0

proponuję odejść od tematu wyborów chociaż wątpię,że mi sie uda ale czekam na propozycje podstawowej 11 na przyszły sezon?? wg mnie... bravo-alba-pique-masherano-alves-busquets-iniesta-rakitic-messi-suarez-neymar

0

jak czytam komentarze ,że wybory sfałszowane to mi ręce opadają... wraca syndrom a la polonia ale co jedno do drugiego ma wspólnego

2

jeżeli większość zagłosowała na Bartomeu to trzeba to uszanować
i mieć nadzieję , że Barca nie będzie targana dalej po sądach.Oby w następnym sezonie tylko i wyłącznie liczył się miejmy nadzieję wynik sportowy FCB

0

niestety Messiemu sukcesy z reprezentacją nie są pisane...

0

ale nasi siatkarze lubią doprowadzać do nerwówki...mimo wszystko wygramy!

0

jak się Kurek otrząśnie to zwycięstwo dla polaków

0

moim zdaniem najlepsza bramka to przez Pedro zdobyta.Ps: Polacy troszke stłamszeni w 1 secie z USA

0

to finał będzie Chile-Argentyna, ale ogólnie to Brazylia bez Neya to wyglądała bardzo słabo...

1

no właśnie, to świadczy o słabości ofensywnej obecnej Brazylii

2

nie martw się, ja znam gościa co dopiero za 12 razem zdał...

1

najbliżej mi do Messiego

1

zdecydowanie Roberto Carlos, ten to miał petarde w nodze

0

Wszystkiego najlepszego!!!Kolejnych pucharów z Barcą!!!

0

la Brazylia będzię rozpaczać, ale Neymarowi jakaś korba odbiła i kolejny turniej ma już z głowy......teraz pasowałoby , by Messi doprowadził Argentyne do końcowego triumfu!!!

0

no wiesz, Leon jest do wszystkiego zdoolny,aczkolwiek pisząc tą wiadomość mam mega czkawke jak dzieciak !!!! oby przeszło

0

Niby Bartomeu słaby...ale skąd macie pewność , że Laporta nie zrobi mega długów...i wtedy może być różnie

2

Komentarz usunięty

0

jakby Messi wygrał CA 2015 to ładna faza by była

0

0

panie Bartomeu wystarczy La Liga and... co was kibiców bardziej zadowoli???Champions League czy Copa Del Rey

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

nic tylko czuję się szczęśliwy,że mogę podziwiać grę Żywej Legendy FCB

1

a może Rafinha się tak rozwinie gdy otrzyma sporo minut, że godnie zastapi Xaviego

5

jak myślicie kto wg was was wygra Copa America? ja mam nadzieję, że Argentyna, pewnie wielu z was też tak sądzi...

15

ziomki mega się cieszę, ale przyznam,że po bramce Moraty na 1:1 nerwówka była jak skur...n ale SUAREZ I NEYMAR postanowili napisać nową 5 pucharową historię klubu FC BARCELONA!!!!

1

użytkownicy tego portalu powiem wam tak : JUVENTUS zasługuje na MEGA szacunek!!!czytaŁ być może porobiony % użytkownik lukaszbrk TYLKO BARCA!!!

15

ziomki kojarzycie jeszcze scenkę po meczu jak PIRLO i XAVI się poprzytulali, że tak powiem....WG mnie dwóch najlepszych rozgrywających jakich dane mi było oglądać!!!

9

ziomki mimo euforii muszę docenić Gigi Buffona....jest gość
DOBRY

2

PAN Xavi Hernandez zasłużył na takie pożegnanie!!! TRYPLET!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?