0

Oby wygrali i przedłużyli szanse na awans do fazy pucharowej. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie przełomowy mecz po ostatnich słabych występach :)

2

Pytanie do osób co obejrzały serial 'Wielka Woda'. Jak wrażenia? Osobiscie mnie się podoba (zrobiłem maraton w sobotni wieczór)

1

Czyzby Lewy miał przyjemność zagrać w Lidze Europy?

0

Ufffff jest!!!!!!

0

Jest dramatycznie słabo....

7

Znając życie to Dzeko wejdzie i walnie na 2:0

2

Kurła ten Dembele irytuje....

1

Za dużo tych kartek, oby nie skończyli w 10

0

Robert!!!! Ależ uderzenie :)

0

Stary dobry DrewnoMilik powrócił :)

3

Kounde kontuzja, teraz Depay...

0

Wiadomo co z Kounde?

0

@kuz bo nie gra w klubie?

0

Pograli jak na PlayStation :)

1

Tak jest, tradycjnie polski zespół zgłupiał jak strzelił bramkę i od razu traci a i oczywiście w doliczonym czasie gry coś stracimy

0

Wielkie brawa dla koszykarzy! Ale to jeszcze nie koniec :)

0

Ale jaja! Włączyłem na ostatnie 5 min i koszykarze chyba zagrają w półfinale Euro, wsianiaka historia

0

Chyba nadciąga jakas apokalipsa jak Milikowi idzie dobrze w Juve:)

1

Cholera jest rozczarowanie po tym meczu. Dlaczego tak szybko straciliśmy drugą bramkę?Aż się przypomniały mecze w LM jak traciliśmy jedna,dwie bramki i drużyna już się obsrala...ale gdyby była skuteczność to chociaz remis powinien byc

0

Cholera szkoda sytuacji Lewandowskiego ...

0

@cules100pro to prawda :)

3

Odrobili 4 punktowa stratę i jeszcze wygrali seta! Brawo, niech wygraja szybko 3:0 bo jutro trzeba z rana wstać do roboty :)

0

@patryk355 2@patryk355 2 razy w ryj :)

3

Co ta dziewczyna dzisiaj zrobiła i co zrobi jeszcze w tenisie :) coś pięknego

1

@mrboom zgadza się, tylko Wisła Brzęczka zyebala mi humor...powinji mu podziękować. Ale teraz brawa dla Igi Światek :)

0

@swiergol2 ta i jeszcze danza koduro

1

Brawooooo ależ były emocje :)

0

Jeeeest! Mamy to! Iga Światek jest najlepsza! Dziękujemy!!!

1

Tunezyjka zaimponowała teraz, ale oby Iga wygrała

1

@_RL9 Robercik już może wyciągnąć z barku Żubrówkę aby się napić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?