La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 836 Culés

29

Transfer Memphisa Depaya jest skomplikowany. Barcelona jest nadal zainteresowana, ale musi sprzedać piłkarzy. Chcieli obniżyć koszty transferu włączeniem piłkarza w ten transfer, ale Lyon jest temu przeciwny. Prezydent OL wyznaczył piątek jako ostateczny termin transferów z klubu. [TV3]

3

@BarcaInfo sprzedaliśmy 4 zawodników, i to tych z dużą pensją, w tym czasie nie kupiliśmy nikogo i nadal nie ma kasy i musimy sprzedawać dalej? Ale wali fejkiem, news dla newsa tak to widzę

0

@BarcaInfo Bazując na tym jak do tej pory szła sprzedaż zawodników, a przede wszystkim za ile byli sprzedawani, to cóż.. Mało realne.

6

@Jakchcesz Możemy wydać tylko 25% z kwoty ze sprzedaży piłkarzy przez limity LaLiga.

0

@BarcaInfo To ciekawe skąd z 222 mln za Neymara wzięli 250 na Dembele i Cou.

3

@333tricampeones333 Chodzi o to okienko przez kryzys koronawirusa.

0

@333tricampeones333 Przez te 3 lata trochę się nasze finanse jak widać zmieniły + Wirus który też się odbił na finansach

1

@BarcaInfo okej rozumiem, ale też mielibyśmy absolutne 0 na transfery w lato? Czyli Barcelona w letnim okienku (przed sezonem) byłaby zależna od 5-10 mln euro (wyłącznie ze sprzedaży zawodników)? Nie chce mi się wierzyć.

0

@333tricampeones333 czytaj, ze zrozumieniem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?