lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby wyjść 30 maja na pole i marznąć, ja pierdziele....
11
Kto by się spodziewał przed sezonem, że Chelsea wygra LM. Szkoda trochę Guardioli
0
Jasiu śmieje się jak pewien jutuber z Białegostoku :)
0
Hmmm czy Stano się nie zagalopował z tym, że Jasiu jest p.......?
1
@MesQueUnClub96 w końcu mecz na boisku ekstraklasy :)
2
Tak jest! Villarreal po puchar
5
Brawo Burak, brawo Lille!
0
Czy Atletico dostanie dzisiaj puchar za mistrzostwo zaraz po meczu?
2
Uuufffffffffffffff
0
@DaPidejpi aż musiałem sprawdzić, faktycznie Benzema powołany. Chyba Francja zdobędzie puchar
0
@PiotrR a powiedz mi co jest stolica Mołdawii?
1
@pt9 cóż za wspaniała gala by była. Zapłaciłbym wszelkie pieniądze za ppv :)
3
@HighestInTheRoom a team x to jest to coś co jest afera z laska, która się masturbowala przed kamerkami?
3
Ale bym sobie obejrzał walki karłów w klatce
1
Szpaler dla Lewego, piękne chwile.Jeszcze jeden gol
1
Tylko niech na następny sezon ogarnie drużynę na mecze z drużynami z czołowej półki
0
Jaka aplikacje do jazdy na rowerze, chodzenia polecacie?
0
@konraden ty chyba troll kambodżanski
2
@Gonzo349 może by wyszukał gracza o nazwisku Cilo, hehe
1
Swego czasu Burak rywalizował o miejsce w składzie z Pawłem Brożkiem
1
@DaPidejpi ta wraz z resztą ekipy żółwi ninja :)
1
W sobotę o 18:30 przedsmak finału LM
0
No i mamy angielski finał! Real out
0
O pan Ramosik żółtko już w pierwszej połowie :)
1
Brawo Werner! Jeszcze jedna do przerwy i będzie pieknie
0
Oby tylko nie było dogrywki. Mam nadzieję, że Chelsea załatwi awans w 90 minut.
1
@Yosemite gość w polskiej lidze by sobie poradzil
0
Chyba to utrzymamy :)
1
Wszystko dobrze, ale czemu z Granada nie było pkt. I tak powinienem dostać po pysku za zwątpienie po 1:0 dla Valencii
0
Ale trafiłem na bramke KOSMITY!!! Przepraszam, że wątpiłem