0

@Xavyol no jak to Bedoes, totalnie nie siedzi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@meneloweplus Mi tam ciężko obwiniać ludzi za to, że wyszli na ulice w takiej sprawie.
Imo wine ponosi pisowska banda, ktora postanowiła włożyć kij w mrowisko w czasie pandemi a nie ludzie, którzy nie zgadzają się z wyrokiem trybunału.
Jak wiadomo wyjście na ulice jest jedyna możliwością która może pokazać niezadowolenie obywateli mimo, że niektórzy polecali protestowanie w internecie, lol

1

@IronSanHybrid Pięknie się Boniek podsumował pod koniec kadencji zd

3

@Dziki15 Ciężko porównać, inne pozycje

0

@deyna2018 niektóre poboczne misje znikają przy wydarzeniach fabularnych
No i nie odkładaj ich na później zbytnio, bo jak będziesz miał zbyt wysoki level na zadanie to dostaniesz mniej expa

9

@IronSanHybrid Tak się sciga poważnych przestępców, brawa dla policjantów. :v

0

@Hanok Mocny przekaz ale Bedoes nie siedzi

23

@macio_944 teraz to będzie prawdziwa maszyna xd

1

@kewin Bo to jest taktyczne rozwiązanie, skoro wysyłasz wszystkich na rejestrację o 7 to wiadomo, że wielu ludzi się nie dodzwoni w tym czasie i cyk, mniej roboty xD

8

@LuisSalvano LuisSalvano, strażnik moralności uciekajacy przed kanarem bo bilet parzy xDD

A tak na poważnie to nie chodzi o zrobienie z aborcji środka antykoncepcyjnego a prawo do wyboru. W skrajnych przypadkach jak zagrożenie życie matki czy ryzyko urodzenia chorego dziecka czy tez martwego płodu powinna być możliwość zrobienia aborcji i IMO to nawet dyskusji nie podlega.

A normalna aborcja do tego któregoś tygodnia życia? Niech zrobią referendum i niech obywatele zadecydują i po problemie

0

Ja się nie dziwie, że ludzie maja problem z lekarzami jak do rejestracji trzeba dzwonić o 7 rano, żeby coś ugrać. Chyba, ze tylko u mnie taka anomalia

0

@NaFazieHitman Niektórym to się nawet przydać może xd

1

@NaFazieHitman inwigilacjia zmienia życie przeciętnego człowieka o 360 stopni, szok

1

@adi89rg jak kariera to football manager

3

Nie no, tłumaczenie Valhalli to kozak jest, można sobie wytatuować "wstecz" czy też "skrzynię" XDD

1

@tommyVERceti Biedronka zdobyła moje serduszko za to ze za czasów szkolnych zawsze mieli tam świeża bagietke czosnkowa dla mnie, nie co ten lidl

1

@IronSanHybrid Jak nic pomylil odwagę z odważnikiem

1

@tobiasson92 Nie trzeba znać taktyki, skoro jej nie ma. Proste

11

@Ratamahatta Mam nadzieję, że dożyje czasów kiedy ta mafia w końcu przestanie chronić własne tyłki i skończy się przenoszenie na inną parafię kiedy klecha coś narozrabia.

24

Wielkie serducha do gry, przydałby się teraz w drużynie tacy charakterniacy

0

@Colon prawilnym kucem, elo

1

@ketrab321 Ciężko wybrać, jeden to emerytowany sportowiec który skupia się na karierze eksperta w znanej polskiej telewizji, a drugi to też trochę taki błazen, dodatkowo lubi sobie w melanż polecieć xD


0

@koksik2700 Tylko, że na potencjalnym wycieku w dużej mierze ucierpią gracze, którzy nawet jak będą uważać mogą się złapać z czapy na marnego trolla, który znienacka uderzy spoilerami (Ja i Tlou2 xD), Redzi jakoś bardzo na tym nie ucierpią, ewentualnie jakieś pojedyncze jednostki anulują preorder jak przy wsparciu Redów dla LGBT :v

0

@barcelonaLM nie demoralizuj mnie

3

@macio_944 No oby tego nie złamali ale jak to jest prawdziwe info to czysto profilaktycznie wolę uważać, nigdy nic nie wiadomo xD

2

@macio_944 Ojoj, profilaktycznie trzeba zniknąć z internetów

2

Oho, tutaj już szok, że profesjonalny piłkarz mógłby rozważyć propozycję Realu. Tylko wartości kibicowskie, a nie szansa na rozwój i kariera! xD

2

@Witam Tak łatwo mnie na bana nie wsadzisz

1

@Kajtek77 Sprzedali, tak samo jak podbili chinski rynek sprzedajac ponad 60 milionów plyt ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?