lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Boenish- gol...Stanowcze NIE dla farbowanych
lisów
0
Czy ty masz Downa? Bez urazy do osób dotkniętych tą masakryczna choroba...
1
Gościu proszę Cię lech...Tylko Wisła! ABG
0
Powiem Ci ja zamawialem przez telefon to po 3 h miałem kanały. Myślę , że przez neta bd podobnie
1
Myślę, że Arsenal nie da sobie wydrzeć 3 pkt
1
Ogląda ktoś arsenal-everton?
3
Kurde real ma szczęście ,że ma navasa w bramce. Gdyby nie on to juz by stracili kilka punktów...
12
chlopie idz sie lepiej napic
0
nie ma co krzysiek maczynski pokazal znowu klase,takze Tylko Wisla TS
17
cholera, jestem dumny z tej reprezentacji.jak dobrze,ze mam ten zaszczyt podziwiac gre roberta lewandowskiego- krol strzelcow eliminacji
0
alez emocje,obysmy awansowali
0
sobiech nie jest zgrany z reszta grupy,wiec wystawienie go w pierwszej 11 nie wrozy dobrze
2
panowie wlasnie wznosze toast za naszych ,takze zdrowie
0
gralem teraz w fife i wygralem ze szkocja 1-0 , bramka lewego asysta grosik
0
ja wybralem Multilige
0
Pomimo kontuzji Messiego,słabszej gry Barcy i tak jesteśmy liderem,więc bądźmy dobrej myśli.Za tydzień idealny scenariusz to zwycięstwo nad Sevillą i porażka Realu w derbach.Oby Król Futbolu jak najszybciej się wykurował.Vamos Barca!!!
1
tak szczerze to gdyby nie marc neuer stegen to bysmy wygrali przynajmniej 1:0
0
kur................!ciezko bedzie o wygrana
4
zachcialo sie marcowi neaura kopiowac,oby bravo jak najszybciej sie wyleczyl
0
te stroje Barcy to jakas masakra,nie moge sie przyzwyczaic
1
Messi i wszystko jasne!
0
Neymar geniusz!teraz niech wejdzie Messi i dokonczy dzielo
0
vermaelen znowu kontuzja,masakra...
0
w następnej kolejce będzie trudno, ale Messi z taką drużyną to na pewno coś strzeli!vamos Barca!
0
czyżby środek obrony w tym sezonie należał do Vermaelena i chyba Pique( jak przestanie pociskać sędziom i zajmie się graniem w piłe)
0
jak tam transmisja na eleven sports?dało się oglądać?
0
ziomki jak Barca wypadła w tym meczu?(nie mogłem obejrzeć bo żegnałem % kumpla,jedzie do Londynu) ale jak widzę,że Thomas walnął bramkę to mecz musiał być conajmniej dziwny...
0
także jutro wielki test eleven sports , czy podołają bez zacinania się??
0
bez względu na wynik losowania Barca sobie poradzi!
1
welcome to ST.Tropeiz czy jakoś tak czyli wita was Elewen niby nie skorumpowany Sports.....dobra dobranoc....