lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak obstawiacie konkurs indywidualny w Zakopanem? Myślę, że Stoch będzie w pierwszej szóstce
1
Obejrzyj Django, polecam
0
K...a !!!!mega szkoda tej przegranej...chyba nici z półfinału... bo chyba nawet 2wygrane mogą nic nie dać, chyba ,że się myle....
1
Zieliński ładnie się rozwija...oby nasi piłkarze reczni wygrali
0
A co powiecie na temat filmu Ex Machina chyba w jakiejś kategorii nominowany do Oskara.W sumie troszkę ciekawy ale...trudno powiedzieć
1
A co do filmów czy ktoś oglądał "Django" ? Bo wg mnie to jeden z najlepszych jakie oglądałe
0
Jest tu jakiś kinoman? Bo od wczoraj mam dostęp do 4 filmów: Sicario, Zjawa,Most Szpiegów i Big short... Wg recenzji niezle filmy....(jeszcze żadnego nie obejrzalem)
1
A wydaje mi się, że zaczął podawać jakiś skład...ale nie wiem jakiej ekipy...
7
Kurde co do Grosika to nie rozumiem jest najlepszym strzelcem ekipy ale przeważnie wchodzi z ławki.... to co on ma jeszcze zrobić aby być w podstawowej 11
0
Lewy strzelił w nowym roku,jutro FCB wygra i nasi szczypiornisci wygrają i będzie git!!!
0
Byle do roboty i po medal!!!!
0
POLSKA BIAŁO -CZERWONI !!!!!!!! Ziomki w górę serca!!!!!!!!
1
Trochę od tej władzy mu się parę rzeczy zmieniło
0
Chlopie to masz chyba 1h więcej do spania.....
0
Troszkę już czuję euforię po zwycięstwie szczypiornistów
0
Ja wiem,że to zwycięstwo jeszcze nic ni
e daje
1
Siema, czy jutro tylko ja po takim meczu muszę iść na 6 do pracy?
0
Czy nam wystarczy tylko zwycięstwo nad Belarus do półfinału?
0
Co nasze ziomki zrobiły z Francją to Wielki Szacun!!!!
0
Ależ emocje oby nasi po zwycięstwo!!!!
2
Dobrze wiedzieć, ja dziś również mam urodziny
1
Znowu minimalnie przegralismy...teraz to trzeba wpuscic Mozdzonka bo to nasza ostatnia szansa...
0
No to już po Deportivo...
0
Oby nasi siatkarze wygrali jutro z Niemcami o 3 miejsce aby jeszcze zachowac szanse na igrzyska
0
Ja pieprze ile oni jeszcze sytuacji zmarnuja...
0
może to maybelline
1
Jo tyz nie moga zasnac!!!! Ale pijecie cosik?
2
Wynik FCB w dzisiejszym meczu: 3:0, bramki Messi,Iniesta,Neymar(asysta Turan)
0
Co sadzicie o polskich siatkarzach?
0
La fajna kobita do rozrywki