0

Trzeba przyznać dośrodkowanie i wykończenie klasa światowa

0

Jest! Brawo Werner!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dawać Czelsi po kolejne bramki :)

0

Po zwycięstwo! Półfinał!Vamos Barca!

1

Jeszcze Chelsea nie zginęła :)

0

@Sergio_Devils Bayern póki co przegrywa z Villarreal

0

Kuwra mrac pieprzony Real, jeszcze wygrają CL :(

3

Jessssst! Brawo Iga

0

@gumaz miejscowość jakieś 17 km od Krakowa

0

Właśnie u mnie napieprza śniegiem :(

0

Jaka piękna zimowa aura za oknami w kwietniu :(

0

@macio_944 oczywiście mózg ro.....

0

@KacperVEB Belgia, Urugwaj, Arabia Saudyjska i Polska

6

A i Wojtuś Szczęsny pewny dzisiaj jak nigdy, dziękujemy :)

5

Co by nie mówić ten mecz przejdzie do historii polskiej piłki.Chociaz nie wierzyłem ale awansowaliśmy na mistrzostwa!Brawo

0

Proszę panstwa brawo Zielinski

0

Prędzej czy później siadnie bramka dla Szwecji niestety

0

A jak Grzesiu wejdzie i dostanie czerwien

0

O Jacuś do zmiany bo w drugiej połowie wyleci z boiska

0

Po jasna cholere wystawiał Glika jak nie jest w pełni gotowy

0

Yhy zaczynaja się ataki skandynawow

5

Brawo Wojtek! Ale zawalił Bielik

1

Jest dobrze, Wojtuś złapał piłkę

0

Czy naszym deszcz nie przeszkodzi

0

Polska do boju!!!

0

@ObiektywnyKibic121 tylko żeby nie dostał czerwonej kartki

0

Ciekawe czy w pierwszej połowie oddamy celny strzał na bramkę

2

A może RL9 jutro znów odjebie jakąś niezapomnianą historię i dzięki jego bramkom awansujemy :)

1

Oby we wtorek nie było karnych w meczu Polska-Szwecja bo emocje sięgną sufitu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?