0

Żeby wyjść 30 maja na pole i marznąć, ja pierdziele....

11

Kto by się spodziewał przed sezonem, że Chelsea wygra LM. Szkoda trochę Guardioli

0

Jasiu śmieje się jak pewien jutuber z Białegostoku :)

0

Hmmm czy Stano się nie zagalopował z tym, że Jasiu jest p.......?

1

@MesQueUnClub96 w końcu mecz na boisku ekstraklasy :)

2

Tak jest! Villarreal po puchar

5

Brawo Burak, brawo Lille!

0

Czy Atletico dostanie dzisiaj puchar za mistrzostwo zaraz po meczu?

2

Uuufffffffffffffff

0

@DaPidejpi aż musiałem sprawdzić, faktycznie Benzema powołany. Chyba Francja zdobędzie puchar

0

@PiotrR a powiedz mi co jest stolica Mołdawii?

1

@pt9 cóż za wspaniała gala by była. Zapłaciłbym wszelkie pieniądze za ppv :)

3

@HighestInTheRoom a team x to jest to coś co jest afera z laska, która się masturbowala przed kamerkami?

3

Ale bym sobie obejrzał walki karłów w klatce

1

Szpaler dla Lewego, piękne chwile.Jeszcze jeden gol

1

Tylko niech na następny sezon ogarnie drużynę na mecze z drużynami z czołowej półki

0

Jaka aplikacje do jazdy na rowerze, chodzenia polecacie?

0

@konraden ty chyba troll kambodżanski

2

@Gonzo349 może by wyszukał gracza o nazwisku Cilo, hehe

1

Swego czasu Burak rywalizował o miejsce w składzie z Pawłem Brożkiem

1

@DaPidejpi ta wraz z resztą ekipy żółwi ninja :)

1

W sobotę o 18:30 przedsmak finału LM

0

No i mamy angielski finał! Real out

0

O pan Ramosik żółtko już w pierwszej połowie :)

1

Brawo Werner! Jeszcze jedna do przerwy i będzie pieknie

0

Oby tylko nie było dogrywki. Mam nadzieję, że Chelsea załatwi awans w 90 minut.

1

@Yosemite gość w polskiej lidze by sobie poradzil

0

Chyba to utrzymamy :)

1

Wszystko dobrze, ale czemu z Granada nie było pkt. I tak powinienem dostać po pysku za zwątpienie po 1:0 dla Valencii

0

Ale trafiłem na bramke KOSMITY!!! Przepraszam, że wątpiłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?