lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy ktoś był na szczycie Mogielica, Beskid Wyspowy?
0
@Yosemite spokojnie
7
@Kgorecki2500 powinien dostać jakieś odznaczenie :)
0
Czyli dziś znów remis, dogrywka i karne? No nic chyba sobie odpuszczę 2 połowę. Trzeba się wyspać za wczoraj jak jutro rano do roboty
0
Miler ależ to zjebal
1
Kane dzisiaj hattricka :)
0
Zanosi się na karne
1
Pogbaaaaa! Wooow!
0
Dawać Francja teraz!
2
No i Lenglet zaejabal
0
Moraaata! W końcu się odblokowal
0
Kuwra i tu nie ma żółtej?
1
@MaTt_BarcaFan ekspert jak skurczysyn
0
No pastuchy z Chorwacji pokazały ambicje. Ale w karnych przegrają
0
No i brawo Espana!
1
Pepiki! Pepiki! Pepiki!
0
No to Dania jak pokona Anglię albo Niemców to są w finale
0
Chyba bd dogrywka ze wskazaniem na Czechów
1
@darek_marek o kurna nowy hit internetu :)
0
Ciekawe czy pepiki postraszą Niderlandy?
1
Widzicie Polska odpadła i zaczęło się prawdziwe Euro :)
Cóż za mecze w grupie smierci
0
Ej Węgrzy są poejbani
0
O wielki mecz Kariima
0
No i znowu się człowiek dał ponieść emocjom, niech wygrają, będą nerwy
2
Oj Harry, Harry to nawet Lewandowski już strzelił bramke na Euro
0
@FCB24 właśnie mi kumpel gadał przez tel, że feest zawierucha przeszła w Krakowie
0
@dzefrej234 ludzie u mnie jest teraz 19 ° C :)
2
@MesQueUnClub96 u mnie popadało z 30 min, temp. 19° C coś pięknego
0
@RobiS trochę pogrzmiewa ale nawet trochę intensywny ten deszcz
0
Chyba u mnie nadciąga burza, jest szansa na deszcz i spadek temperatury :)