lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a tak z ciekawości jak oceniasz breaking bad? bo jeszcze nie skończyłem w całości oglądać ale przynajmniej ja nie obejrzałem wcześniej lepszego serialu...chociaż lost zagubieni pierwsze serie mnie zaciekawiły i dr house też dobry
0
dzisiaj zacząłem oglądać 3 sezon serialu Breaking Bad (odc.1) ,ogólnie zajebiście mi się podoba....ale pytam jakie seriale są równie dobre co podany wyżej?
0
Też myślę,że rotacje w tym meczu mogłyby być bardzo bolesne....
1
Jaki wynik jutro obstawiacie? Ja stawiam na 1:2 dla Barcy po bardzo ciężkim meczu, bramki strzelą dla nas Neymar, Messi
0
Niestety ch..ja z tego wszystkiego będzie
0
Jeszcze brak skuteczności....katastrofa
2
Jak strzelimy chociaż bramkę to będzie cud...
3
Czyżby kryzys na koniec sezonu...bez trofeum
0
Pewnie się to zemści...
0
Ogląda ktoś Kopacz ekstraklasę?Mam nadzieję, że Wisła wygra chociaż szału nie ma
0
oby do wtorku się otrząsnęli i zagrali na miarę swoich możliwości
0
Nie ma co dziś nasi dali nam do myślenia więc o co kaman?Mam nadzieję iż w meczu z Atleti otrzymamy KONKRETNĄ odpowiedź!!!
0
Mam nadzieję ,że we wtorek FCB pokaże kto rządzi w Hiszpanii i Europie!!!Tylko BARCA!
0
cholera sam nie wiem czy mistrzostwo Hiszpanii jest zagrożone?chyba nie ale w futbolu wszystko możliwe.....
1
Tomek Adamek THE END!!!!
0
Co teraz polecacie drink czy piwko?
0
Oby Ney i Suárez we wtorek się ogarneli
5
Wydaje mi się ,że odpowiedź po dzisiejszym meczu otrzymamy we wtorek .Jeśli wygramy przekonywująco z Atletico to znaczy ,że się nasi oszczędzali
1
Komentarz usunięty
0
Piquenbauer czy jakoś tak,emocje dają się we znaki
0
Mam wrażenie, że obie ekipy mają z tyłu głowy sytuację w lidze i nadchodzącą LM ale myślę, że FCB wygra!!!
6
jeszcze ponad 2 godziny....już można szykować trunki na dzisiejszy wieczór :)
0
Mam nadzieję,że jutro wygramy i piłkarze Barcy będą mogli zadedykować zwycięstwo Johanowi Cruyffowi
4
Ziomeczki Wszystkiego Najlepszego!!!!Oby FCB awansowała do półfinału
0
kurde w zasadzie jest młody i dobrze broni,więc może przetrzyma ten sezon w cieniu Bravo a w nastepnych rozgrywkach będzie częściej bronił
0
sorry dopiero teraz ogarnąłem, że tam była ewakuacja......
0
pewnie tam jest impreza
0
zejście
0
aha,Polska ma ich w grupie el.MS także łatwo nie będzie
0
syntetyczna ganja mafia