1

@AmigoBlancos wstawaj, wiadomo co xd

0

@IronSanHybrid Nie od dzisiaj jest taka narracja w niektórych środowiskach, jeżeli Unia pożycza pieniążki to jest dobra i cudowna, jeżeli czegoś wymaga co jest w pełni normalne, ponieważ należymy do tej społeczności jednak to już be i fuj xD

3

Wiem, że czas być może nie odpowiedni ale zauważyliście, że mężczyźni znowu są kapke pomijani w tych protestach? Liczą się tylko kobiety i ich prawo do wyboru, a chłopy jako ojcowie są trochę tak odsyłani do roli dawcy nasienia i nara w tej kwestii? xD

4

@kerouac o bogowie, walka

2

@Chakalaka Cytując klasyka, w punkt.

2

@GIGAKOKS To zapewne nie mam już na co liczyć, a reklama smaka zrobiła, nie ukrywam

5

@kamilo0066 Nie sądziłem, że dozyje czasów gdzie kibice aka zwykli zadymiarze będą od kogoś zbierać poklask bo zaraz zaczną swoje rozroby. Kibole to najgorszy sort "kibicowski" i tylko wstyd tej pięknej dyscyplinie sportowej przynoszą

2

@kamil9040 Wzór Hajty zawsze na propsie. A tak bardziej poważniej to, że ktoś nie ma dzieci nie oznacza, że problem go nie dotyczy.

1

@GIGAKOKS Igrasz z ogniem

1

Dwa piwa zebrałem, gdzie mogę odebrać?

2

@BarcaInfo 17 lat, prywatny kierowca zeby tylko sie chłopak nie poczuł za bardzo xD

0

@bobobob22 piwko>jakies bmw, fakt najprawdziwszy

7

@ObywatelPL dziwnie mówisz gothic 2 noc kruka

3

@Tomo1989 ta nagroda ładująca w łapach Sasina to idealne podsumowanie rządów pisu xd

1

@kuz szanuje, że wytrzymałeś aż tyle z serialem, mnie po początkowych sezonach zwyczajnie wymęczył

1

@blaugrana_36 Pięć lat w piłce nożnej to szmat czasu

4

@PanPatrykk A niech sobie robią tam co chcą, co nas to obchodzi xD a jednak tutaj 4 zasady kultury musza obowiązywać

3

@pawel0304 A ty to najwiekszy trener, znawca nikt inny nie ma racji xd

6

@SiSenior Oczywiście, że nasi nie symulują i nie dokładają swojej cegiełki przy rzutach karnych, to są krystaliczne chłopaki z aureolkami nad głowami

2

@Vebrol Chłopie, Ramos perfekcyjnie wykorzystał głupotę Lengleta i tyle, karny zasłużony.

10

@Pilka_jest_okragla Chłopak ma 19 lat, zagrał 3 mecze dla drużyny dodatkowo przez duża część czasu nie na swojej nominalnej pozycji wchodzi na El Clasico i gra bez żadnych kompleksów.

A ja w wieku 20 lat popijam sobie piwko, można i tak

0

@Lionello El Clasico pomimo konkretnego zjazdu obu drużyn to nie jest mecz o tylko 3 punkty i do zapomnienia xd

1

@marcin000019 to kogo proponujesz na rezerwowego bramkarza? Oblak? Alisson? A może Neuer?

0

@XaviHeart Jak coś prostackiego to może American Pie? Chociaż zapewne widziałeś

0

Tu za rym na kartkach cie nie walna w ryj, predzej moja matka walnie salto w tyl

0

@tadzik447 Klątwa LR niestety nie została przełamana xD

3

@Coutinho007 Ale Rakietę to Ty szanuj, odszedł trochę za późno ale kawał serducha tutaj zostawił i dołożył znaczną cegiełkę do trofeów

8

Dobrze, że Roma, Live i Bayern nauczyły mnie jednej umiejętności - żelaznego tyłka :V

1

@FC1899Barca Ale jest szef z tym łysym łbem

1

@BarcaInfo Otóż to, rezerwowy wchodząc w 80 minucie to się dobrze rozkręcić nie zdąży a tu już koniec meczu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?