0

Jak obstawiacie konkurs indywidualny w Zakopanem? Myślę, że Stoch będzie w pierwszej szóstce

1

Obejrzyj Django, polecam

0

K...a !!!!mega szkoda tej przegranej...chyba nici z półfinału... bo chyba nawet 2wygrane mogą nic nie dać, chyba ,że się myle....

1

Zieliński ładnie się rozwija...oby nasi piłkarze reczni wygrali

0

A co powiecie na temat filmu Ex Machina chyba w jakiejś kategorii nominowany do Oskara.W sumie troszkę ciekawy ale...trudno powiedzieć

1

A co do filmów czy ktoś oglądał "Django" ? Bo wg mnie to jeden z najlepszych jakie oglądałe

0

Jest tu jakiś kinoman? Bo od wczoraj mam dostęp do 4 filmów: Sicario, Zjawa,Most Szpiegów i Big short... Wg recenzji niezle filmy....(jeszcze żadnego nie obejrzalem)

1

A wydaje mi się, że zaczął podawać jakiś skład...ale nie wiem jakiej ekipy...

7

Kurde co do Grosika to nie rozumiem jest najlepszym strzelcem ekipy ale przeważnie wchodzi z ławki.... to co on ma jeszcze zrobić aby być w podstawowej 11

0

Lewy strzelił w nowym roku,jutro FCB wygra i nasi szczypiornisci wygrają i będzie git!!!

0

Byle do roboty i po medal!!!!

0

POLSKA BIAŁO -CZERWONI !!!!!!!! Ziomki w górę serca!!!!!!!!

1

Trochę od tej władzy mu się parę rzeczy zmieniło

0

Chlopie to masz chyba 1h więcej do spania.....

0

Troszkę już czuję euforię po zwycięstwie szczypiornistów

0

Ja wiem,że to zwycięstwo jeszcze nic ni
e daje

1

Siema, czy jutro tylko ja po takim meczu muszę iść na 6 do pracy?

0

Czy nam wystarczy tylko zwycięstwo nad Belarus do półfinału?

0

Co nasze ziomki zrobiły z Francją to Wielki Szacun!!!!

0

Ależ emocje oby nasi po zwycięstwo!!!!

2

Dobrze wiedzieć, ja dziś również mam urodziny

1

Znowu minimalnie przegralismy...teraz to trzeba wpuscic Mozdzonka bo to nasza ostatnia szansa...

0

No to już po Deportivo...

0

Oby nasi siatkarze wygrali jutro z Niemcami o 3 miejsce aby jeszcze zachowac szanse na igrzyska

0

Ja pieprze ile oni jeszcze sytuacji zmarnuja...

0

może to maybelline

1

Jo tyz nie moga zasnac!!!! Ale pijecie cosik?

2

Wynik FCB w dzisiejszym meczu: 3:0, bramki Messi,Iniesta,Neymar(asysta Turan)

0

Co sadzicie o polskich siatkarzach?

0

La fajna kobita do rozrywki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?