0

Czy ktoś był na szczycie Mogielica, Beskid Wyspowy?

0

@Yosemite spokojnie

7

@Kgorecki2500 powinien dostać jakieś odznaczenie :)

0

Czyli dziś znów remis, dogrywka i karne? No nic chyba sobie odpuszczę 2 połowę. Trzeba się wyspać za wczoraj jak jutro rano do roboty

0

Miler ależ to zjebal

1

Kane dzisiaj hattricka :)

0

Zanosi się na karne

1

Pogbaaaaa! Wooow!

0

Dawać Francja teraz!

2

No i Lenglet zaejabal

0

Moraaata! W końcu się odblokowal

0

Kuwra i tu nie ma żółtej?

1

@MaTt_BarcaFan ekspert jak skurczysyn

0

No pastuchy z Chorwacji pokazały ambicje. Ale w karnych przegrają

0

No i brawo Espana!

1

Pepiki! Pepiki! Pepiki!

0

No to Dania jak pokona Anglię albo Niemców to są w finale

0

Chyba bd dogrywka ze wskazaniem na Czechów

1

@darek_marek o kurna nowy hit internetu :)

0

Ciekawe czy pepiki postraszą Niderlandy?

1

Widzicie Polska odpadła i zaczęło się prawdziwe Euro :)
Cóż za mecze w grupie smierci

0

Ej Węgrzy są poejbani

0

O wielki mecz Kariima

0

No i znowu się człowiek dał ponieść emocjom, niech wygrają, będą nerwy

2

Oj Harry, Harry to nawet Lewandowski już strzelił bramke na Euro

0

@FCB24 właśnie mi kumpel gadał przez tel, że feest zawierucha przeszła w Krakowie

0

@dzefrej234 ludzie u mnie jest teraz 19 ° C :)

2

@MesQueUnClub96 u mnie popadało z 30 min, temp. 19° C coś pięknego

0

@RobiS trochę pogrzmiewa ale nawet trochę intensywny ten deszcz

0

Chyba u mnie nadciąga burza, jest szansa na deszcz i spadek temperatury :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?