0

@Sergio_Devils no a jak ,to my eksperci :)

0

W Depayu nadzieja ale na co to czas pokaże.4,3,2 miejsce .Raczej pierwsze chyba nie

0

@RobiS oby Fati się wykurował jak najszybciej i złapał "kontakt" z Depayem i oby to ruszyło i zobaczymy co bd na koniec sezonu

0

Nie oglądałem meczu, warto docenić remis?

5

Yeboah jak Messi :) pozdro dla kibiców Wisły

1

@DonMatteo901 jeszcze numer 10 na koszulce i opaskę kapitana

17

Brawo Raków!Co goście tworzą historię w europejskich kwalifikacjach pucharowych :)

6

Teraz wróciłem do domu i patrze Barca wygrała i zawodnik z Danii podziałał. Fajnie ,pierwsze 3 pkt

0

@arkasath i tak byłem zdziwiony, że tak długo bywał w pierwszej 11

0

@GeFcIo a swoją drogą czy Stano jakoś się odniósł do całej sprawy z Messim?

3

Jeśli jakiś zawodnik Barcy strzeli ponad 20 goli w rozgrywkach LaLiga to będzie cud

0

@J cieplutcy?........

1

Jeeeeeeeest!!!!Kovacevic KING!!!!

0

No dramat Rakowa

2

A jednak Raków strzelił!!! Brawo!!!! Myślałem, że odpadną w penalty

0

Raków pewnie odpadnie w penalty

0

@Kamiloza91 po finale z USG wiadomo z kim w ataku :)

0

Chelsea z Lukaku jeszcze obroni Champions League :)

1

Co ten Śląsk, już na początku rewanżu klapa

0

Nie dość ,że Messi odchodzi z FCB to jeszcze Wisła sfrajerzyla z Rakowem.Grac 40 min z przewaga zawodnika i stracić 2 gole

1

@LionelM95 poniżej jakiegokolwiek poziomu :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Deviler rzamenie

3

Jeśli atmosfera z odejściem Leo przeminie to chętnie bym obejrzał wszelakie statystyki, filmiki z jego występami w FCB. Mam nadzieję, że ktoś to zrobi. Wtedy na spokojnie usiąść na fotelu przy jakimś drinku, piwie i z łezka w oku podziwiać

6

Jak żyć po stracie legendy klubowej i światowej piłki? Będzie nowe rozdanie, ile to potrwa i jakie będą wyniki Barcy to czas pokaże. Ach, chociaż dobrze było moc obserwować Messiego w barwach FCB, było to nam dane. Leo King

1

Ale Paris gra a jeszcze będą mieć najlepszego piłkarza swiata

0

@marcin000019 będzie nowe rozdanie ale bez legendy klubowej :(

0

Niby człowiek powinien być również gotowy na info, że Messi odejdzie ale jak zobaczyłem wiadomość - oficjalnie, to aż szczęka opadła... Wielka szkoda

1

@Nieznajomy wiem ale byłoby swego rodzaju ukojenie, chyba

0

A tu cyk siatkarze odegrają się i we wrześniu sięgną po Mistrzostwo Europy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?