lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Brawo panie Marciniak i reszta ekipy!Dumni z sędziego!
2
Brawo Argentyna!Brawo Messi!Nieprawdopodobny finał!
2
Poyebany finał :)
0
Ale kloc Martinez
1
Martinez (Higuain).........
0
Oby Argentyna z Messim wygrali
0
@tomek8756 już nie mówiąc o pół litrze wódki od nowego roku...ponoć ceny od 30 zł....jak żyć?
2
Niech Maroko jakimś cudem awansuje do finału aby Argentyna miała teoretycznie łatwiej o triumf :)
Albo chociaż jak najdłużej męczą Francje choćby po dogrywkę i karne
4
Geniusz!Król Futbolu!Również brawa dla Alvareza (swietlana przyszłość przed nim )
0
Jeszcze jeden przed przerwą :)
2
Tak jest!Messi!!!Po Puchar Świata!
1
Vamos Argentina!Vamos Messi czy jakoś tak :)
9
Mam nadzieję,iż Messi z pomocą ekipy Argentyny awansuje do finału :) A w finale oczywiście pokonają Francję (no, hmmm jakby Maroko jeszcze coś takiego odyebalo aby zagrać w finale to już cholera wie co by się stanęło się ,ogółem :) )
3
No były emocje niezłe.Messi z Argentyna nadal w grze o mistrzostwo :)
0
Pewnie L.Martinez nie strzeli karnego
1
Messi!Argentina!Po Puchar Świata :)
4
Tak jest!Molina po asyście Messiego!Argentina!!!
0
Pół godziny gry i bez strzałów celnych .....masakra
0
Nic się nie dzieje w pierwszym kwadransie :(
6
Oby bez dogrywki i z awansem Argentyny do półfinału :)
0
Jestem ciekaw jaki klub zgarnie Livakovicia :)
1
1 strzał celny na bramkę (gol) i awans do półfinału Mistrzostw Świata. Piłka nie przestaje zaskakiwać:)
4
@IronSanHybrid jaka Holandia?Argentyna awansuje do półfinału:)
0
Cienki ten Raphinha
0
No, no Portugalia przebiła wczorajsza Brazylię ,ciekawe
0
Ale Espana zawaliła, ale słabo grali niestety i te fatalne karne
0
Alez się bawią Brazylijczycy :)
0
Wow!Alez akcja fenomenalna
22
Powiem wam ,że szacun dla Japonii. Pokonać Niemców i Hiszpanów na mundialu to wielki wyczyn
1
Można już rzec,iż to jest poyebany mundial :)