ani w klubie xD
0
@NeroTFP o Boże, przecież ta parka to jeden z największych raków w polskim internecie, uh
7
Widzę, że nowa fifka trzyma poziom xDD
https://www.facebook.com/546388842124317/posts/3281092025320638/
0
@Drozdu7 Młody jest, jeszcze się nauczy, że piłeczkę ładnie należy oddać do amigosa
1
@badej60 Jeszcze z 6 aktualizacji i wyjdzie ostateczny gampley
0
@cinero1996 Chytry dwa razy traci
11
Gdyby było mniej głosów to demokracja już by nie funkcjonowała? xD
0
@mr_robot Fati sporo zaniża średnią jakby nie patrzeć xD
0
@TheNekro94 Sam zamysł nie był taki zły, mogło to wyglądać trochę lepiej gdyby serial miał jeszcze 1-2 sezony, no ale komuś śpieszno było na samolot o nazwie Star Wars