0

Roma jeszcze jeden!!!

0

zwała Polacy w hokeja nie awansują,Roma mi zawali kupon także trzeba chyba jakie piwko walnąć :)

4

Komentarz usunięty

0

jutro musimy wygrać!!! Messi ze 2 strzeli i Ney coś dorzuci bo Suarez się szykuje na Bayern

0

w sumie w 3 mecze można wszystko przegrać ale mam nadzieje,że FCB sobie poradzi

0

masakra,żeby coś takiego zrobić to trzeba mieć nie po kolei w głowie.....

0

bardzo ważne 3 punkty, najlepszym zawodnikiem wg mnie był dziś Claudio Bravo

0

leo dzis strzeli 2 gole ,tak mysle

0

dzisiaj tylko zwycięstwo!!!także wszystkim najlepszego!!

6

a kto to david west??

1

tylko wygrana o 21 !!!!

2

mam nadzieje, że Ramos i Pepe beda sie powstrzymywac fauli jak ich Messi bedzie ogrywal

0

panowie to jaki wynik typujecie na jutro?ja obstawiam 3:1 dla Barcy, bramki strzela Pique,Suarez i Messi

0

widze , ze wszyscy sa zgodni,ze real dostanie monaco heheh

0

leo i cr7 to od kilku lat bogowie futbolu,takze trzeba sie cieszyc ich golami i byc moze bedziemy wspominac wnukom , ze widzielismy ich poczynania

4

ale tak z innej beczki to w finale CDL z Bilbao łatwo na pewno nie będzie...

0

jutro nie ma innej opcji tylko zwycięstwo, choćby 1:0 ale wtedy lidera mamy za ch...a go nie oddamy!!!

0

także Gerard do przodu po tytuły!!!

0

ku.... Ale nieskuteczni,cholera

0

to już pozamiatane

0

ale zmarnowal Vitolo...

0

szkoda,że nie grają w Sevilli bo tam Real zawsze ma ciężko

0

jutro raczej wygramy ale niestety real nie straci punktów z getafe...

0

czyli sie szykuje znowu barca kontra atleti

0

ale torres ich załatwił na początku

0

ciekawe co pokaże Halilovic

0

sory za bledy pisze na tel

0

jak obstawiacze jutrzejrzy meczyk? Stawiam na 2:1 dla FCB bramku neymar,messi-godin

0

ale pan maciej i przemek to dzisiaj przybrali role blaznow...ze tak nie na temat sie wypowiem

1

super Kamil wygral a juz mialem obawy ze wlazly,ale zeby nie bylo nie mam nic do mariusza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?