lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Brawo Sheriff Tyraspol!!! Pokonać Real na Bernabeu w LM, historyczna chwila dla Mołdawii
0
Po obejrzeniu powtórki faktycznie rudy z City powinien wylecieć z boiska
0
Idrisa Gej ma formę życia
7
Ansu Fati nadzieja na lepsze jutro FCB
25
Brawo Fati, oby był już zdrowy do końca sezonu
0
@Encore będzie na Dazn?
1
No i fajnie, zasłużył Usyk
4
NOWY MISTRZ!!! Musi byc
0
Pewnie AJ wygra na pkt bo jest mistrzem
0
No teraz Dżoszua zaatakował, chyba będzie szedł na KO
0
Usyk nawet dobrze wyglada
2
Mówcie co chcecie ale to jest Prawdziwe Święto Boksu w Londynie na stadionie Spurs. Oby tylko walka była na najwyższym poziomie bokserskim
0
@Encore masz rację, nie mam nic do niego ale tylko przez wzgląd na Brytyjczyków bo mnie coś ostatnio wkurzają swym zachowaniem
2
Niech wygra Usyk żeby zamknąć japy angolom
8
Brawo Raków Częstochowa!
0
@Encore popieprzone, tydzień temu zlali Wisełke aby teraz wtopić z BiałymStokiem. Czyli wiadomo klub ze stolicy znów wróci na czoło tabeli
0
@Ronmes już sobie wyobrażam, ostatnia kolejka i Martin strzela bramke z przewrotki na miarę 4 miejsca i awans do CL po asyscie L. DE Jonga
0
Hmm tak się zastanawiam czy skończymy sezon w pierwszej czwórce? Chyba aż tak źle nie będzie :)
0
@dzefrej234 ten wariat znalazł nowy klub w 3 Bundeslidze
20
Gratulacje dla Lewandowskiego za Złotego Buta! Fajnie, że możemy tego doświadczyć jako Polacy
1
Nie dam rady już tego oglądać. Niech w drugiej polowie jakimś cudem zagrają lepiej i wygrają
0
Taa jeszcze co mecz to którys ma kontuzje. Wszystko się sypie
1
Przykro się na grę Barcelony patrzy :(
0
Aha, fajny początek
0
Przeklęta Słowenia :(
0
De Ketelare do Barcy :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Chakalaka e tam Yeboah zamiesza i Wisełka wygra
0
@Chakalaka nic z tych rzeczy, 3 punkty pojadą do Krakowa
2
Brawo dla klubu ze stolicy! Szkoda, że nie dane mi zobaczyć w TV