lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to są jaja przeciez
0
@socha to fakt a nie zmyślona historia
9
@socha ty tak serio ja pisze o śmierci osoby na cmentarzu a ty wyjeżdżasz z jakąs pizza? Ok, nie mam więcej pytań, baw się dobrze
6
Dzisiaj byłem na cmentarzu i ksiądz poinformował,ze kilkanaście minut przed Mszą ,jakiś mężczyzna (pewnie w podeszłym wieku) zmarł na terenie cmentarza pomimo próby reanimacji.I podczas Mszy policjanci pilnowali ciała zmarłego (oczywiście zasłonięte płachta). Śmierć 1 listopada przy odwiedzaniu grobu kogoś bliskiego .
2
Barca zawiodła, Wisła Krk też, ale chociaż klub ze stolicy znów przegrał i trochę humor lepszy :)
0
Ktoś wie o której walczy Najman z patusem Ryszardem?
0
Wspaniała informacja o zwolnieniu Kumana ,aż lepszy dzień w robocie będzie
0
I co jak przegrają to dalej tego uja zostawia na stanowisku trenera....
0
Do zwolnienia Kuman, Solskjer, Michniewicz
0
Wyobraźcie sobie duet trenerski Koeman i Ole Gunnar z United prowadzący jakis klub
1
Najgorsze, że rudy dalej bd trenerem :(
0
Nie jest tak źle, myślałem, że przegramy co najmniej 0:3
1
Vamos Barca!!! Po zwycięstwo :)
1
@Rewolucja123 niech tak się stanie amen :)
1
Boje się ,że klub z Madrytu nas zleje w niedzielę (np. 0-5, 0-3 ) . Ale mam iskierkie nadziei ,że Barca powalczy i zaskoczy pozytywnym wynikiem
1
@Kondziubarca chyba lech :)
0
Ale dziadowizna z naszej strony :(
1
La President strzelil
0
Takiej piły nie wykorzystać.... Masakra
0
Po co gra ten ciec w ataku? Koeman już odpuszcza rozgrywki CL?
0
Krychowiak został a Moder zmieniony ....dziwne
1
Już zaczyna piedrolony Krychowiak
0
Ktoś oglądał Squid Game? Warto?
0
@Barca1922 taa, może w zimowym okienku Lewandowski do nich przejdzie za 150 mln euro
2
Skoki w TVN, dokąd ten świat zmierza :)
1
@macio_944 to wszystko jest popiedrolone w tym klubie.A jak to się skończy to cholera wie
4
Po prostu ja piedrole kuwra jak Koeman ma zostać dalej trenerem
4
Brawa dla klubu ze stolicy
0
Żeby się to nie zemscilo
0
A i nasi byli atakujący z bramkami w tej kolejce LM