0

@mkord ziom właśnie miałem pisać o Wisełce, ich przebicie to nie lada wyczyn

1

W końcu kuwra Złoto!!!!

1

Ej to chyba będą najgorsze igrzyska pod względem medalowym

0

@koksik2700 można gdzieś zamówić ich szalik albo koszulkę :)

0

Tak teraz zobaczyłem wyniki pierwszych meczy ekstraklasy i pod nosem się zaśmiałem. Same remisy, cóż za wyrównane pojedynki

0

No zesz... Czemu tego nie skończyli

0

Czyżby porażka na początek....

0

Widzę po wynikach ekstraklasy, że zacnie się zaczęło :)

2

No i wafel bo się teraz nazbierało na jakąś burze, okolice Krakowa.

2

@Kamilos84 zajebisty film

1

@AntekGriezmann niestety nasi kolarze nie zaistnieli

0

@Yosemite być może kandydat na trenera kadry w erze po zakończeniu kariery przez RL9

0

@Huberc1kk ha tfu

3

Brawo Raków, zawsze cieszy jak klub ze stolicy przegrywa

3

Brawo Kovacevic

0

Czemu doliczył 10 min w meczu SP?

1

@klopx mecz o mistrzostwo swiata

3

Oj jak dobrze, że Italia Mistrzami

2

Jeeeest! Bonucciiii

0

Szkoda, że Anglia raczej wygra. I tak ważniejsze, że Argentyna wczoraj zdobyła trofeum

1

Ferdek czemus nie strzelił....

9

Wreszcie Messi zdobył trofeum z Argentyna!!!! Brawoooo

2

@kryhaa davaj! Tylko wstań rano i bądź odpowiedzialny

1

@KSSniper tylko żeby nie było dogrywki w finale Euro bo w pn do roboty na 6 po urlopie.....

0

O jakiś Gil z Polski na varze, to wszystko wyjaśnia....

1

Może Thiago walnie bramke

0

O ja pieprze ależ blisko bylo

2

Z takimi strzałami to nie ma szans na wyeliminowanie Italii

1

Vamos Espana!!!

1

@FafitFCB mleczny czlowiek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?