lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A mogło być tak pięknie. Może po dogrywce drużyna z Kielc wygra
6
Właśnie wróciłem ze stolicy po meczu Polska - Niemcy. Byłem pierwszy raz na Narodowym , stadion robi wrażenie. Fajne pożegnanie Kuby. Wiadomo legenda. I zwycięstwo nad odwiecznym rywalem cieszy. Oczywiście gdyby nie znakomite parady Wojciecha to Niemcy by zasłużenie wygrali
1
No nie wierzę, puszcza z Niepołomic w ekstraklasie...
0
Aj nie mogę patrzeć na tego wujka Jurka w studio TVP . Na jesień tyle zmarnował punktów z Wisła. Zabrakło tych pkt do awansu do ekstraklasy (juz pomijając kompromitację w barażach trenera Sobolewskiego)
0
Oczywiście brawa dla Marciniaka i jego ekipy
0
Brawa dla Guardioli za drugą potrójna koronę.Szacun!
7
Lakaka w pełnej okazałości
0
Jak Rodri walnie to nie ma wuja we wsi
1
@Culer9002 powiem więcej, przerwy w trakcie tamtego meczu były ciekawsze
0
Coś dziaduje to City. Inter czeka na swoją jedna ,jedyna okazję. Ciekawe czy Pep coś jeszcze wymyśli aby wygrac
1
Dobra już koniec tej sagi. Ale po co jeszcze coś tam pieprzy ,że bardzo chciał wrócić...
0
Czyli Artur pokonał Pudziana, hmm trzeba się napić. Pudzian chyba już koniec? Chociaż czas pokaże
0
Aj szkoda,że Lens nie zdobyło troszkę więcej pkt bo mieliby mistrza
0
Jak Borussia dzisiaj nie wygra to będą frajerami sezonu
0
Piękny to był wieczór :) Oby Haaland strzelil coś w finale
21
Nie ma co fantastycznie, że polski zawodnik RL9 świętuje z Barcelona mistrzostwo Hiszpanii. Kto by kiedyś pomyślał :)
9
Campeones!Campeones!Campeones!Świętujemy razem z Barca!Wasze zdrówko :)
1
Ale patola!Niech spadną do drugiej ligi szmaciarze
0
No i pięknie. Barca mistrzem!
0
Campeones! Campeones! Campeones!Barca!
1
Tak jest!Strzelić im jak najwięcej bramek.Vamos!
2
Nadeszła wiosna i lepsze czasy powróci nasza Wisełka w szeregi ekstraklasy! (Mam taką nadzieję). A w niedzielę Barca campeones!
3
Ktoś oglądał mecz City?Jak prezentował się pan De Bruyne?Mam nadzieję,że na wtorek będzie w 100 % gotowy aby rozprawić się z drużyną ze stolicy Hiszpanii. Oczywiście z pomocą Haalanda
0
@TheNekro94 w pierwszej polowie
0
Oj szybko się skończyły emocje w finale PK
4
Idealny koniec sezonu piłki kopanej:
Barca mistrzem (niespodzianka haha)
City pokonuje klub z Madrytu w półfinale CL i być może zdobędzie trofeum
Wisła Kraków awansuje do ekstraklasy
Mąż Anny Lewandowskiej zdobywa króla strzelców LaLiga
0
To kiedy możemy świętować tytuł w obliczu porażki realu?
0
Tym trafieniem Alba zasłużył na pensje równa 30 mln euro nie ma co :)
4
Ale Raków sfrajerzyl
6
@Simusamu10 gratulacje, oby Robercik strzelił bramkę wtedy