lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zayebiscie, że Barca wygrała rzutem na taśmę. Niestety Wisła Kraków spadnie do 1 ligi i trochę taki ujowy ten koniec dnia...
2
@domin682 o ja pieprze, faktycznie
1
Szlag mnie trafia, ale trzeba przyznać, że Real jest niesamowity w odrabianiu strat. Cóż pozostaje kibicować drużynie Kloppa w finale ale jak wiadomo drużyna z Madrytu nie przegrywa w finalach :(
0
Kilkanaście minut temu napisałem,że najważniejsze,że real nie wygra CL... niestety trzeba cofnąć te słowa ...
1
Ja pieprzę jak to jest możliwe....teraz raczej Real awansuje do finału ....
1
Najważniejsze, że Real nie wygra CL :)
4
@Rust_Cohle zdecydowanie dwie najlepsze drużyny w tym sezonie
0
Tak jest, brawo City,brawo Mahrez!
0
0:0 po 1 połowie, czyli wszystko się może jeszcze zdarzyć...
1
@Rust_Cohle zawodówka
1
Niech dzisiaj City awansuje do finału
0
Kurna myślałem,że po 1 połowie już po meczu będzie.A tu taka niespodzianka,no nic trzeba oglądać dalej a do roboty na rano.
1
Karny chyba powinien byc
1
Ale jaja! Sergio zdobył bramke ze strzału z okolicy 16 metra
1
Bernardo Silva! Ależ półfinał
0
Foouuuden wg Niedzielana strzela
0
Jeszcze ze dwa gole dla City i można być spokojnym
0
Jak można tak marnować sytuację... Real to jeszcze wygra
0
Cholerny Wielki Karim :(
0
@wodztek97 Żobydar Iwanow
0
Tak jest!Keviiiiiin De Bruyne!
0
O z napastnikiem gra City, jest nadzieja
1
Niech City pod wodzą Guardioli wygra ten mecz
0
@dzagos Wisła spadnie niestety, dzisiaj mecz Arcy ważny i oczywiście 12 minut gry i 2:0 w plecy ja pieprze
0
Jednak Betis! Gratulacje
1
@aldewir czyli jest nadzieja, że zabiorą się na poważnie transmisja ligi angielskiej
0
A i jeszcze pytanie do tych co oglądali boks na Viaplay, jak tam jakość transmisji? Bo w przypadku meczów słabo to wyglądało a człowiek chciałby wiedzieć czy coś robią aby to lepiej się oglądało w kontekście następnego sezonu Premier League u nich na platformie?
0
Czyli Fury obronił pasy, były jakieś wiadomości o końcu kariery przed tą walką. Teraz pytanie czy naprawdę zamierza kończyć czy da się namówić na następny pojedynek?
4
Alleluja!I do przodu, wszystkiego dobrego życzę
0
Kurła i co teraz? Real wygra CL :( oby nie