lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby wygrali i przedłużyli szanse na awans do fazy pucharowej. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie przełomowy mecz po ostatnich słabych występach :)
2
Pytanie do osób co obejrzały serial 'Wielka Woda'. Jak wrażenia? Osobiscie mnie się podoba (zrobiłem maraton w sobotni wieczór)
1
Czyzby Lewy miał przyjemność zagrać w Lidze Europy?
0
Ufffff jest!!!!!!
0
Jest dramatycznie słabo....
7
Znając życie to Dzeko wejdzie i walnie na 2:0
2
Kurła ten Dembele irytuje....
1
Za dużo tych kartek, oby nie skończyli w 10
0
Robert!!!! Ależ uderzenie :)
0
Stary dobry DrewnoMilik powrócił :)
3
Kounde kontuzja, teraz Depay...
0
Wiadomo co z Kounde?
0
@kuz bo nie gra w klubie?
0
Pograli jak na PlayStation :)
1
Tak jest, tradycjnie polski zespół zgłupiał jak strzelił bramkę i od razu traci a i oczywiście w doliczonym czasie gry coś stracimy
0
Wielkie brawa dla koszykarzy! Ale to jeszcze nie koniec :)
0
Ale jaja! Włączyłem na ostatnie 5 min i koszykarze chyba zagrają w półfinale Euro, wsianiaka historia
0
Chyba nadciąga jakas apokalipsa jak Milikowi idzie dobrze w Juve:)
1
Cholera jest rozczarowanie po tym meczu. Dlaczego tak szybko straciliśmy drugą bramkę?Aż się przypomniały mecze w LM jak traciliśmy jedna,dwie bramki i drużyna już się obsrala...ale gdyby była skuteczność to chociaz remis powinien byc
0
Cholera szkoda sytuacji Lewandowskiego ...
0
@cules100pro to prawda :)
3
Odrobili 4 punktowa stratę i jeszcze wygrali seta! Brawo, niech wygraja szybko 3:0 bo jutro trzeba z rana wstać do roboty :)
0
@patryk355 2@patryk355 2 razy w ryj :)
3
Co ta dziewczyna dzisiaj zrobiła i co zrobi jeszcze w tenisie :) coś pięknego
1
@mrboom zgadza się, tylko Wisła Brzęczka zyebala mi humor...powinji mu podziękować. Ale teraz brawa dla Igi Światek :)
0
@swiergol2 ta i jeszcze danza koduro
1
Brawooooo ależ były emocje :)
0
Jeeeest! Mamy to! Iga Światek jest najlepsza! Dziękujemy!!!
1
Tunezyjka zaimponowała teraz, ale oby Iga wygrała
1
@_RL9 Robercik już może wyciągnąć z barku Żubrówkę aby się napić :)