0

Mam nadzieję,że to ostatni set i wygraną Polski

0

Siatkarze naprzód po zwycięstwo!!!

1

Znowu nie weszlismy optymalnie w Nowy Rok ale być może to znowu zwiastun sukcesów

1

Bardzo szkoda straty punktów i to jeszcze z espanyolem...

3

ziomki wlasnie teraz wrocilem do domu po sylwku w Krakowie....takza wszystkiego najlepszego!!!Vamos Barca!!!!

0

jak spędzacie sylwestra??ja się wybieram na rynek krakowski...pewnie będzie pizgać ale trunki mnie rozgrzeją...przynajmniej mam taką nadzieję

0

Jak tam obstawiacie wynik meczu?Wg mnie będzie 3:1 dla FCB,bramki walną Suárez, Messi,Pique

0

Znowu hit w Premier League i 0:0 ależ emocje...

0

Ściąga Aguero za jakiegoś
Wilfried Bony...City nie wygrają meczu

0

Ale to City jakiejś nadzwyczajnej piłki nie gra...myślę, że nasz przeciwnik w LM dużo grozniejszy?

1

Jak tam ziomki? Wlasnie pije z bratem drinki...ogólnie za sukcesy FCB ...ale wszystkim ziomalow FCB sto lat i sukcesów

0

Super wiadomość Messi sobie porzadzi...ale inne reklamy po prostu mnie mega w........ A nade wszystko zdrowie LM10 najważniejsze.... Ziomki się zebraja aby wywalczyć ten Zacny tytul

1

Ziomek obys się mylił

2

Ziomki będzie dobrze wierzcie mi..Tylko FCB!!!!

0

boli jak cholera....także najlepszego!!!Za FCB!!! nie ma to jak dobra impra

0

ogólnie to Polska zamiesza podczas Euro 2016

0

ogarnijcie sie.........Messi dal nam tyle radosci i powodow do dumy ,ze po 1 meczu i kontuzji Neya macie jakies watpliwosci co do jego osoby....ludzie przeciez to nie jest bez urazy jakis vermaelen czy cos to zawodnik dzieki ktoremu FCB swieci w ostatnich latach triumfy.....pewnie ziomki za 10-15 lat beda nam gratulowac ,ze moglismy podziwiac gre Lionela Messiego......

0

stary ale Polska w ćwierćfinale Euro ...KOSMOS.....

0

dobra napiłem się troszku więc złość mi przeszła po dzisiejszym wyniku.....byle do przodu po tytuł KMŚ!!!! vamos Barca

0

jeszcze nie widziałem Alena w akcji.....ale naprawdę ma potencjał aby zagrał w pierwszym składzie Barcy??

0

Nie moglem obejrzec meczu,wiec powiedzcie mi jak to mozliwe stracic punkty na Camp Nou prowadzac 2:0 ....Co oni w koncowce meczu mysleli gdzie w sobotni wieczor zabalowac czy moze Deportivo jest taka klasowa druzyna

0

Mylisz się ,mam pojęcie o piłce. Wydaje mi się ,że stać nas na awans z grupy.Oczywiście zdaje sobie sprawę ,że na Euro będzie wiele zależało od dyspozycji dnia itp. ale mimo wszystko licze na awans

0

Co myslicie o losowaniu euro? Z 2 miejsca to nasz obowiązek awansować dalej a przy odrobinie szczęścia z Niemcami na remis i może być nawet 1 miejsce

0

W takim razie wygrali z Realem a teraz tracą punkty z takim zespołem... Nie no szkoda się wkurzac ...jeszcze pewnie nie zdobędą KMS...

2

Lewy coś szarpnal ale cr7 wczoraj przyswirowal także chyba bd miał znowu króla strzelców LM no chyba ,że Messi włączy tryb kosmos

0

Obysmy trafili na jak najsłabszego rywala

0

Ziomki co tam? Oglądałem dzisiejszy mecz ale Sandro and Munir to raczej klapa.....

1

Chcialbym wylosowac PSV ale pewnie nam sie trafi PSG lub Juve

0

Mimo kibic Barcy cieszy mnie,że Lewy 2 gole strzelił

3

Ważne,że bez kontuzji.Messi sobie strzelił, awans mamy tylko szkoda Munira i Sandro ,że nic ciekawego po raz kolejny nie pokazali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?