lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niech Bóg ma Barcę w swojej opiece, amen.
0
No i jesteśmy w półfinale, pokonując Rosję!Brawo siatkarze
1
@Momals11 A co dopiero Łuk de Jong
1
Obrócił się przed strzałem jak w reprezentacji Betoniarek
0
Z Lukiem de Jongiem po awans z grupy
0
Jak Lewy walnie hattricka to byłby kozak. Ale nie, Barca sie postawi Bayernowi ,wierzymy!
0
@escarabajo a na strimsswiat bedzie?
1
Ale to jest pies na bramki
0
Jutrzejszy mecz klubu ze stolicy można obejrzeć tylko na viaplay?
0
@SenseiFCB hmmmmmmm trudne sprawy ziom :)
0
@Transu96 dobra transu żyj swoim życiem na La rambli. Pozdro
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
Pozdrawiam sprzedawczynię piwa,wina w czeskim Cieszynie podczas dzisiejszej imprezy na ich rynku :)
0
@Barca1992 oj tak 29 sierpnia po meczu na R22 cały stadion : Legła, legła Warszawa coś pięknego
0
@FC1899Barca kurde fajna historia. Wraca po latach i 2 gole :)
0
@korolocik oj to pewnie znów musiał zapalić aby ochlonac
1
Wojtuś znów coś zawalił w Juve?
0
Właśnie teraz zobaczyłem, że Albania wygrała z Węgrami. Dla Polski to dobry wynik, dzisiaj wygrać i jakimś cudem remis z England to wrócą nadzieję na miejsce barażowe
0
Bale show z Białorusią
3
Jak Lewy zrezygnuje to będziemy walczyć z Andorami, Maltami, Gibraltarami itp o przedostatnie miejsce w grupach eliminacyjnych
0
Przecież 2 miesiące temu byliśmy jedną z najsłabszych drużyn na Euro to czego my oczekujemy. Dzis remis albo porażka ,może 3:0 z San Marino i porażka z Anglią i tyle
0
Paulo Szousza i jego tim
1
@Cariones ale jaja! Bramka życia estonczyka
0
Ciekawe czy Wojtuś coś odwali w meczu z Albania? Oby nie
0
@dzefrej234 taa 10 lat w FCB i 180 meczy jak dobrze pojdzie
0
@sergio5 od której?
3
Legła, legła Warszawa! Tylko Wisla
1
Ten Xhaka lubi czerwo
0
Brawo dla klubu ze stolicy
0
Mamy szansę wyjść z 2 miejsca