marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MNSbEstEver Nie grałem w 5, ale patrząc na gry Ubisoftu to obczaj sobie która gra ma dla Ciebie lepszy świat i klimacik i na podstawie tego można śmiało zadecydować
3
@NeroTFP i cyk, do CV mozna dopisać
1
@IronSanHybrid imo każda wódka jest obrzydliwa xD
1
@chavez Bez masła
2
@sevs Nawet ja, człek który nie puścił ani jednego kuponu już wie, że Napoli się nie obstawia xD
1
@IronSanHybrid I co nicponiu smaka robisz xD
8
@Michu94 Akurat Messi jest zaangażowany, tylko mu nie wychodzi
14
@kacper11109 Ogólnie jak nie ma bramek to nie punktów, tyle xD
0
@joloskyy oj tam, szczególiki nieistotne :v
1
Rok 2020 zawiera w sobie przepiękny efekt domina, pierwsze jakiś chińczyk wszamal nietoperza co w następstwie sparaliżowało cały świat, a na obecną chwilę ostatnim dominem jest Marcin Najman broniący Jasnej Góry, ciekawe co ten rok jeszcze dla nas przygotuję
0
@norbi77 na obecną chwilę gram zgodnie z własnym sumieniem, po przejściu będę robil różnorakie eksperymenty
@4drian0 normalnie też nie mylę, tylko w tej grze przy jakieś walce dziwnie się stresuje i mylę l2 z r2 xd
1
Become human pokazuje , że po 5 latach gry na PS4 wciąż mogę mylić niektóre przyciski, strasznie stresujące te sekwencje klikane są
4
@4drian0 jeszcze opaska na oko i cyk cosplay baraniny z pierwszego Wieśka
0
@Bykunn Wydaje się to wiarygodne, nowe gry już mają problemy na obecnej generacji co widać po Watch dogsach które przegrzewają i wyłączają ludziom xboxy.
Imo kapke wina twórców a nie konsol ale widać, że Redzi chcą uniknąć takich problemów
1
O proszę, cyberpunk prawdopodobnie złapał kolejne opóźnienie przez obecną generację konsol, stare poczciwe konsole już sobie nie radzą
1
@Colon no tak to się bawić nie będziemy, od dżemu łapy wara
2
@DamianPSV Pomijając presje na trofea w Barcelonie, to już nie tyle chodzi o wygranie co o styl w jakim odpadamy z lm
1
@NeroTFP oczywiście, że tak
tutaj najczęściej ocenia się nazwisko a nie faktyczną grę piłkarza
1
@4drian0 Ojoj, tylko nie promocja, moja kupka wstydu na steam juz jest wystarczająco duża
10
@dariooo Otóż powinni, ostatnie podanie równa się asysta, proste i klarowne zasady proste do zweryfikowania a nie jakieś kombinacje które wywołałoby kontrowersje bo piękne podanie na 30 metrów nie byłoby asystą, bo napastnik musiałby kogoś okiwać a asystą byłoby podanie na pustaka na metr.
0
@MNSbEstEver No nie ukrywajmy, nie jest to codzienna sytuacja w piłce nożnej xD
0
@clyde gothic 2 nk za dzieciaka, te śmieszne progi tak wtedy podbijały poziom trudności, że szok
0
@masq Bartomeu tak naprawdę miał sporo pecha przy transferach
0
@Przemek2323 Przecież ta legendarna obrona Juve obecnie szpital okupuje xD
1
Morata to pechowiec roku XD
0
Dembele, bądź ty diable zdrowy już
0
@clyde na taki wymuszacz zielonych to aż grzech się nie złapać xd
1
@Foton Klasyczny RTS, turowy czy coś bardziej w stylu 4000 mechanik zarządzania państwem aka gry paradoxu? :V
0
@justfootball "Może jestem dziwny, nie szukam tutaj autorytetów
Mieć je to jak uczyć spalać się od dogaszonych petów"
Ażeś mi track przypomniał swoim pytaniem, dzieki
6
Czy tylko ja absolutnie nie rozumiem fenomenu Pro8l3mu? vibe i tekst ma moc usypiającą, a flow Oskara jest najnudniejszym flow w polskiej rap grze, nuuudy