0

a tak z ciekawości jak oceniasz breaking bad? bo jeszcze nie skończyłem w całości oglądać ale przynajmniej ja nie obejrzałem wcześniej lepszego serialu...chociaż lost zagubieni pierwsze serie mnie zaciekawiły i dr house też dobry

0

dzisiaj zacząłem oglądać 3 sezon serialu Breaking Bad (odc.1) ,ogólnie zajebiście mi się podoba....ale pytam jakie seriale są równie dobre co podany wyżej?

0

Też myślę,że rotacje w tym meczu mogłyby być bardzo bolesne....

1

Jaki wynik jutro obstawiacie? Ja stawiam na 1:2 dla Barcy po bardzo ciężkim meczu, bramki strzelą dla nas Neymar, Messi

0

Niestety ch..ja z tego wszystkiego będzie

0

Jeszcze brak skuteczności....katastrofa

2

Jak strzelimy chociaż bramkę to będzie cud...

3

Czyżby kryzys na koniec sezonu...bez trofeum

0

Pewnie się to zemści...

0

Ogląda ktoś Kopacz ekstraklasę?Mam nadzieję, że Wisła wygra chociaż szału nie ma

0

oby do wtorku się otrząsnęli i zagrali na miarę swoich możliwości

0

Nie ma co dziś nasi dali nam do myślenia więc o co kaman?Mam nadzieję iż w meczu z Atleti otrzymamy KONKRETNĄ odpowiedź!!!

0

Mam nadzieję ,że we wtorek FCB pokaże kto rządzi w Hiszpanii i Europie!!!Tylko BARCA!

0

cholera sam nie wiem czy mistrzostwo Hiszpanii jest zagrożone?chyba nie ale w futbolu wszystko możliwe.....

1

Tomek Adamek THE END!!!!

0

Co teraz polecacie drink czy piwko?

0

Oby Ney i Suárez we wtorek się ogarneli

5

Wydaje mi się ,że odpowiedź po dzisiejszym meczu otrzymamy we wtorek .Jeśli wygramy przekonywująco z Atletico to znaczy ,że się nasi oszczędzali

1

Komentarz usunięty

0

Piquenbauer czy jakoś tak,emocje dają się we znaki

0

Mam wrażenie, że obie ekipy mają z tyłu głowy sytuację w lidze i nadchodzącą LM ale myślę, że FCB wygra!!!

6

jeszcze ponad 2 godziny....już można szykować trunki na dzisiejszy wieczór :)

0

Mam nadzieję,że jutro wygramy i piłkarze Barcy będą mogli zadedykować zwycięstwo Johanowi Cruyffowi

4

Ziomeczki Wszystkiego Najlepszego!!!!Oby FCB awansowała do półfinału

0

kurde w zasadzie jest młody i dobrze broni,więc może przetrzyma ten sezon w cieniu Bravo a w nastepnych rozgrywkach będzie częściej bronił

0

sorry dopiero teraz ogarnąłem, że tam była ewakuacja......

0

pewnie tam jest impreza

0

zejście

0

aha,Polska ma ich w grupie el.MS także łatwo nie będzie

0

syntetyczna ganja mafia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?