lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I powiedzcie mi jak Real wygra to Ronaldo główny faworyt do ZP?bo w finale to on nie blyszczy
1
Kur....jak już 11nie strzelają to niestety Real może szykować szampany
0
Chcialbym żeby Atleti wygrało ale po 30 min nie widzę nawet cienia szansy dla nich
0
Pierwszy browar otwarty i można zaczynać oglądanie, całym sercem dzisiaj kibicuje Atletico.Niech wygrają!!!
1
a o której jutro Vive zagra w finale?wiadomo już?
1
Gratulacje Vive!!!!
0
USG Paryż już w swoim rytmie,ciezko będzie o finał
0
Rudy się teraz nie popisał
0
Bądź drink :)
0
Ależ Mika ma ciekawe te kiwki,jutro ciężki mecz ale nasi powalczą!!?
1
Brawo Bieniek
0
No i mamy tie-break , nasi muszą go wygrać za wszelką cenę
3
Kurde coś nasi siatkarze pogubieni,moze wygrają ten mecz tie-breaku
23
To po cholerę go wystawiają w takim meczu po tak ciężkim sezonie
6
Jednak to finał Champions League , warto obejrzeć
0
Kurde Krychowiak kontuzja może zdąży na Niemcy
1
Kurde dziś muszę wstać o 5 do roboty ale co tam,warto było do końca oglądać mecz.Najwazniejsze , że mamy dublet!!!! Brawo za dziś Pique,Iniesta,Alba i oczywiście nasz magik LEO!
0
Barca!Barca!Barca!!!!!
1
Panowie MISTRZOWIE!!!
3
Laboga nie pie....dobrze jest oby twój real przegrał
0
A co na to Messi: mało!!!
1
Jednak to jest kawał drużyny mimo przeciwności mamy puchar!!!Na następny sezon trzeba znacząco wzmocnić ławkę rezerwowych i możemy znów podbić Champions League!!!Ale cieszmy się z tego co mamy
0
Król futbolu asysta i w końcu jego następca zdobył gola!!!Mamy dublet!!!!
0
E gościu rekordzista
2
Owacje dla Alby!!!!
2
Jednak Iniesta to jest Profesor jakich mało
2
Sędzia error.
0
Niech to utrzymają a najlepiej gdy wpakuja następna,bo ciągle jest ryzyko,ze Sevilla może coś ukluc
0
Jednak dobry ten Rico
0
I oczywiście Król futbolu fenomenalna asysta