0

DrewnoMilik jakas poważniejsza kontuzja?

0

Wspaniały mecz w wykonaniu Barcy, dziękujemy :)

1

Wkurza trochę ta nieskuteczność Barcy

1

Mój Boże to jest coś fantastycznego!Baaaarcaaa!!!

0

No w końcu Ferran!!!!

0

Ja pierdole,to się zemsci

0

Araujo!Araujo!Coś pięknego!!!

0

Barca!!!Barca!!!Barca

0

Ale to zmarnowali

0

Teraz pytanie czy jakiś Polak będzie na podium w Oberstdorf? Chyba Żyła nie wypadnie poza 3

0

Finał LM niestety Real vs City / Liverpool :)

1

Ale nokaut Villarreal nad Juventusem w Turynie :)

5

Hiszpańskie i angielskie druzyny po 3 przedstawicieli w ćwierćfinalach LM

2

Neymar, Messi, Mbappe, Ronaldo ich już nie ma w Champions League

0

Na Darwina Nuneza to pewnie też nas nie stać?

0

Wydaje mnie się, że mecz w Manchesterze skończy się dogrywka i być może penalty

0

@Mbdf27 ee Maggie albo Rosita lepsze :)

0

@Barwindg matko jedyna...

0

@masa11 a już kij z nim

0

@Roobo Barca wygrywa Lige Europy?

1

@fcbkrk123 kurła ja to samo, już robię drineczka z whisky :)

3

Ale jaja Riki Pucz z golem :)

0

@Freudysta wiadomo,że craxa nie ma wielu kibiców. Jutro na mecz Wisełki (która z bólem serca muszę przyznać zmierza do 1 ligi) będzie minimum 15 k widzów to pokazuje różnice w kibicowaniu

1

Miejmy nadzieję, że Real odpadnie w następnej rundzie. A USG to frajerzy nad frajerami :)

0

W Monachium gwałt na Salzburgu....

0

A miało być tak dobrze

0

@pato1234 oby tak było

0

Czy Ukraina poradzi sobie z naporem rusków?Owszem niby dostaja wsparcie militarne ale czy nie zabraknie ludzi do obrony? Oby zmierzało to w kierunku uspokojenia ale narazie nie ma nawet chyba szansy na to :(

2

Co za popieprzone rzuty karne :)

0

@kamyk_23 mimo wszystko mam nadzieję, że Wisełka się utrzyma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?