lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piles cos?........./
0
Cholera Wisła straciła prowadzenie
0
myślałem,że Piast będzie miał zjazd w dół ale oni dalej wygrywają.Były by niezłe jaja gdyby zostali mistrzami Polski
1
cos przeczytalem ze jakies eksplozje byly nie daleko stadionu gdzie grala francja...to juz pokazuje ze ci terrorysci sa zdolni do wszystkiego niestety najgorszego
3
Boże co to się dzieje...
0
Wydaje mi się, że wygramy 2:1i oby strzelił Lewy
0
bedzie 1:1,dla Polski strzeli Arek Milik
6
Kurowski na TVP przyznał ,że ZP pewnie dla Messiego w końcu się zreflektowal
0
mysle,ze do tego nie dojdzie...chociaz trudno Katalonczykom odmowic praw do tego...ale z perspektywy kibica mialbym obawy co do gry FCB lidze hiszpanskiej...i w razie erroru co dalej..
1
Jeśli większość z tych graczy spełni oczekiwania to Espana znów może zawojować piłkarskie boiska
0
Może za wcześnie na takie pytanie ale jaki wynik obstawiacie na Gran Derbi?Ja myślę, że wygramy 1:2 a bramy walną Ney,Suárez a dla RM James
0
Messi jak chociaż zagra kilkanaście minut to zapewne zrobi mega zamęt w szykach obronnych realu,co pewnie zrobi pole do popisu Neymara i Suáreza.Niestety jestem przekonany, że na pewno stracimy gola ale wygramy
0
1
Co myślicie nad powołaniem Cetnarskiego do kadry?
2
Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie!!!!
0
Siema, moja Wisełka wygrała, a w nd wygra Wielka Barca także pozwólcie, że się napije...wasze zdrowie!
0
Zawsze to coś, ale w weekend myślę, że ....dasz czadu
1
Aha no także zdrowie za FCB
0
Daleko mieszkasz? Ja pod krk
3
Ziomki pijecie coś? bo ja tak delikatnie sącze
0
Pan Suárez będzie legendą tego klubu
0
Sergi Roberto King!!!
0
Jak myślicie Neymar coś strzeli dzisiaj?
0
czyli co Lewy juz kaput?
0
jak myslicie Lewy cos strzeli?
0
Mam nadzieję,że jutro będą pewne 3 pkt
0
Tominho jest dobry...w jego czasach to grali wybitni piłkarze....nie to co teraz: Messi,Cristiano and Lewy,Neymar itd...
1
No to kupon poszedł się pier....inter już tego nie wygra...
0
Panowie stawialem na inter ale mi zamknie wygraną palermo
0
Jutro będzie 4:0 .Oczywiście dla FCB a bramki strzela : Suarez,Neymar 2,Rakitic