marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ugaczaka, spokojnie mogliby podkładać głosy orków w Gothicu xDD
7
@tobiasson92 Sasin tak sumiennie i dobrze wykonywał swoje obowiązki, że wyrzucił do kosza 70 milionów. Zero jakiejkolwiek moralności, że jeszcze się coś pulta publicznie.
2
@JustBarca A co to ma wspólnego z maseczkami na twarzy?
@macio_944 Jeżeli dzięki masce mogę zminimalizować ryzyko rozsiewania wirusa i dzięki temu jest jakiś procent, że nie zarażę starszej pani w autobusie która prawdopodobnie przechodziłaby go bardzo ciężko lub śmiertelnie to warto.
No ale niektórzy mają za duże ego żeby je schować do kieszeni, trza pokazać jakim to się jest antysystemowym buntownikiem a że są też inni ludzie, bardziej narażeni? Uj z tym, jam jest samiec alfa, mnie się zasady nie imają, nie będą mi nakładać kagańca
5
@JustBarca "Jak można być tak podatnym na to co mówi rząd; nie namawiaj innych do debilizmu"
A sam próbujesz wywołać delikatny wpływ na tych co noszą maseczki, hipokryzja? :D
A tak na poważnie to wywalone na rządzących, z zwykłej przyzwoitości i szacunku do drugiego człowieka założę szmatę na pysk i korona z głowy mi z tego powodu nie spadnie.
2
@macio_944 Nie zdziwiłoby mnie gdyby za X lat nasi społeczni buntownicy spowodowali w ten sposób wzrost liczby utonięć xD
20
@oZinho jak ktoś to robi z pasji to myślę, że nie uważa tego za stratę czasy (a talentu chyba się nie traci realizując go, wręcz przeciwnie - szlifuje się go)
6
@IronSanHybrid Lwy to najlepsze zwierzęta na świecie, a na dokładkę idealny podział obowiązków na linii samiec-samica. Ludzie mogliby sie uczyć
0
@matirix20 W grach zablokowana postać często jest przedstawiana jak Moriba w FM, taki żarcik growy :D
w sensie, ze czarne zdjecie/brak zdjecia xd
1
@matirix20 Wpierw go odblokuj, potem myśl o rozwoju
0
@kerouac fifka nigdy nie powodowala u mnie agresja, karierka czasami wlatuje i totalny luz
3
@Janas11224 Który raz już wypowiadasz takie słowa? :D
2
@SiSenior No ja nie wiem, to nie jest tak do końca sznur na łeb i elo, nie ma problemu. xD
https://magnifier.pl/ile-kosztuje-kara-smierci/ - tutaj znalazłem jakiś artykuł na temat kosztów finansowych kary śmierci w USA.
W ogólnym rozrachunku to wcale nie jest takie tanie, a nie możemy wliczać samych kosztów egzekucji
4
@PatrychoO Panie, za darmo to i ocet smakuje
2
@SiSenior Kurde, przy karze śmierci jestem lekko rozdarty moralnie.
Z jednej strony wszyscy gwałciciele, pedofile, skrajni mordercy(nie wiem jak to nazwać, ale imo niektóre zabójstwa mogą się wybronić i kara śmierci byłaby niezasłużona) powinni lądować 6 stóp pod ziemią, pomijając nawet kwestie finansowe gdzie kara śmierci ponoć wychodzi drożej niż dożywocie.
Ale z drugiej strony jest ten malutki procent ludzi którzy dostają straszne wyroki za rzeczy których nie zrobili. Za więzienie w takim przypadku mogą dostać odszkodowanie, co jest tylko malutką rekompensatą za lata w więzieniu, ale jednak coś jest, przy karze śmierci już nie ma odwrotu, nikt nie zwróci człowiekowi życia
12
@Marchew Jeżeli po takim czasie ktoś nie skumal, że po prostu maseczki w jakimś stopniu minimalizują ryzyko przenoszenia się wirusa to już tego nie skuma, nie ma bata
0
@FC1899Barca Ale trzeba przyznać, że Trent genialnie zabił naszą drużynę
1
https://www.facebook.com/antybiotykmemy/videos/2561572144127616/
xD
4
@BorzyKrzys Bo w ludzi uderza pomalowane paznokcie u chłopa
No, już się jeden gagatek czepialski znalazł xd
0
@Prezes_sycylijczyk Nie ma nadzieji, wszyscy umrzemy
13
@macio_944 no tak, bez tego to śmierć na miejscu
@RadekACCA to je proste jak budowa cepa geniuszu, dodatkowy dzień w którym są otwarte sklepy powoduje rozłożenie klientów na dodatkowy dzień w tygodniu, dużo bardziej mądrzejsze rozwiązanie niż wprowadzenie śmiesznej godziny dla seniorów, którzy i tak się cały dzień włóczą po sklepach
2
@RadekACCA rozumiem, że w kościele robisz zakupy które są konieczne do życia?
0
@AdiKingu96 Paluszek boli od przewijania? :v
6
@Rewolucja123 15 sezonów
4
@kuz W sumie to jest to totalną pierdołą xD
2
@UncleDrew Messi sam się zastanawia co odwalił w 11/12 xD
0
@AlicjaFCB no wiadomo, łobuz i nierób kocha najmocniej :*
9
https://zapodaj.net/8bce6fe87a260.jpg.html
@dominik127pl śmieją się z Ciebie w internetach, czas na solo
2
@NemeZis93 XD Nie tylko Ronaldo, uściski i przytulasy w piłce nożnej to norma
1
@Shapiro Najman, weź ty lepiej zostaw piłkę nożną w spokoju, rób sobie w spokoju kwit w fame mma
0
@NeroTFP I da się dla Polaków rodaków po polsku funkcjonować w sieci, nie to co Robercik :V