marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AmigoBlancos wstawaj, wiadomo co xd
0
@IronSanHybrid Nie od dzisiaj jest taka narracja w niektórych środowiskach, jeżeli Unia pożycza pieniążki to jest dobra i cudowna, jeżeli czegoś wymaga co jest w pełni normalne, ponieważ należymy do tej społeczności jednak to już be i fuj xD
3
Wiem, że czas być może nie odpowiedni ale zauważyliście, że mężczyźni znowu są kapke pomijani w tych protestach? Liczą się tylko kobiety i ich prawo do wyboru, a chłopy jako ojcowie są trochę tak odsyłani do roli dawcy nasienia i nara w tej kwestii? xD
4
@kerouac o bogowie, walka
2
@Chakalaka Cytując klasyka, w punkt.
2
@GIGAKOKS To zapewne nie mam już na co liczyć, a reklama smaka zrobiła, nie ukrywam
5
@kamilo0066 Nie sądziłem, że dozyje czasów gdzie kibice aka zwykli zadymiarze będą od kogoś zbierać poklask bo zaraz zaczną swoje rozroby. Kibole to najgorszy sort "kibicowski" i tylko wstyd tej pięknej dyscyplinie sportowej przynoszą
2
@kamil9040 Wzór Hajty zawsze na propsie. A tak bardziej poważniej to, że ktoś nie ma dzieci nie oznacza, że problem go nie dotyczy.
1
@GIGAKOKS Igrasz z ogniem
1
Dwa piwa zebrałem, gdzie mogę odebrać?
2
@BarcaInfo 17 lat, prywatny kierowca zeby tylko sie chłopak nie poczuł za bardzo xD
0
@bobobob22 piwko>jakies bmw, fakt najprawdziwszy
7
@ObywatelPL dziwnie mówisz gothic 2 noc kruka
3
@Tomo1989 ta nagroda ładująca w łapach Sasina to idealne podsumowanie rządów pisu xd
1
@kuz szanuje, że wytrzymałeś aż tyle z serialem, mnie po początkowych sezonach zwyczajnie wymęczył
1
@blaugrana_36 Pięć lat w piłce nożnej to szmat czasu
4
@PanPatrykk A niech sobie robią tam co chcą, co nas to obchodzi xD a jednak tutaj 4 zasady kultury musza obowiązywać
3
@pawel0304 A ty to najwiekszy trener, znawca nikt inny nie ma racji xd
6
@SiSenior Oczywiście, że nasi nie symulują i nie dokładają swojej cegiełki przy rzutach karnych, to są krystaliczne chłopaki z aureolkami nad głowami
2
@Vebrol Chłopie, Ramos perfekcyjnie wykorzystał głupotę Lengleta i tyle, karny zasłużony.
10
@Pilka_jest_okragla Chłopak ma 19 lat, zagrał 3 mecze dla drużyny dodatkowo przez duża część czasu nie na swojej nominalnej pozycji wchodzi na El Clasico i gra bez żadnych kompleksów.
A ja w wieku 20 lat popijam sobie piwko, można i tak
0
@Lionello El Clasico pomimo konkretnego zjazdu obu drużyn to nie jest mecz o tylko 3 punkty i do zapomnienia xd
1
@marcin000019 to kogo proponujesz na rezerwowego bramkarza? Oblak? Alisson? A może Neuer?
0
@XaviHeart Jak coś prostackiego to może American Pie? Chociaż zapewne widziałeś
0
Tu za rym na kartkach cie nie walna w ryj, predzej moja matka walnie salto w tyl
0
@tadzik447 Klątwa LR niestety nie została przełamana xD
3
@Coutinho007 Ale Rakietę to Ty szanuj, odszedł trochę za późno ale kawał serducha tutaj zostawił i dołożył znaczną cegiełkę do trofeów
8
Dobrze, że Roma, Live i Bayern nauczyły mnie jednej umiejętności - żelaznego tyłka :V
1
@FC1899Barca Ale jest szef z tym łysym łbem
1
@BarcaInfo Otóż to, rezerwowy wchodząc w 80 minucie to się dobrze rozkręcić nie zdąży a tu już koniec meczu xD