0

Zayebiscie, że Barca wygrała rzutem na taśmę. Niestety Wisła Kraków spadnie do 1 ligi i trochę taki ujowy ten koniec dnia...

2

@domin682 o ja pieprze, faktycznie

1

Szlag mnie trafia, ale trzeba przyznać, że Real jest niesamowity w odrabianiu strat. Cóż pozostaje kibicować drużynie Kloppa w finale ale jak wiadomo drużyna z Madrytu nie przegrywa w finalach :(

0

Kilkanaście minut temu napisałem,że najważniejsze,że real nie wygra CL... niestety trzeba cofnąć te słowa ...

1

Ja pieprzę jak to jest możliwe....teraz raczej Real awansuje do finału ....

1

Najważniejsze, że Real nie wygra CL :)

4

@Rust_Cohle zdecydowanie dwie najlepsze drużyny w tym sezonie

0

Tak jest, brawo City,brawo Mahrez!

0

0:0 po 1 połowie, czyli wszystko się może jeszcze zdarzyć...

1

@Rust_Cohle zawodówka

1

Niech dzisiaj City awansuje do finału

0

Kurna myślałem,że po 1 połowie już po meczu będzie.A tu taka niespodzianka,no nic trzeba oglądać dalej a do roboty na rano.

1

Karny chyba powinien byc

1

Ale jaja! Sergio zdobył bramke ze strzału z okolicy 16 metra

1

Bernardo Silva! Ależ półfinał

0

Foouuuden wg Niedzielana strzela

0

Jeszcze ze dwa gole dla City i można być spokojnym

0

Jak można tak marnować sytuację... Real to jeszcze wygra

0

Cholerny Wielki Karim :(

0

@wodztek97 Żobydar Iwanow

0

Tak jest!Keviiiiiin De Bruyne!

0

O z napastnikiem gra City, jest nadzieja

1

Niech City pod wodzą Guardioli wygra ten mecz

0

@dzagos Wisła spadnie niestety, dzisiaj mecz Arcy ważny i oczywiście 12 minut gry i 2:0 w plecy ja pieprze

0

Jednak Betis! Gratulacje

1

@aldewir czyli jest nadzieja, że zabiorą się na poważnie transmisja ligi angielskiej

0

A i jeszcze pytanie do tych co oglądali boks na Viaplay, jak tam jakość transmisji? Bo w przypadku meczów słabo to wyglądało a człowiek chciałby wiedzieć czy coś robią aby to lepiej się oglądało w kontekście następnego sezonu Premier League u nich na platformie?

0

Czyli Fury obronił pasy, były jakieś wiadomości o końcu kariery przed tą walką. Teraz pytanie czy naprawdę zamierza kończyć czy da się namówić na następny pojedynek?

4

Alleluja!I do przodu, wszystkiego dobrego życzę

0

Kurła i co teraz? Real wygra CL :( oby nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?