marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@justfootball rabin ma rozdwojenie jaźni
7
@koksik2700 Prawo do aborcji? Jak najbardziej, niech sobie decydują, ale to co niektóre jednostki pieprza przechodzi ludzkie pojęcie xD zresztą tak jest po każdej stronie
1
@RobiS Poszedł głosik, powodzonka
0
@mat32 Pudło, nie oglądam telewizji. Sugerujesz, że wstawienie "wpadki" od PO pod gafą od Sasina nie jest formą obrony pisu? no ciekawe ;v
2
@Encore Biegam sobie po Khorinis, głownie expie na orkach, sporadycznie też świat uratuje od Beliara :V
2
@NGTRX A to pierwsza się już skończyła? :V
4
@mat32 Serio ktoś jeszcze broni PISu w taki sposób? Co kogo obchodzi PO, skoro teraz PIS jest rozliczany za swoje ruchy xD
1
@Kidd Oby "wylądował" w sejmie
7
@BarcaInfo Trzecia ręka to coś jak usłyszałem od kolegi sąsiada, że wojsko wyjdzie na ulice? :V
3
@Adamski69 Po co babe wymieniać jak mogę samego siebie opylić za 57 wielbłądów
0
@Piorun średnio mnie interesuje ten reskin poprzednich gier ubi mimo iż świat w jakim obsadzili nowego ac trochę kusi xd
1
@Transu96 ale zero z dużej litery napisał, tak naprawdę to szanuje chłopa tylko nie wie jak zagadać xd
1
@MesQueUnClub_87 szkoda, że jest tak mało horrorów w takim klimacie science fiction :c
0
Ale może być super rywalizacja na PO, Roberto potrzebował kogoś kto będzie ciągle zagrażał, że go posadzi
9
https://zapodaj.net/images/8f2512e9a7916.jpg
Prawdziwa uczta dla graczy :v
16
https://zapodaj.net/images/a8e6e30910d78.jpg
I tak to się żyje w tej Polsce xd
2
@NeroTFP Szad topka raperów w Polsce, bardzo szkoda, że 3W się rozpadło bo ogromny sentyment do chłopaków mam
1
@snake99 Gwalcisz logikę chłopie z tym Umtiti xd
11
No i pan raper się zdenerwował, genialne.
43
@Hubso żeby się nie skończylo jak w meczu Realu z Szachtarem, tam też ostre roszady w składzie były xd
5
@Kettger mogli wcześniej ogarniać swoją cywilizacje, bo za darmo na epicu była xd
0
@DaPi ty to masz łeb xDD
1
@pikass14 psychoaktywny pewnie xD
2
@ranger3120 to się nazywa karma za robienie smaka xD
20
@ranger3120 Objaw alkoholu co żeś ostatnio żłopał
1
@Janiama I to się nazywa rzeczowe wyjaśnienie sprawy, dziękować
0
@Mr8lack Gdybym szukał w tym logiki to już dawno by mi na łeb strzeliło xD aczkolwiek założę się, że to działa na tyle losowo ze raz moga uziemić wszystkich domowników a następnym razem tylko jednego xD
@Transu96 Jest to jakaś metoda :v
0
@Pogba dom rodzinny, jedno wejście
1
Jak mniemam skoro jeden domownik jest wysyłany na kwarantannę, to obowiązkowo reszta też?
4
@Dembouz1899 Na obecną chwilę to Bayern