0

Dla nocnych markow polecam film Django który właśnie trwa na AXN ,polecam zajebisty film

0

Ee to myślę, że na derby będzie w pełni formy

4

A rumcajs Turan dotknął chociaż piłkę w tym meczu?

0

Damy radę wygrać

0

To teraz można spokojnie sączyć drinka i celebrować kolejne niezwykle ważne 3 punkty w kierunku Mistrzostwa Hiszpanii 2016

0

Król strzelców LaLiga wpakował gola!!!

0

Kur......jego m....ależ szkoda!!!

0

Zamiast strzelać to do lini bramkowej chcą wjechać....

0

Rudy murzyn wszedł na boisko

0

Wreszcie bramka!I teraz po kolejne

1

Niech strzelą jak najszybciej bo będzie mega nerwowka

2

Sukinkot z tego sędziego co faul to kartka, pewnie ktoś jeszcze wyleci z boiska

0

Super,że Atleti zwyciężyło i oby zdobyli LM ale niech w ten weekend stracą punkty. Tylko Barca!!!

2

Coś czuję ,że Bayern wciśnie gola na remis w końcówce.... Ale obym się mylił

0

Ku... Ależ szkoda

1

Oho typowy niemiec wszedł na murawę...ciekawe czy coś strzeli

3

Szkoda by było gdyby germancy strzelili gola

0

Oblak sukinkot!!!

11

Pasowałoby żeby Grieezman coś wpakował

0

No raczej :).

0

Pewnie po przerwie wejdzie Tomek Miler,czyżby za Robercika?

0

Kurde prawie 2:0

5

W porównaniu z wczorajszym meczem to przepaść jak LaLiga a ekstraklasa

3

Atleti mega kocury oby wygrali!

3

Oby Savic zagrał mecz życia i wespół z innymi graczami Atleti zagrali na 0 z tyłu i coś dorzucili z przodu

1

Niech Atleti przejdzie do finału w końcu nas pokonali....no chyba,że Bayern z Lewym pokażą klasę.....oby tylko nie Real

0

Poprostu ja p...... Suárez MISTRZ!!!

0

Szczęśliwie weszło, jutro pewnie w gazetach sędzia zrobił Barcelonie 3 pkt.....

2

Luis SUAREZ poprostu brak słów Genialny Super strzelec

0

Jeeeeest!!!!Oto chodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?