2

@tomek8756 piękna Lagertha

0

@kkbarca na uju se zrob

0

@tomek8756 o Ania do r.......

4

Vamos BARCA! Piłkarze muszą pokazać dziś zaangażowanie, wolę walki, ambicje. Dla nas to jest najważniejszy mecz w sezonie

3

Niech piłkarze Barcy jutro pokażą maksimum swoich możliwości.Chociaz tyle możemy od nich wymagac.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Brawo Lens!Niech jeszcze Frankowski coś strzeli

1

7 Złota Piłka dla umówmy się Najlepszego Piłkarza w historii futbolu!Brawo Messi!Wielka duma,że nasz rodak Lewandowski jest na drugim miejscu!

7

Wielka duma, że mamy okazję podziwiać Lewandowskiego na takiej gali i z nagroda, być może nie najważniejsza ale mimo wszystko pieknie

0

Jest! Wygrał! Brawo! :)

0

No Jaga wyrównajcie w końcu

0

Welcome to Liga Europy

14

Karny dla Dymana powinien być, niezle jaja

0

Tak jest!Robercik po złota piłkę

1

@Kamilos84 z udziałem Wojciecha K.

21

Brawo dla Kubicy za dobicie klubu ze stolicy! Nie poddawaj się ..... ......

1

Coś sędziowie kombinowali ale dobrze,że spalony legii

0

Bramkarz Górnika Top

1

@Encore troszkę chyba mu się coś przestawiło w głowie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie no z Wojtusiem w bramce mozemy pewnie przystępować do baraży

2

Kurna Jorginho co odwalil

0

Matty Kesz aauuuu

22

San Marino, Andora kto następny nam strzeli bramkę? Może drużyna Eskimosów

1

Niech ściągną Pedro Rodrigueza

1

Dobrze Robus po hattricka

4

Ładnie młodzieżówka rozwaliła Niemcy 4:0 i to jeszcze na ich terenie

1

Może Barca niech powalczy o de Ketelaere, zapowiada się na dobrego grajka

0

Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie!

2

@Barca445 coś pięknego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?