0

Tomek Miler nie chciał dać karnego dla Lewego to ma za swoje

0

Napijesz się to Ci przejdzie :)

0

To nie oglądaj proste

0

Jak Giroud czy jakoś tak ma 3 bramki to wiedz,że coś się dzieje

1

O Robercik się rozkrecil

1

Bravo Ter Stegen

0

Jak Enrique chce wygrac ten mecz to powinien wpuscic killera Suáreza ,aczkolwiek mamy awans wiec odpocznie pewnie ale dla kibicow lepiej gdyby sie pojawil na murawie

0

Tak na szybko co myslicie o Samperze? W tym meczu

1

Widac, ze Bayer gra o awans.Mimo wszystko licze na Messiego iz to wybije im z glowy

0

Wydaje mi sie, ze Sandro strzeli bramke

0

Pasowaloby zeby Messi walnal hat-tricka :)

2

Tez zdaje mi się ,że spokojnie wygramy

0

A ktoś mi wyjaśni co z Messim? Nie oglądałem meczu ale ponoć Leo miał kilka sytuacji ale nie zabłysnął

6

Spokojnie przecież mamy 4 pkt przewagi nad realem

0

Wlasnie wrocilem do domu i gadalem z ojcem o meczu Barcy i mowil,ze najlepszy byl Ney,Suárez zdobyl ladna bramke a ponoc Messi mial kilka sytuacji ale bylo widac braki rytmu meczowego

0

Wydaje mi się, że dzisiaj zdobędzie mu łatwo punkty

0

Sandro reaktywacja

1

moze sie teraz odblokuje

3

a co myślicie o Kapustce z cracovii? będzie z niego dobry piłkarz?

1

2

Milik strzelił bramkę brawo!!

1

Barca jest Wielka,wygrac z realem na Bernabeum 4-0 to kosmos,mistrzostwo swiata

0

W zasadzie to Suárez 2 bramki dzisiaj strzelił to może zawodnik meczu?Ale jednak niezłą maniane odj.....Iniesta

0

Nowa piosnka kibiców realu : Benzema do więzienia alealeale...

2

Właśnie wznosze kolejny toast z bratem na czesc zwycięskiej Barcy! Na zdrowie!!!

0

Myślę,że Munir dziś pokazał iż jego pobyt w Barcelonie dobiega końca i także Sandro powinien się pożegnać z FCB

0

Panowie brak mi słów po prostu miazga Wielki Szacun dla ekipy FCB

0

Powiem wam ,że dawno nie widziałem tak bezradnego realu ale niezmiernie mnie to cieszy

0

to pewnie po El Clasico, oczywiście po przegranej

1

kurde, myślę,że będzie 2:2 dla nas strzelą Suarez and Iniesta obym się mylił na korzyść FCB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?