0

Oby nie doszło do sytuacji ,że odpadniemy z LM przez niewykorzystany karny......

0

Nie ma co Cristiano ładnie strzelił.... Czyli madryt w ćwierćfinale

0

Zartujesz prawda?!!!;

1

Jakby tak Roma wygrała chociaż 1:0 to zawsze w rewanżu bd emocje

0

Czy ktoś oprócz mnie ma na 6 do pracy jutro? I świętuje zwycięstwo Barcy?

1

Powiem wam,że mimo iż nie wiem jak FCB poradzi sobie z Arsenalem.. to Roma póki co gra dobrze i zasługuje na szacunek

0

Niby Roma cisnie a pewnie po 1polowie 2:0 dla realu

3

Osobiscie martwia mnie karne w wykonaniu Barcy....jezeli bedzie w fazie pucharowej decydujacy karny to powinien go wykonywac zdecydowanie Messi...jeśli chcemy obronic LM to bez błędu w każdym aspekcie gry

0

Normalnie kosmiczny futbol zagrali!Suárez kozak 3gole i 2asysty fenomen!

8

powinieneś dostać złoty paszport polsatu...

2

nie wiem czy są tu jacyś kibice Wisły Kraków ale ja kibic od zawsze...czeka nas runda o utrzymanie w ekstraklasie....były lata sukcesów a teraz chłopaki z drużyny muszą dać od siebie 150 % żebyśmy zostali w ekstraklasie

3

Trafiles w sedno

0

Ale mamy genialnego napastnika!!!

1

Kurde Niemcy będą mieć złoto.......

0

Nie rozumiem zarządzania FCB... posiadamy obecnie najlepszy zespół a nie możemy znaleźć potężnych sponsorów.... O co chodzi?

0

Oby do końca sezonu tak strzelał, od czasu gdy grał u nas Eto'o nie mieliśmy tak fantastycznego napastnika.Statystyki ma fenomenalne!

0

Otóż to całym sercem za Hiszpanią!

1

Napije się Twoje zdrowie

0

Oby!!!!!!!!!!!!!!

1

Obejrzalem oba półfinały i wydaje mi się,że Polska nic by nie z działała

0

Ważna wygrana, Ney ładnie zawinął,Luis strzelił także mam nadzieję, że Messi się szykuje na Atletico

1

Być może to jest koniec pewnej epoki w piłce ręcznej.... Wystarczy, że karierę reprezentacyjna zakończą: Bielecki,Szmal,B.Jurecki,K.Lijewski i jesteśmy w dupie bo następców o takim poziomie trudno szukać

0

Ney la geniusz!!!!

5

Jest Gerardinho!!!!

0

Mam nadzieję, że Leo w ostatnim kwadransie postawi kropkę nad i

0

Oto PAN Suárez!!!!

0

Wydaje mi sie, ze Vermaelen bylby duzym wzmocnieniem Barcy B

0

K...a co jest grane Barca u siebie przegrywa .....już nie mówiąc o polskich walczakach w ręczna......................... Biegler jak ma jaja i honor to powinien złożyć rezygnację

0

Jak nie awansują to zasluza na tytuł frajerzy roku!!!

0

Widzieliscie, że Norek był w studio po meczu szczypiornistów...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?