1

@justfootball rabin ma rozdwojenie jaźni

7

@koksik2700 Prawo do aborcji? Jak najbardziej, niech sobie decydują, ale to co niektóre jednostki pieprza przechodzi ludzkie pojęcie xD zresztą tak jest po każdej stronie

1

@RobiS Poszedł głosik, powodzonka

0

@mat32 Pudło, nie oglądam telewizji. Sugerujesz, że wstawienie "wpadki" od PO pod gafą od Sasina nie jest formą obrony pisu? no ciekawe ;v

2

@Encore Biegam sobie po Khorinis, głownie expie na orkach, sporadycznie też świat uratuje od Beliara :V

2

@NGTRX A to pierwsza się już skończyła? :V

4

@mat32 Serio ktoś jeszcze broni PISu w taki sposób? Co kogo obchodzi PO, skoro teraz PIS jest rozliczany za swoje ruchy xD

1

@Kidd Oby "wylądował" w sejmie

7

@BarcaInfo Trzecia ręka to coś jak usłyszałem od kolegi sąsiada, że wojsko wyjdzie na ulice? :V

3

@Adamski69 Po co babe wymieniać jak mogę samego siebie opylić za 57 wielbłądów

0

@Piorun średnio mnie interesuje ten reskin poprzednich gier ubi mimo iż świat w jakim obsadzili nowego ac trochę kusi xd

1

@Transu96 ale zero z dużej litery napisał, tak naprawdę to szanuje chłopa tylko nie wie jak zagadać xd

1

@MesQueUnClub_87 szkoda, że jest tak mało horrorów w takim klimacie science fiction :c

0

Ale może być super rywalizacja na PO, Roberto potrzebował kogoś kto będzie ciągle zagrażał, że go posadzi

9

https://zapodaj.net/images/8f2512e9a7916.jpg
Prawdziwa uczta dla graczy :v

16

https://zapodaj.net/images/a8e6e30910d78.jpg
I tak to się żyje w tej Polsce xd

2

@NeroTFP Szad topka raperów w Polsce, bardzo szkoda, że 3W się rozpadło bo ogromny sentyment do chłopaków mam

1

@snake99 Gwalcisz logikę chłopie z tym Umtiti xd

11



No i pan raper się zdenerwował, genialne.

43

@Hubso żeby się nie skończylo jak w meczu Realu z Szachtarem, tam też ostre roszady w składzie były xd

5

@Kettger mogli wcześniej ogarniać swoją cywilizacje, bo za darmo na epicu była xd

0

@DaPi ty to masz łeb xDD

1

@pikass14 psychoaktywny pewnie xD

2

@ranger3120 to się nazywa karma za robienie smaka xD

20

@ranger3120 Objaw alkoholu co żeś ostatnio żłopał

1

@Janiama I to się nazywa rzeczowe wyjaśnienie sprawy, dziękować

0

@Mr8lack Gdybym szukał w tym logiki to już dawno by mi na łeb strzeliło xD aczkolwiek założę się, że to działa na tyle losowo ze raz moga uziemić wszystkich domowników a następnym razem tylko jednego xD
@Transu96 Jest to jakaś metoda :v

0

@Pogba dom rodzinny, jedno wejście

1

Jak mniemam skoro jeden domownik jest wysyłany na kwarantannę, to obowiązkowo reszta też?

4

@Dembouz1899 Na obecną chwilę to Bayern

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?