3

Boenish- gol...Stanowcze NIE dla farbowanych
lisów

0

Czy ty masz Downa? Bez urazy do osób dotkniętych tą masakryczna choroba...

1

Gościu proszę Cię lech...Tylko Wisła! ABG

0

Powiem Ci ja zamawialem przez telefon to po 3 h miałem kanały. Myślę , że przez neta bd podobnie

1

Myślę, że Arsenal nie da sobie wydrzeć 3 pkt

1

Ogląda ktoś arsenal-everton?

3

Kurde real ma szczęście ,że ma navasa w bramce. Gdyby nie on to juz by stracili kilka punktów...

12

chlopie idz sie lepiej napic

0

nie ma co krzysiek maczynski pokazal znowu klase,takze Tylko Wisla TS

17

cholera, jestem dumny z tej reprezentacji.jak dobrze,ze mam ten zaszczyt podziwiac gre roberta lewandowskiego- krol strzelcow eliminacji

0

alez emocje,obysmy awansowali

0

sobiech nie jest zgrany z reszta grupy,wiec wystawienie go w pierwszej 11 nie wrozy dobrze

2

panowie wlasnie wznosze toast za naszych ,takze zdrowie

0

gralem teraz w fife i wygralem ze szkocja 1-0 , bramka lewego asysta grosik

0

ja wybralem Multilige

0

Pomimo kontuzji Messiego,słabszej gry Barcy i tak jesteśmy liderem,więc bądźmy dobrej myśli.Za tydzień idealny scenariusz to zwycięstwo nad Sevillą i porażka Realu w derbach.Oby Król Futbolu jak najszybciej się wykurował.Vamos Barca!!!

1

tak szczerze to gdyby nie marc neuer stegen to bysmy wygrali przynajmniej 1:0

0

kur................!ciezko bedzie o wygrana

4

zachcialo sie marcowi neaura kopiowac,oby bravo jak najszybciej sie wyleczyl

0

te stroje Barcy to jakas masakra,nie moge sie przyzwyczaic

1

Messi i wszystko jasne!

0

Neymar geniusz!teraz niech wejdzie Messi i dokonczy dzielo

0

vermaelen znowu kontuzja,masakra...

0

w następnej kolejce będzie trudno, ale Messi z taką drużyną to na pewno coś strzeli!vamos Barca!

0

czyżby środek obrony w tym sezonie należał do Vermaelena i chyba Pique( jak przestanie pociskać sędziom i zajmie się graniem w piłe)

0

jak tam transmisja na eleven sports?dało się oglądać?

0

ziomki jak Barca wypadła w tym meczu?(nie mogłem obejrzeć bo żegnałem % kumpla,jedzie do Londynu) ale jak widzę,że Thomas walnął bramkę to mecz musiał być conajmniej dziwny...

0

także jutro wielki test eleven sports , czy podołają bez zacinania się??

0

bez względu na wynik losowania Barca sobie poradzi!

1

welcome to ST.Tropeiz czy jakoś tak czyli wita was Elewen niby nie skorumpowany Sports.....dobra dobranoc....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?