lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja mam dopiero zamiar zrobić prawo jazdy
0
No i jest Manita!!!teraz oby Valencia wyrównała
1
Rafinha brawo!!!jeszcze jedna strzelić i manita
4
Masherano niezle dzis sponiewierany
1
Mega napadzior!!!
0
Sędzia pajac.
2
Super Messssi!!!
0
Coś ostatnio bez formy
0
No niestety ale może Ajax coś strzeli
0
uczcijmy pamięć zmarłego piłkarza Patricka Ekeng minutą CISZY!!!Niech spoczywa w spokoju
1
jezdzicie coś do energy 2000?
2
suuuuper!!!!jako dzieciak pamiętam jego trafienie przeciwko Chelsea po prostu MAGIA!!!!do dzisiaj pamiętam jak z kolegami żeśmy się spuszczali nad ta bramką!!!
0
ziomki wbijajcie na funradio.fm niezła nuta polecam
2
Mi nie działa na kompie...przerwa techniczna taki mam widoczny napis
0
mendy..............
5
Teraz trzeba liczyć na to,że Antek Grizzman ze swoją ekipą wygrają z Realem w finale
0
Ku....ma....szkoda
3
Ale słaby mecz
3
Dziękuję derby Madrytu w finale
0
Kompany już gotowy.....
3
Czyżby znowu derby Madrytu w finale? W lidze Europy zanosi się na hiszpański finał LaLiga rządzi!!!
0
Sprawiedliwe.
2
Koło 4:50 chyba
16
Czyli jutro pasowałoby żeby Atletico przeszło do finału, morda by mi się niezwykle ucieszyła nie mówiąc już jakby real odpadł z City......
11
Znalazłem dobry tekst na necie: Tomasz Hajto za 20 lat...przypomnę skład Leicester z sezonu 15/16
2
Noi Leicester City mistrzem Anglii!!!Kapitalna sprawa!!! Jednak pieniądze to nie wszystko i właśnie to jest urok piłki nożnej!
0
Ciekawe jakby sobie poradził w turbokozaku?
0
Manita z Mourinho najbardziej ale też rewanż z Interem i z Chelsea te przegrane...ale kij nie będę biadolil i Wasze zdrówko!!!
0
Hummels jest już spalony
22
Tak na wszelki wypadek napisałem: LEGENDA!!!!