lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mkord ziom właśnie miałem pisać o Wisełce, ich przebicie to nie lada wyczyn
1
W końcu kuwra Złoto!!!!
1
Ej to chyba będą najgorsze igrzyska pod względem medalowym
0
@koksik2700 można gdzieś zamówić ich szalik albo koszulkę :)
0
Tak teraz zobaczyłem wyniki pierwszych meczy ekstraklasy i pod nosem się zaśmiałem. Same remisy, cóż za wyrównane pojedynki
0
No zesz... Czemu tego nie skończyli
0
Czyżby porażka na początek....
0
Widzę po wynikach ekstraklasy, że zacnie się zaczęło :)
2
No i wafel bo się teraz nazbierało na jakąś burze, okolice Krakowa.
2
@Kamilos84 zajebisty film
1
@AntekGriezmann niestety nasi kolarze nie zaistnieli
0
@Yosemite być może kandydat na trenera kadry w erze po zakończeniu kariery przez RL9
0
@Huberc1kk ha tfu
3
Brawo Raków, zawsze cieszy jak klub ze stolicy przegrywa
3
Brawo Kovacevic
0
Czemu doliczył 10 min w meczu SP?
1
@klopx mecz o mistrzostwo swiata
3
Oj jak dobrze, że Italia Mistrzami
2
Jeeeest! Bonucciiii
0
Szkoda, że Anglia raczej wygra. I tak ważniejsze, że Argentyna wczoraj zdobyła trofeum
1
Ferdek czemus nie strzelił....
9
Wreszcie Messi zdobył trofeum z Argentyna!!!! Brawoooo
2
@kryhaa davaj! Tylko wstań rano i bądź odpowiedzialny
1
@KSSniper tylko żeby nie było dogrywki w finale Euro bo w pn do roboty na 6 po urlopie.....
0
O jakiś Gil z Polski na varze, to wszystko wyjaśnia....
1
Może Thiago walnie bramke
0
O ja pieprze ależ blisko bylo
2
Z takimi strzałami to nie ma szans na wyeliminowanie Italii
1
Vamos Espana!!!
1
@FafitFCB mleczny czlowiek