lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby nie doszło do sytuacji ,że odpadniemy z LM przez niewykorzystany karny......
0
Nie ma co Cristiano ładnie strzelił.... Czyli madryt w ćwierćfinale
0
Zartujesz prawda?!!!;
1
Jakby tak Roma wygrała chociaż 1:0 to zawsze w rewanżu bd emocje
0
Czy ktoś oprócz mnie ma na 6 do pracy jutro? I świętuje zwycięstwo Barcy?
1
Powiem wam,że mimo iż nie wiem jak FCB poradzi sobie z Arsenalem.. to Roma póki co gra dobrze i zasługuje na szacunek
0
Niby Roma cisnie a pewnie po 1polowie 2:0 dla realu
3
Osobiscie martwia mnie karne w wykonaniu Barcy....jezeli bedzie w fazie pucharowej decydujacy karny to powinien go wykonywac zdecydowanie Messi...jeśli chcemy obronic LM to bez błędu w każdym aspekcie gry
0
Normalnie kosmiczny futbol zagrali!Suárez kozak 3gole i 2asysty fenomen!
8
powinieneś dostać złoty paszport polsatu...
2
nie wiem czy są tu jacyś kibice Wisły Kraków ale ja kibic od zawsze...czeka nas runda o utrzymanie w ekstraklasie....były lata sukcesów a teraz chłopaki z drużyny muszą dać od siebie 150 % żebyśmy zostali w ekstraklasie
3
Trafiles w sedno
0
Ale mamy genialnego napastnika!!!
1
Kurde Niemcy będą mieć złoto.......
0
Nie rozumiem zarządzania FCB... posiadamy obecnie najlepszy zespół a nie możemy znaleźć potężnych sponsorów.... O co chodzi?
0
Oby do końca sezonu tak strzelał, od czasu gdy grał u nas Eto'o nie mieliśmy tak fantastycznego napastnika.Statystyki ma fenomenalne!
0
Otóż to całym sercem za Hiszpanią!
1
Napije się Twoje zdrowie
0
Oby!!!!!!!!!!!!!!
1
Obejrzalem oba półfinały i wydaje mi się,że Polska nic by nie z działała
0
Ważna wygrana, Ney ładnie zawinął,Luis strzelił także mam nadzieję, że Messi się szykuje na Atletico
1
Być może to jest koniec pewnej epoki w piłce ręcznej.... Wystarczy, że karierę reprezentacyjna zakończą: Bielecki,Szmal,B.Jurecki,K.Lijewski i jesteśmy w dupie bo następców o takim poziomie trudno szukać
0
Ney la geniusz!!!!
5
Jest Gerardinho!!!!
0
Mam nadzieję, że Leo w ostatnim kwadransie postawi kropkę nad i
0
Oto PAN Suárez!!!!
0
Wydaje mi sie, ze Vermaelen bylby duzym wzmocnieniem Barcy B
0
K...a co jest grane Barca u siebie przegrywa .....już nie mówiąc o polskich walczakach w ręczna......................... Biegler jak ma jaja i honor to powinien złożyć rezygnację
0
Jak nie awansują to zasluza na tytuł frajerzy roku!!!
0
Widzieliscie, że Norek był w studio po meczu szczypiornistów...