2

@MNSbEstEver Nie grałem w 5, ale patrząc na gry Ubisoftu to obczaj sobie która gra ma dla Ciebie lepszy świat i klimacik i na podstawie tego można śmiało zadecydować

3

@NeroTFP i cyk, do CV mozna dopisać

1

@IronSanHybrid imo każda wódka jest obrzydliwa xD

1

@chavez Bez masła

2

@sevs Nawet ja, człek który nie puścił ani jednego kuponu już wie, że Napoli się nie obstawia xD

1

@IronSanHybrid I co nicponiu smaka robisz xD

8

@Michu94 Akurat Messi jest zaangażowany, tylko mu nie wychodzi

14

@kacper11109 Ogólnie jak nie ma bramek to nie punktów, tyle xD

0

@joloskyy oj tam, szczególiki nieistotne :v

1

Rok 2020 zawiera w sobie przepiękny efekt domina, pierwsze jakiś chińczyk wszamal nietoperza co w następstwie sparaliżowało cały świat, a na obecną chwilę ostatnim dominem jest Marcin Najman broniący Jasnej Góry, ciekawe co ten rok jeszcze dla nas przygotuję

0

@norbi77 na obecną chwilę gram zgodnie z własnym sumieniem, po przejściu będę robil różnorakie eksperymenty
@4drian0 normalnie też nie mylę, tylko w tej grze przy jakieś walce dziwnie się stresuje i mylę l2 z r2 xd

1

Become human pokazuje , że po 5 latach gry na PS4 wciąż mogę mylić niektóre przyciski, strasznie stresujące te sekwencje klikane są

4

@4drian0 jeszcze opaska na oko i cyk cosplay baraniny z pierwszego Wieśka

0

@Bykunn Wydaje się to wiarygodne, nowe gry już mają problemy na obecnej generacji co widać po Watch dogsach które przegrzewają i wyłączają ludziom xboxy.

Imo kapke wina twórców a nie konsol ale widać, że Redzi chcą uniknąć takich problemów

1

O proszę, cyberpunk prawdopodobnie złapał kolejne opóźnienie przez obecną generację konsol, stare poczciwe konsole już sobie nie radzą

1

@Colon no tak to się bawić nie będziemy, od dżemu łapy wara

2

@DamianPSV Pomijając presje na trofea w Barcelonie, to już nie tyle chodzi o wygranie co o styl w jakim odpadamy z lm

1

@NeroTFP oczywiście, że tak
tutaj najczęściej ocenia się nazwisko a nie faktyczną grę piłkarza

1

@4drian0 Ojoj, tylko nie promocja, moja kupka wstydu na steam juz jest wystarczająco duża

10

@dariooo Otóż powinni, ostatnie podanie równa się asysta, proste i klarowne zasady proste do zweryfikowania a nie jakieś kombinacje które wywołałoby kontrowersje bo piękne podanie na 30 metrów nie byłoby asystą, bo napastnik musiałby kogoś okiwać a asystą byłoby podanie na pustaka na metr.

0

@MNSbEstEver No nie ukrywajmy, nie jest to codzienna sytuacja w piłce nożnej xD

0

@clyde gothic 2 nk za dzieciaka, te śmieszne progi tak wtedy podbijały poziom trudności, że szok

0

@masq Bartomeu tak naprawdę miał sporo pecha przy transferach

0

@Przemek2323 Przecież ta legendarna obrona Juve obecnie szpital okupuje xD

1

Morata to pechowiec roku XD

0

Dembele, bądź ty diable zdrowy już

0

@clyde na taki wymuszacz zielonych to aż grzech się nie złapać xd

1

@Foton Klasyczny RTS, turowy czy coś bardziej w stylu 4000 mechanik zarządzania państwem aka gry paradoxu? :V

0

@justfootball "Może jestem dziwny, nie szukam tutaj autorytetów

Mieć je to jak uczyć spalać się od dogaszonych petów"

Ażeś mi track przypomniał swoim pytaniem, dzieki

6

Czy tylko ja absolutnie nie rozumiem fenomenu Pro8l3mu? vibe i tekst ma moc usypiającą, a flow Oskara jest najnudniejszym flow w polskiej rap grze, nuuudy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?