lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
DrewnoMilik jakas poważniejsza kontuzja?
0
Wspaniały mecz w wykonaniu Barcy, dziękujemy :)
1
Wkurza trochę ta nieskuteczność Barcy
1
Mój Boże to jest coś fantastycznego!Baaaarcaaa!!!
0
No w końcu Ferran!!!!
0
Ja pierdole,to się zemsci
0
Araujo!Araujo!Coś pięknego!!!
0
Barca!!!Barca!!!Barca
0
Ale to zmarnowali
0
Teraz pytanie czy jakiś Polak będzie na podium w Oberstdorf? Chyba Żyła nie wypadnie poza 3
0
Finał LM niestety Real vs City / Liverpool :)
1
Ale nokaut Villarreal nad Juventusem w Turynie :)
5
Hiszpańskie i angielskie druzyny po 3 przedstawicieli w ćwierćfinalach LM
2
Neymar, Messi, Mbappe, Ronaldo ich już nie ma w Champions League
0
Na Darwina Nuneza to pewnie też nas nie stać?
0
Wydaje mnie się, że mecz w Manchesterze skończy się dogrywka i być może penalty
0
@Mbdf27 ee Maggie albo Rosita lepsze :)
0
@Barwindg matko jedyna...
0
@masa11 a już kij z nim
0
@Roobo Barca wygrywa Lige Europy?
1
@fcbkrk123 kurła ja to samo, już robię drineczka z whisky :)
3
Ale jaja Riki Pucz z golem :)
0
@Freudysta wiadomo,że craxa nie ma wielu kibiców. Jutro na mecz Wisełki (która z bólem serca muszę przyznać zmierza do 1 ligi) będzie minimum 15 k widzów to pokazuje różnice w kibicowaniu
1
Miejmy nadzieję, że Real odpadnie w następnej rundzie. A USG to frajerzy nad frajerami :)
0
W Monachium gwałt na Salzburgu....
0
A miało być tak dobrze
0
@pato1234 oby tak było
0
Czy Ukraina poradzi sobie z naporem rusków?Owszem niby dostaja wsparcie militarne ale czy nie zabraknie ludzi do obrony? Oby zmierzało to w kierunku uspokojenia ale narazie nie ma nawet chyba szansy na to :(
2
Co za popieprzone rzuty karne :)
0
@kamyk_23 mimo wszystko mam nadzieję, że Wisełka się utrzyma