lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
proponuję odejść od tematu wyborów chociaż wątpię,że mi sie uda ale czekam na propozycje podstawowej 11 na przyszły sezon?? wg mnie... bravo-alba-pique-masherano-alves-busquets-iniesta-rakitic-messi-suarez-neymar
0
jak czytam komentarze ,że wybory sfałszowane to mi ręce opadają... wraca syndrom a la polonia ale co jedno do drugiego ma wspólnego
2
jeżeli większość zagłosowała na Bartomeu to trzeba to uszanować
i mieć nadzieję , że Barca nie będzie targana dalej po sądach.Oby w następnym sezonie tylko i wyłącznie liczył się miejmy nadzieję wynik sportowy FCB
0
niestety Messiemu sukcesy z reprezentacją nie są pisane...
0
ale nasi siatkarze lubią doprowadzać do nerwówki...mimo wszystko wygramy!
0
jak się Kurek otrząśnie to zwycięstwo dla polaków
0
moim zdaniem najlepsza bramka to przez Pedro zdobyta.Ps: Polacy troszke stłamszeni w 1 secie z USA
0
to finał będzie Chile-Argentyna, ale ogólnie to Brazylia bez Neya to wyglądała bardzo słabo...
1
no właśnie, to świadczy o słabości ofensywnej obecnej Brazylii
2
nie martw się, ja znam gościa co dopiero za 12 razem zdał...
1
najbliżej mi do Messiego
1
zdecydowanie Roberto Carlos, ten to miał petarde w nodze
0
Wszystkiego najlepszego!!!Kolejnych pucharów z Barcą!!!
0
la Brazylia będzię rozpaczać, ale Neymarowi jakaś korba odbiła i kolejny turniej ma już z głowy......teraz pasowałoby , by Messi doprowadził Argentyne do końcowego triumfu!!!
0
no wiesz, Leon jest do wszystkiego zdoolny,aczkolwiek pisząc tą wiadomość mam mega czkawke jak dzieciak !!!! oby przeszło
0
Niby Bartomeu słaby...ale skąd macie pewność , że Laporta nie zrobi mega długów...i wtedy może być różnie
2
Komentarz usunięty
0
jakby Messi wygrał CA 2015 to ładna faza by była
0
0
panie Bartomeu wystarczy La Liga and... co was kibiców bardziej zadowoli???Champions League czy Copa Del Rey
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
nic tylko czuję się szczęśliwy,że mogę podziwiać grę Żywej Legendy FCB
1
a może Rafinha się tak rozwinie gdy otrzyma sporo minut, że godnie zastapi Xaviego
5
jak myślicie kto wg was was wygra Copa America? ja mam nadzieję, że Argentyna, pewnie wielu z was też tak sądzi...
15
ziomki mega się cieszę, ale przyznam,że po bramce Moraty na 1:1 nerwówka była jak skur...n ale SUAREZ I NEYMAR postanowili napisać nową 5 pucharową historię klubu FC BARCELONA!!!!
1
użytkownicy tego portalu powiem wam tak : JUVENTUS zasługuje na MEGA szacunek!!!czytaŁ być może porobiony % użytkownik lukaszbrk TYLKO BARCA!!!
15
ziomki kojarzycie jeszcze scenkę po meczu jak PIRLO i XAVI się poprzytulali, że tak powiem....WG mnie dwóch najlepszych rozgrywających jakich dane mi było oglądać!!!
9
ziomki mimo euforii muszę docenić Gigi Buffona....jest gość
DOBRY
2
PAN Xavi Hernandez zasłużył na takie pożegnanie!!! TRYPLET!!!