0

Piles cos?........./

0

Cholera Wisła straciła prowadzenie

0

myślałem,że Piast będzie miał zjazd w dół ale oni dalej wygrywają.Były by niezłe jaja gdyby zostali mistrzami Polski

1

cos przeczytalem ze jakies eksplozje byly nie daleko stadionu gdzie grala francja...to juz pokazuje ze ci terrorysci sa zdolni do wszystkiego niestety najgorszego

3

Boże co to się dzieje...

0

Wydaje mi się, że wygramy 2:1i oby strzelił Lewy

0

bedzie 1:1,dla Polski strzeli Arek Milik

6

Kurowski na TVP przyznał ,że ZP pewnie dla Messiego w końcu się zreflektowal

0

mysle,ze do tego nie dojdzie...chociaz trudno Katalonczykom odmowic praw do tego...ale z perspektywy kibica mialbym obawy co do gry FCB lidze hiszpanskiej...i w razie erroru co dalej..

1

Jeśli większość z tych graczy spełni oczekiwania to Espana znów może zawojować piłkarskie boiska

0

Może za wcześnie na takie pytanie ale jaki wynik obstawiacie na Gran Derbi?Ja myślę, że wygramy 1:2 a bramy walną Ney,Suárez a dla RM James

0

Messi jak chociaż zagra kilkanaście minut to zapewne zrobi mega zamęt w szykach obronnych realu,co pewnie zrobi pole do popisu Neymara i Suáreza.Niestety jestem przekonany, że na pewno stracimy gola ale wygramy

0

1

Co myślicie nad powołaniem Cetnarskiego do kadry?

2

Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie!!!!

0

Siema, moja Wisełka wygrała, a w nd wygra Wielka Barca także pozwólcie, że się napije...wasze zdrowie!

0

Zawsze to coś, ale w weekend myślę, że ....dasz czadu

1

Aha no także zdrowie za FCB

0

Daleko mieszkasz? Ja pod krk

3

Ziomki pijecie coś? bo ja tak delikatnie sącze

0

Pan Suárez będzie legendą tego klubu

0

Sergi Roberto King!!!

0

Jak myślicie Neymar coś strzeli dzisiaj?

0

czyli co Lewy juz kaput?

0

jak myslicie Lewy cos strzeli?

0

Mam nadzieję,że jutro będą pewne 3 pkt

0

Tominho jest dobry...w jego czasach to grali wybitni piłkarze....nie to co teraz: Messi,Cristiano and Lewy,Neymar itd...

1

No to kupon poszedł się pier....inter już tego nie wygra...

0

Panowie stawialem na inter ale mi zamknie wygraną palermo

0

Jutro będzie 4:0 .Oczywiście dla FCB a bramki strzela : Suarez,Neymar 2,Rakitic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?