lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Roma jeszcze jeden!!!
0
zwała Polacy w hokeja nie awansują,Roma mi zawali kupon także trzeba chyba jakie piwko walnąć :)
4
Komentarz usunięty
0
jutro musimy wygrać!!! Messi ze 2 strzeli i Ney coś dorzuci bo Suarez się szykuje na Bayern
0
w sumie w 3 mecze można wszystko przegrać ale mam nadzieje,że FCB sobie poradzi
0
masakra,żeby coś takiego zrobić to trzeba mieć nie po kolei w głowie.....
0
bardzo ważne 3 punkty, najlepszym zawodnikiem wg mnie był dziś Claudio Bravo
0
leo dzis strzeli 2 gole ,tak mysle
0
dzisiaj tylko zwycięstwo!!!także wszystkim najlepszego!!
6
a kto to david west??
1
tylko wygrana o 21 !!!!
2
mam nadzieje, że Ramos i Pepe beda sie powstrzymywac fauli jak ich Messi bedzie ogrywal
0
panowie to jaki wynik typujecie na jutro?ja obstawiam 3:1 dla Barcy, bramki strzela Pique,Suarez i Messi
0
widze , ze wszyscy sa zgodni,ze real dostanie monaco heheh
0
leo i cr7 to od kilku lat bogowie futbolu,takze trzeba sie cieszyc ich golami i byc moze bedziemy wspominac wnukom , ze widzielismy ich poczynania
4
ale tak z innej beczki to w finale CDL z Bilbao łatwo na pewno nie będzie...
0
jutro nie ma innej opcji tylko zwycięstwo, choćby 1:0 ale wtedy lidera mamy za ch...a go nie oddamy!!!
0
także Gerard do przodu po tytuły!!!
0
ku.... Ale nieskuteczni,cholera
0
to już pozamiatane
0
ale zmarnowal Vitolo...
0
szkoda,że nie grają w Sevilli bo tam Real zawsze ma ciężko
0
jutro raczej wygramy ale niestety real nie straci punktów z getafe...
0
czyli sie szykuje znowu barca kontra atleti
0
ale torres ich załatwił na początku
0
ciekawe co pokaże Halilovic
0
sory za bledy pisze na tel
0
jak obstawiacze jutrzejrzy meczyk? Stawiam na 2:1 dla FCB bramku neymar,messi-godin
0
ale pan maciej i przemek to dzisiaj przybrali role blaznow...ze tak nie na temat sie wypowiem
1
super Kamil wygral a juz mialem obawy ze wlazly,ale zeby nie bylo nie mam nic do mariusza